Tepe Güvenlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tepe Güvenlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Tepe Güvenlik müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Tepe Güvenlik müşteri temsilcisi direk bağlanma, Tepe Güvenlik müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Tepe Güvenlik hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Tepe Güvenlik Müşteri Hizmetleri İletişim

Tepe güvenlik en son geliştirilen teknolojik özelliklere sahip alarm sistemleri ve 7/24 çalışan Alarm İzleme Merkezi ile Türkiye’nin güvenliğini kusursuz bir biçimde sağlamaktadır.

Sürekli online destek sağlayan ve çağrı merkezi sayesinde müşterilerinin tüm soru ve sorunlarına en kısa sürede çözümler üreten tepe güvenlik müşteri hizmetleri, deneyimli, insan ilişkileri konusunda ve iletişim konusunda eğitimli uzman kadrosu ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Tepe Güvenlik Şirketi’nin müşteri temsilcilerine 444 73 73 /444 TEPE tuşlanarak ulaşılabildiği gibi, tepegüvenlik.com.tr’den de online destek alınabilmektedir.

81 ilde ciddi, nitelikli ve yenilikçi hizmetleriyle bireysel veya kurumsal anlamda çözümler üreten Tepe Güvenlik, elektronik güvenlik konusunda üstün koruma ile müşterilerini güvence altına alır.

Gerekli durumlarda uyarı ve müdahalede bulunan Alarm İzleme Merkezi sayesinde, hırsızıktan acil tıbbi müdahaleye, gaz kaçağı, yangın, su baskını gibi aniden gelişebilen tehlikeli durumların hemen tespiti ve gerekli kurum ve kuruluşlara bildirilmesi sayesinde müşterilerine üst düzey güvenlik sağlamaktadır.

Tepe Alarm Merkezi Nasıl Çalışır?

Sağlamış olduğu güvenlik hizmetleri sayesinde müşterilerini kaygılanmaktan kurtaran Tepe Güvenlik Şirketi, Alarm Merkezi sayesinde 365 gün 7/24 gelen sinyalleri takip etmektedir.

Tepe Alarm Merkezi yedekli bir siteme sahip olduğundan, herhangi bir aksaklık oluşması veya doğal afet durumlarında sinyalin kesilmesiyle oluşabilecek güvenlik açığına meydan vermemektedir.

Herhangi bir güvenlik tehlikesi meydana geldiğinde, jandarma, polis, ambulans, itfaiye gibi önemli birimlere ulaşılarak anında müdahale edilmesi için gereken tüm planlamalar yapılmış ve sistem buna göre düzenlenmiştir.

Sistem Sizi Nasıl Tanır?

Tarafınızdan önceden belirlenen ve sisteme tanıtılan size özel şifre sayesinde tanıma işlemi sağlanmaktadır. Şifre girmek için belirli bir süre verilir. Bu süre müşteri tarafından ayarlanabilmektedir ve eğer belirtilen süre içerisinde şifre girilmezse alarm ve siren uygulamaları devreye girer.

Tepe Güvenlik Ofisleri ve İletişim

İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy’de ve İstanbul Avrupa yakasında Şirinevler’de ofisleri bulunan şirketin İzmir Konak’ta ve Antalya Muratpaşa’da da ofisleri bulunmaktadır.

İstanbul Anadolu ofisine +90 (216) 547 29 00 nolu hat üzerinden, İstanbul Avrupa ofisine +90 (216) 547 29 00 nolu hat üzerinden, İzmir ofisine +90 (232) 441 54 34 – 74 nolu hat üzerinden ve Antalya ofisine ise, +90 (242) 323 38 58 nolu hat üzerinden ulaşılabilmektedir.

Tepe Güvenlik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 83 73

Tepe Güvenlik Adres
Üniversiteler Mahallesi 1597 Cadde No:3 Bilkent Center AVM 90 Çankaya/Ankara

Arama Terimleri: tepe güvenlik çağrı merkezi, tepe güvenlik iletişim, tepe güvenlik müşteri hizmetleri, tepe güvenlik telefon numarası, tepe güvenlik şikayet hattı, tepe güvenlik müşteri hizmetleri numarası, tepe güvenlik şikayet

Yorum Yap