Sağlam Lisans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sağlam Lisans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sağlam Lisans çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sağlam Lisans müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sağlam Lisans şikayet hattına erişebilirsiniz. Sağlam Lisans müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sağlam Lisans Çağrı Merkezi Numarası

Faaliyet gösterdiği alanda oldukça yenilikçi bir anlayış ve tamamen profesyonel yönetim teknikleriyle hizmet veren bir platform olan Sağlam Lisans, yazılım tedarikçisi bir firma olarak ön plana çıkar. Her durumda kalite ve müşteri memnuniyetini baz alarak uygun fiyat bandında orijinal yazılımlar tedarik eden firma, çağrı merkezi numarası ile müşterileri arasında hiç kopmayacak bir bağ oluşturur.

Bilişim sektöründe uzun yıllardır hizmet sunan firma, büyüyen kapasitesi ve artarak devam eden müşteri ağı ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Her koşulda müşteri ağını koruyan ve bu yönde tüm müşterileriyle sağlıklı bir iletişim kuran firma, tüm müşterilerine çağrı merkezi personelleri aracılığıyla kesintisiz bir hizmet sunar. Alanında uzman çağrı merkezi personelleri, kendilerine gelen her aramayı vaktinde yanıtlayıp tüm müşterilerin hızlı bir şekilde erişim sağlamasını olanaklı hale getirmiş olurlar.

Sağlam Lisans çağrı merkezi numarası 0533 823 32 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sağlam Lisans Telefon Numarası

Aktif olarak uzun yıllardır faaliyette bulunduğu sektörde başarılı bir şekilde hizmet sunan firma, sipariş edilen ürün teslimatlarını 7 gün boyunca 10:00 ila 23:00 saatleri arasında güvenilir ve sorunsuz bir şekilde yapar. Firmanın teknik destek ekibi ise pazar günleri hariç olmak üzere hafta içi ve hafta sonu kesintisiz bir hizmet sunar.

Firma ile iletişim kurmak isteyen her tedarikçi ve müşteri 0533 823 32 41 nolu telefon numarası aracılığıyla firmayı direkt olarak arayabileceği gibi whatsapp üzerinden de firma temsilcileri ile bağlantı kurabilir. Bununla birlikte mail yoluyla da iletişimi mümkün kılan firma, bu tercihi tamamen tedarikçi ve müşterilerinin inisiyatifine bırakır. Bu kapsamda dileyen tedarikçi ve müşteri firma temsilcilerini direkt olarak telefonla arayarak ya da whatsapp üzerinden bağlantı kurarak iletişime geçer, dileyen de mail yoluyla bu iletişimi sağlar.

Sağlam Lisans telefon numarası 0533 823 32 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sağlam Lisans Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektörde meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip eden firma, her tedarikçi ve müşterisinin oldukça zengin içeriklere ulaşmasını mümkün hale getirir. Bu kapsamda firmanın web sitesi üzerinden 7 gün 24 saat orijinal lisanslı olan tüm yazılım ihtiyaçları kolay bir şekilde karşılanmış olur.

Web sitesi üzerinden alışveriş yapan tüm kullanıcılar 3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojisi ile güvenilir bir şekilde alışveriş yapabilir. Alışveriş esnasında ya da başka herhangi bir durumda desteğe ihtiyaç duyulması halinde, firmanın müşteri hizmetleri numarası ile irtibata geçilerek ihtiyaç duyulan gerekli bilgiler kolay bir şekilde alınabilir. Her anlamda tedarikçi ve müşterisinin yanında yer alan firma, işinde oldukça uzman müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığıyla hiçbir soruyu yanıtsız bırakmamaya büyük bir özen gösterir.

Sağlam Lisans müşteri hizmetleri numarası 0533 823 32 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sağlam Lisans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Windows 11 lisans, windows 10 lisans, windows 8 – 8.1 lisans, windows 7 lisans ve server yazılım lisanları gibi işletim sistemi lisanslarını tüm kullanıcılarının hizmetine sunan firma, işletme anlamında karşı karşıya kaldığı tüm süreçlerde profesyonel yönetim tekniklerini başarılı bir şekilde uygular. Bu sayede geniş bir ürün yelpazesi ile tedarikçi ve müşterilerinin karşısına çıkan firma, bu yönde oluşan tüm talepleri kaliteli ve oldukça ekonomik bir seviyede karşılamaya çalışır.

Bu yönde hizmetlere erişim sağlamak isteyen tedarikçi ve müşterilerimiz, kesintisiz bir şekilde hizmet sunan müşteri hizmetleri ile direkt bağlanma yoluyla kolay bir iletişim kurabilirler. Direkt bağlanma ile hiçbir zorluk yaşamadan müşteri temsilcilerine ulaşan tüm tedarikçi ve müşterilerimiz, böylelikle elde etmek istedikleri sonuca da hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmış olurlar.

Sağlam Lisans müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0533 823 32 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sağlam Lisans Şikayet Hattı

Genel olarak işletim sistemi lisanları, office yazılım lisansları, antivirüs yazılım lisansları, grafik ve tasarım lisanları ve oyunlar gibi farklı kategorilerde hizmet sunan ve bu yönde tedarikçi firma konumunda bulunur. Faaliyette bulunduğu bu sektörde oluşan ihtiyaçlara en iyi ve en hızlı şekilde cevap veren firma olma gayesi ile yoluna devam eden firma, hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşımak adına şikayet hattını oluşturmuştur.

Müşterilerin karşı karşıya kalması muhtemel sorunlara çözüm üretmek amacıyla aktif olan şikayet hattı, müşterilerden gelen şikayetleri dikkatli bir şekilde dinler ve her şeyi kayıt altına alır. kayıt altına alınan şikayetleri ilgili birimlere vakit kaybetmeden iletir. İlgili birim kendisine ulaşan bu şikayet kayıtlarını hızlı bir şekilde ve titiz bir çalışma ile inceleyip bir karara bağlar. Alınan karar müşteri ile paylaşılıp böylelikle sorun net bir çözüme kavuşmuş olur.

Sağlam Lisans şikayet hattı 0533 823 32 41 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sağlam Lisans müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sağlam Lisans şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sağlam Lisans Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0533 823 32 41

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sağlam Lisans çağrı merkezi numarasına 0533 823 32 41 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Sağlam Lisans Bilişim ve Yazılım Tedarikçisi
Adres : Gazimagusa SLBT Post Box: 541 – KKTC/TRNC
E-Posta : destek@saglamlisans.com
Telefon : 0533 823 32 41

Arama Terimleri: Sağlam Lisans iletişim bilgileri, Sağlam Lisans telefon no, Sağlam Lisans irtibat tel, Sağlam Lisans canlı destek, Sağlam Lisans müşteri temsilcisi

Yorum Yap