Çanakkale Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çanakkale Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Çanakkale Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Çanakkale Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Çanakkale Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Çanakkale Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Barışın kenti olarak bilinen Çanakkale aynı zamanda Türkiye’nin gerek tarih gerekse turistik açıdan en sevilen şehirlerindendir. Tarihsel açıdan bakıldığı zaman çok büyük savaşlarda şehitler verilerek bu ülkenin bu günlere gelmesini sağlamış olan kent, ülke insanı için çok önemlidir. Doğası ile yaz aylarında insanların tatil için çok sık tercih ettiği şehirde kış ayları da oldukça sert geçebilmektedir. Belediyenin misyonu kaynaklarını etkin şekilde kullanabilen, insan odaklı, yenilikçi bir belediye anlayışıdır. Eğitim, turizm, kültür ve tarım yönetiminde gelişen, çevre bilincine sahip bir şehir de belediyenin vizyonudur. Bu vizyon ve misyon anlayışı ile birleşen sosyal belediyecilik görüşü belediyenin halk için sürekli olarak çalışmasını, insanların mutlu ve huzurlu bir kentte yaşamasını sağlayan yegane şeydir.

444 17 17 numarasını arayarak belediye ile alakalı görüşmeler yapabilmek mümkün. Belediye çalışanları ile yapılacak görüşmelerinizde sorduğunuz sorulara cevap alabildiğiniz, sorunlarınızın çözüldüğü şekilde tamamlanması belediyenin en büyük önceliklerindendir. Şehirde yaşayan, turistik olarak gelmiş olan insanlara çok değer veren belediye aynı zamanda sosyal belediyecilik anlayışı gütmektedir. Şehirde sosyal yaşam oldukça yüksektir. Tiyatro, sinema etkinlikleri, kültürel ve sosyal mekanlar,  kütüphaneler gibi pek çok lokasyonda arkadaşlar edinebilir, arkadaşlarınızla sosyalleşebilir ve keyif alabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 17 17 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediye, 1912 yılında kurulmuş ve ilk belediye başkanlığını Operatör Aziz Bey yapmıştır. Türkiye’nin İstanbul’dan sonra hem Avrupa hem de Asya’da toprağı olan ikinci şehirdir. Çok büyük bir tarihi geçmişi ve birikimi olan bu şehir pek çok film ve diziye de konu olmuştur. Türkiye’nin bu günlere gelmesindeki en kilit noktalardan birisi de bu kenttir. Bu şehir günümüzden 6 bin yıl kadar önce Biga Yarımadası’nda yaşamış olan yerel halka ev sahipliği yapmıştır. Bu yerel halkın kimler olduğu hala bilinmemektedir. Bu şehrin bilinen asıl tarihi Troya ile başlamıştır. Troya, kentin sınırları içerisinde olan ve günümüzde Hisarlık olarak adlandırılan bölgede yer almaktadır. İlyada destanında geçen Troya Savaşı’nın gerçekleştiği kent olan Troya, şehir açısından oldukça büyük bir tarihi önem taşımaktadır.

Çanakkale Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 17 17 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediye numarası olan 444 17 17 ile belediyeyi arayabilir, tüm sorunlarınız için destek alabilirsiniz. Şehir için tarihsel açıdan çok büyük önem taşıyan bir diğer konu ise savaştır. Türkiye’nin geleceğini, kaderini etkileyen ve kazanılan bu savaş okullarda ders olarak da anlatılmaktadır. 1915 yılında meydana gelen bu savaşta Enver Paşa, Atatürk gibi pek çok büyük komutan İngilizlere karşı yurdu savunmuştur. Halkın seferber olduğu, askerlere yardım ettiği büyük bir dayanışma ile geçen bu savaşın kazanılması ile Türkiye büyük bir tehlikeden kurtulmuştur. Günümüzde her yıl bu savaştan elde edilen zafer şehirde büyük bir coşkuyla kutlanmaktadır.

Çanakkale Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 17 17 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Belediyesi Şikayet Hattı

Belediye, merkezde yer alan Demircioğlu caddesinde yer almaktadır. İster direkt olarak belediyeye gidip ilgili birime başvurarak isterseniz de 444 17 17 numarası ile belediyeyi arayarak şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Belediyenin şikayetler için oluşturulmuş olan birimi son derece güler yüzlü ve ilgilidir. Meydana gelen sorunun çözümünü en kısa sürede ve en iyi şekilde yapabilmek için çok çalışırlar. Aynı zamanda bu belediyenin kütüphaneleri, tiyatroları ve pek çok sosyal etkinliği sayesinde halk ücretsiz ya da çok cüzi ücretler ödeyerek keyifli, öğretici vakitler geçirebilmektedir. Durumu olmayanlar için yapılan sosyal yardımlar ile kentte yaşayan herkesin yanında olan belediye insanlar tarafından takdir toplamaktadır.

Çanakkale Belediyesi şikayet hattı 444 17 17 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Çanakkale Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Çanakkale Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Çanakkale Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 17 17

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Çanakkale Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 17 17 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Çanakkale Belediyesi
Adres : İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi No:132 17100 ÇANAKKALE
Telefon : 444 17 17
Faks Numarası : 0 286 212 39 91

Arama Terimleri: Çanakkale Belediyesi iletişim bilgileri, Çanakkale Belediyesi telefon no, Çanakkale Belediyesi irtibat tel, Çanakkale Belediyesi canlı destek, Çanakkale Belediyesi müşteri temsilcisi, Çanakkale Belediyesi şikayet hattı, Çanakkale Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Çanakkale Belediyesi çağrı merkezi numarası, Çanakkale Belediyesi iletişim numarası, Çanakkale Belediyesi çağrı merkezi, Çanakkale Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap