TTNet Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

TTNet Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

TTNet müşteri hizmetleri numarası var mı? TTNet müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım? TTNet müşteri temsilcisi direk bağlanma gibi konular hakkında bilgi verdiğimiz makalemizi okuyarak sizler de TTNet çağrı merkezine bağlanarak istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir ve yaşamış olduğunuz sorunlara çözüm bulabilirsiniz.

TTNet Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

Türkiye’nin ilk entegre telekomünikasyon şirketi olan TTNet yaklaşık 180 yıllık köklü bir maziye sahip bulunmaktadır. Gelişen teknolojiye ve yeniliklere hızlı bir şekilde uyum sağlayarak her daim müşterilerin yanında olan TTNet günümüzün en çok tercih edilen telekomünikasyon şirketlerinden biri halinde bulunmaktadır. Müşteri odaklı çalışma stiliyle her zaman müşterilerin memnuniyetini ve çıkarlarını önde tutmaya gayret eden TTNet en uygun hizmetleri en kaliteli şekilde müşterileriyle buluşturmanın çabası içerisindedir. Hem bireysel hem de kurumsal alanda geniş ürün yelpazesi ve kaliteli alt yapısı sayesinde hizmet anlayışını arttırarak devam eden TTNet Ocak 2016 tarihinden itibaren internet, telefon, mobil ve tv ürünlerini tek bir marka olan TTNet çatısı altında bir araya toplamıştır.

Dev altyapısı ve yüksek iş istihdamı sayesinde binlerce ülkenin ekonomisine büyük katkı sağlayan TTNet 14,5 milyon sabit erişim hattı, 11 milyon geniş bant, 3,6 milyon TV ve 22 milyon mobil aboneye sahip bulunmaktadır. Türkiye’nin 81 ilinde 33500’e yakın çalışana iş imkanı sağlayan TTNet gelişen ve değişen Türkiye’nin her zaman yanında yer almış ve her döneme uygun kaliteli hizmetlerini müşterilerine sunmaya devam etmiştir.

TTNet ortaklı bir yapıya sahip bulunmaktadır. TTNet hisselerinin %55’i Levent Yapılandırma Yönetimi AŞ’ye, %25’i T.C Maliye ve Hazine Bakanlığına, %5’i Türkiye Varlık Fonuna ait bulunmaktadır. Geriye kalan %15 hissesi de BİST’te halka arz şeklinde bulunmaktadır. TTNet’i rakamlarla anlatacak olursak; 178 yıllık bir mirasa sahip olan TTNet, 46 milyon aboneye hizmet sunmaktadır. 10 yıl üst üste Türkiye’nin en değerli telekomünikasyon şirketi seçilen TTNet sabit telefon, mobil, geniş bant ve TV hizmetlerini bir arada sunan il şirketi olma başarısını göstermektedir. Avrupa’daki en geniş kablosuz omurga şebekesine sahip bulunan TTNet, Türkiye’nin ilk Web TV ve IPTV uygulamasını müşterileriyle buluşturmuştur. Türkiye’de 282000 km fiber altyapısına sahip olan TTNet Türkiye dışında da 20 ülkede 45000 km fiber altyapısıyla hizmet vermektedir. Bunların dışında bir çok başarı ve bir çok rekora da sahip olan TTNet halen Türkiye’nin en iyi telekomünikasyon şirketlerinden biri olarak bulunmaktadır.

TTNet Müşteri Hizmetleri Numarası 444 1 444

TTNet müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz 444 1 444 hattı bulunmaktadır. Akılda kalıcı olan bu hat üzerinden TTNet müşteri hizmetlerine ulaşarak yaşamış olduğunuz sorunları haftanın 7 gün 24 saati TTNet müşteri temsilcisine iletebilir ve sorunlarınızın bir an önce çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. TTNet hizmet anlayışındaki başarısının yanında müşteri hizmetleri alanındaki başarısını da son derece önemsemektedir. Müşterilerinin her zaman yanında olan TTNet, müşterilerine 7/24 ulaşabilecekleri bir hizmet sağlamanın gayesi içerisinde bulunmaktadır.

Diğer taraftan TTNet müşteri hizmetlerine 212 306 10 10 numarasından faks göndererek TTnet müşteri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz.

TTNet Abonelik Üyelik İptali Nasıl Yapılır

TTNet abonelerinin üyelik iptali yapabilmeleri için ya TTNet ve mağazalarına şahsen giderek ya da abonelik bilgilerinin bulunduğu imzalı bir dilekçe ve kimlik belgesi fotokopisini 0312 306 07 16 numaralı hatta faks olarak göndermesi gerekmektedir. İşlemlerin sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için dilekçede güncel iletişim ve telefon numarası bilgilerinin yer alması gerekmektedir. Abonelik iptali işlemlerini sadece abonenin kendisi ya da vekaletname ile görevlendirdiği birinin yapabileceğini bilmenizde yarar bulunmaktadır. Yazılı talebiniz TTNet’e ulaştığı andan itibaren 7 gün içinde işlemleriniz gerçekleştirilecektir. Üyelik iptaline istinaden varsa TTNet’e ait modem, cihaz, donanım, kart gibi ekipmanların iadesini de yapmayı unutmamanız gerekmektedir. Ayrıca üyelik iptalinden sonra son faturayı ödemeyi de unutmamanız gerekmektedir.

TTNet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2019

TTNet müşteri hizmetlerine direk bağlanma için öncelikle belirli işlemleri yapmanız gerekmektedir. Bunlardan ilki öncelikle TTNet müşteri hizmetleri numarası olan 444 1 444’ü aramanız gerekmektedir. Ardından sırasıyla 2-1-6 numaralarını tuşlayarak TTNet müşteri hizmetlerine direk bağlanabilir ve yapmak istediğiniz işlemler için müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

TTNet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2019
444 1 444

ARama Terimleri: TTNet müşteri hizmetleri 2019, TTNet müşteri temsilcisi, TTNet müşteri hizmetleri direk bağlanma 2019, TTNet müşteri hizmetlerine bağlanma

Yorum Yap