Gold Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Gold Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gold Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Gold Bilgisayar., 1991 yılında Kadıköy’de kurulan teknoloji marketidir. Şuanda Türkiye genelinde 50’yi aşkın mağazası ve 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır.

Bilgisayar, telefon, tv, oyun, beyaz eşya, saat, ev aletleri, kişisel bakım aletleri, spor, aksesuar gibi onlarca kategoride binlerce ürün yelpazesiyle müşterilerine en teknolojik ürünleri uygun fiyattan sunmayı hedeflemektedir. İlk hipermarket mağazasını Bahçelievler’de açmıştır.

Gold Bilgisayar’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satış öncesinde ve ödeme aşamasında yaşadığınız sorunları, satış sonrasında yaşadığınız sorunlar ve aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla görüş, öneri, istek, soru ve şikayetlerinizi Gold Bilgisayar’a kolayca iletebilirsiniz.

Gold Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 554 75 75

Gold Bilgisayar İletişim Formu

Arama Terimleri: gold bilgisayar iletişim bilgileri, gold bilgisayar telefon no, gold bilgisayar irtibat tel, gold bilgisayar canlı destek, gold bilgisayar müşteri temsilcisi, gold bilgisayar şikayet hattı

65 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla