gold-cagri-merkezi-numarasi

Gold Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gold çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gold müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gold şikayet hattına erişebilirsiniz. Gold müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gold Bilgisayar., 1991 yılında Kadıköy’de kurulan teknoloji marketidir. Şuanda Türkiye genelinde 50’yi aşkın mağazası ve 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır.

Bilgisayar, telefon, tv, oyun, beyaz eşya, saat, ev aletleri, kişisel bakım aletleri, spor, aksesuar gibi onlarca kategoride binlerce ürün yelpazesiyle müşterilerine en teknolojik ürünleri uygun fiyattan sunmayı hedeflemektedir. İlk hipermarket mağazasını Bahçelievler’de açmıştır.

Gold Çağrı Merkezi Numarası

Gold Bilgisayar, 1991 yılında Kadıköy’de kurulmuş olan teknoloji marketidir. Gold Bilgisayar; telefon, oyun, beyaz eşya, ev aletleri, spor, bilgisayar gibi birçok ürün grubunda müşterilerine ürünleri en uygun fiyattan sunmayı hedefler. Gold Bilgisayar’ın Türkiye genelinde 50’den fazla mağazası 1000’i aşkın çalışanı bulunmaktadır. Gold Bilgisayar firması müşterilerinin yaşadığı her türlü sıkıntının arkasında durur. Müşterilerinin dilek, istek ve önerileri firmamız için oldukça önemlidir. Gold firması müşterilerinin satış öncesi ya da ödeme aşamasında yaşanılan problemleri gidermek, akıllarına takılan her türlü sorunları çözmek için çağrı merkezi birimini kurmuştur. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız ile sıkıntı yaşadığınız durumlarla ya da aklınıza takılan sorularla ilgili iletişime geçebilirsiniz. Gold çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Gold Müşteri Hizmetleri Numarası

Gold Bilgisayar yüksek müşteri potansiyeli bulunan bir teknoloji marketidir. Firmamızın bu kadar büyümesinde kalitemizin yanında siz değerli müşterilerimizin fikirlerine değer vermek ve yaşadığınız her türlü sorunlara çözüm bulmak büyük rol oynamıştır. Garanti işlemleri hakkında destek talebinde bulunma, istek, görüş ve şikayet gibi talebinizi iletme gibi durumlarda müşteri hizmetleri çalışanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri çalışanlarımızla 0216 554 75 75 ya da 216 232 22 56 numaralı telefon hatlarımızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Gold müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gold Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir. Müşterilerimizin bizimle dilediği zaman her türlü konularda iletişim halinde olabilmesi için çağrı merkezi birimi kurulmuştur. Çağrı merkezindeki çalışanlarımız müşterilerimizin her türlü sorunlarına hızlı ve doğru bir şekilde çözüm bulmaktadır. Müşteri hizmetleri birimimize direk olarak bağlanmak için yukarıda belirtilen telefon numaralarını aramanız yeterlidir. Görüşmek istediğiniz konu hakkında ilgili birime aktarımınız kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Yapılan görüşmeler kayıt altına alınır. Kişiler verileriniz koruma altına alınarak iletişim kurulur. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gold müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Gold Şikayet Hattı

Firmamız siz değerli müşterilerimizin yaşadığı her türlü sorunu çözüme kavuşturmayı amaçlayan, müşterilerinin dilek, istek ve öneri taleplerine önem veren bir firmadır. Bizimle ilgili yaşadığınız problemleri yukarıda belirttiğimiz 0216 554 75 75 numaralı telefon hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimize iletebilirsiniz. Şikayet talebiniz müşteri temsilcilerimiz tarafından oluşturularak size en kısa zamanda en doğru çözümle dönüş yapılacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gold müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gold şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gold Bilgisayar’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla satış öncesinde ve ödeme aşamasında yaşadığınız sorunları, satış sonrasında yaşadığınız sorunlar ve aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabilirsiniz. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla görüş, öneri, istek, soru ve şikayetlerinizi Gold Bilgisayar’a kolayca iletebilirsiniz.

Gold Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0216 554 75 75

Gold Bilgisayar İletişim Formu

Arama Terimleri: gold bilgisayar iletişim bilgileri, gold bilgisayar telefon no, gold bilgisayar irtibat tel, gold bilgisayar canlı destek, gold bilgisayar müşteri temsilcisi, gold bilgisayar şikayet hattı, gold bilgisayar müşteri hizmetleri numarası, gold bilgisayar çağrı merkezi numarası, gold bilgisayar iletişim numarası, gold bilgisayar çağrı merkezi, gold bilgisayar müşteri hizmetleri direk bağlanma

73 Yorum

  1. Feride Mehtap ERDOĞAN 7 Temmuz 2018
  2. Arzu atac turkmenoglu 26 Ağustos 2018
  3. Arzu Ataç türkmenoğlu 28 Ağustos 2018
  4. Ersan pulat 7 Mart 2019

Yorum Yap