Teleservice Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teleservice Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Teleservice Müşteri Hizmetleri numarası var mı? Teleservice müşteri hizmetlerine nasıl bağlanırım, Teleservice müşteri temsilcisi direk bağlanma, Teleservice müşteri şikayetleri gibi konularda bilgi vereceğimiz bu makaleyi okuyarak Teleservice hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Teleservice Müşteri Hizmetleri Numarası

Elektroni sektöründe mobil telefonlara yeni bir çığır açan Teleservice, Almanya’da 1835 yılında kurulmuş uluslar arası bir medya şirketidir. 50 ülkede faaliyet gösteren firmanın 100.000’in üzerinde çalışanı vardır.

Üreticilerden bağımsız olarak çalışan firma, cep telefonu satışı yapmaz fakat profesyonel lisans anlaşmalarıyla ilişkileri vardır. Satış sonrası hak ettikleri kaliteli hizmeti, yüksek sorumluluk duygusuyla müşterilerine vermektedir. Müşterilerine sağladığı en iyi ekipman, parçalar ve birinci sınıf servis hizmeti sayesinde diğer firmaların içinde en iyisi olmaya çaba göstermektedirler.

2003 yılında uygulanmaya başlanmış olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi 2004 yılında uygulanmaya başlanmış olan ISO 4001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim sistemleri entegre edilmiştir.

Cep telefonları hayatımızın vazgeçilmez parçalarındandır. Herkesin yoğunlaştığı bir konuda doğal olarak bir çok iş sahası oluşturdu. Teleservice, cep telefonlarının garanti altına alındığı bir firma. Kullandığınız telefon bozuldu, fakat teleservice tarafından garanti altına alındıysa bozulduğunda telefonunuz tamir olmadan firmaya gidiyor, 20 iş gününde eğer elinize gelmezse size sıfır telefon ya da faturanızda yazan ücreti ödüyorlar. Ayrıca Teleservice bugün iş ortaklarına ve bayilik anlaşmaları şirket içi programları kurye ve kargo hizmetlerinin ücretsiz olarak sağlayarak pazardaki katma değerinide fazlasınca hissettirmiştir. Almanya da kurulup, giderek diğer ülkelere de dağılan firma, adını git gide daha fazla duyuruyor. Teslim ettiğiniz cihazınız kısa süre içinde sizlere gönderilecek şayet gönderilmezse ücreti tarafınıza teslim edilecektir. Site üzerinden gerekli kargo takiplerini yapabilirsiniz. Herhangi aksi bir durumda, kargonuzun takılması durumunda hemen bize dönüş yapabilirsiniz. Kargonuz elinize ulaştıktan 14 gün sonra iade hakkınız da bulunmaktadır.

Samsung, Sony, Nokia, Motorola, Lenova,Apple gibi kaliteli markalara servis hizmeti veren firma kalitesini de bir kez daha belli ediyor. Diğer firmalar gibi her önüne gelen markaya servis hizmeti vermiyor. Her konudan önce müşteri memnuniyetine önem veren firma, müşteri kitlelerinden geri alınan bildirimleri de tek tek değerlendirip, eksikliklerini gidermeye özen gösteriyor. Müşterilerin bilgilerine en hızlı şekilde ulaşarak onlara yanıt veriyor.

Teleservice Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 458 9797

Teleservice Mail Adresi
musterihizmetleri@teleservice.com
info@teleservice.com

Arama Terimleri: teleservice çağrı merkezi, teleservice iletişim, teleservice müşteri hizmetleri, teleservice telefon numarası, teleservice şikayet hattı, teleservice müşteri hizmetleri numarası, teleservice şikayet

Yorum Yap