Steam Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Steam Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Steam Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Steam,Valve tarafından 2003 yılında yayınlanmış dijital oyun, online çok oyunculu oyun ve bir iletişim platformudur. Oyunların dağıtımını ve oyunlarla ilgili medya dosyalarını internet üzerinden yayımını sağlamaktadır. Steam platformunda toplamda 10 bini aşkın oyun ve 125 milyonu aşkın kullanıcı bulunmaktadır. Dünya genelinde en ünlü oyun dağıtım platformudur.

Steam’de birçok ünlü oyun, oyunların eklentileri ve oyunlar ile ilgili yardımcı program dosyalarının satışı yapılmaktadır. Bu sayede harici birşeye gerek duymadan tüm oyun ile ilgili dosyalar cihaz üzerine anında indirilebilmektedir. Steam oyuncular için adeta bir sosyal ağ niteliğindedir. Windows, Linux OS X, Steam OS, PlayStation 3, iOS, Android, Windows Phone platformlarında Steam’e erişim sağlanabilmektedir.

Steam’in bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Ancak aşağıda sizlere vereceğimiz bağlantı aracılığıyla kullanıcı girişi yaparak destek merkezine ulaşabilir, satın alma ile ilgili yaşadığınız sorunları, oyun dosyalarında yaşadığınız sorunları, hesabınız üzerinden yaşadığınız sorunlara bir cevap bulabilirsiniz.

Steam Destek Merkezi

Arama Terimleri: steam iletişim bilgileri, steam telefon no, steam irtibat tel, steam canlı destek, steam müşteri temsilcisi, steam şikayet hattı

300 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla