modaselvim-cagri-merkezi-numarasi

ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ModaSelvim çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ModaSelvim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

ModaSelvim, 1966 yılında faaliyetlerini başlatan Alim Tekstil tarafından kurulmuş bir markadır. Hazır giyim alanında sektörün ön plana çıkan firmalarından birisi olmuş; ürünlerinin hem yurtdışında hemde yurtiçinde satışı gerçekleşmektedir. Tesettür giyimli bayanlar için giyim ve aksesuar alışveriş sitesi olan ModaSelvim, her geçen gün daha da ön plana çıkmaktadır.

ModaSelvim’de bulunan ürün grupları şöyledir; eşarp, şal, abiye, büyük beden, ferace, kap/kaban, pardesü, kışlık ferace, panço/pelerin, elbise, tunik, abiye, bluz ve gömlek, etek, kombin, pantolon, pantolon etek, yelek. Ve birçok ürün grubuyla müşterilerine hizmet vermektedir.

ModaSelvim sadece yurt içine hizmet vermeyip yurt dışı siparişleri de almaktadır. En iyi hizmeti sizlere sunan firma her geçen gün ürün yelpazesini genişletirken ürün kalitesini de arttırmaktadır. Avrupa ülkelerine 100 euro, Arap Ülkelerine 150 dolar ve üzeri kargo ücretsiz olarak gönderilmektedir. 100 euro – 150 dolar altında yapmış olduğunuz alışverişlerde kargo ücretiniz gönderim yapılacak ülke ve ürün adedine göre değişmekte olup konu ile ilgili bilgiyi iletişim numaraları üzerinden alabilirsiniz.

Başlıklar

ModaSelvim Çağrı Merkezi Numarası

Yurt dışı adresinize verdiğiniz siparişleriniz de iade hakkınız vardır ancak değişim hakkınız mevcut değildir. Ürününüzden kaynaklı bir memnuniyetsizlikte öncelikle müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek sorunu bildirmeniz, bir sonraki alışverişverişinizde aynı durumun tekrarlanmaması için ModaSelvimfirmasına fayda sağlayacaktır. Bu noktada amaç sizlerin memnuniyeti olduğu için gerekli hassasiyeti göstermeniz gereklidir. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve tekrar satılabilirlik özelliği bozulmamış olmalı ayrıca bilgilerinizi net olarak girmeniz ve formu doldurmanız gereklidir. Bu konuda ModaSelvim müşteri hizmetleri sizlerin memnuniyeti için elinden geleni yapacaktır.

Yurt içi alış verişlerinizde ödeme şekli olarak kredi kartı, banka kartı ya da kapıda ödeme gibi seçenekleri kullanabilmektesiniz. Yurt dışı alış verişinizde kapıda ödeme seçeneği mevcut değildir. Kapıda ödeme seçeneğini kullanırsanız bunun için kargo firması tarafından hizmet ücreti talep edilmektedir. Bu ücreti ödememek için modaselvim üzerinden sipariş oluşturduktan sonra satın alırken kredi kartı ya da banka kartı gibi seçenekleri kullanmanız gereklidir.

Üç al iki öde kampanyalarında sadece ürünlerin renk ve beden değişimleri yapılabilmektedir. Bu tür ürünlerin iade talebini isterseniz üç ürünü de göndermeniz gereklidir. Bunun dışında siparişlerinizi 14 gün içinde iade edebilir ya da değişimini talep edebilirsiniz. Abiye ürünlerinde bu süre 24 saattir. Bu süreleri geçirdiğiniz zaman iade ya da değişim talepleriniz bulunmamaktadır. Değişim yaparken kampanyaları ürünler hariç diğer ürünlerin kargo bedeli firmaya aittir. Değişim için anlaşmalı kargo firması dışında başka bir firma ile gönderim yapacaksanız kargo ücretini sizlerin ödemesi gereklidir.

ModaSelvim Müşteri Hizmetleri Numarası

ModaSelvim oldukça büyük bir kitleye hitap etmektedir. Durum böyle olunca müşteri hizmetleri numarası da aktif olarak kullanılmaktadır. ModaSelvim müşteri hizmetleri numarası olarak 0212 550 52 52 kullanılmaktadır. Bu numara üzerinden bilgi alabilir, istek ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

ModaSelvim müşteri hizmetleri olarak müşterilerine gerekli desteği sağlamakta ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Yaşamış olduğunuz sorunları ya da isteklerinizi iletebileceğiniz numara sizlere en kısa sürede çözüm sunacaktır.

ModaSelvim’in 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla telefon üzerinden bir ürün siparişinde bulunabilir, ürünler hakkında genel olarak bilgi alabilir, ödeme esnasında yaşadığınız problemleri bildirebilir, iade ve değişim koşullarını detaylıca öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden ModaSelvim’e bildirebilirsiniz.

ModaSelvim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 550 52 52

Arama Terimleri: modaselvim iletişim bilgileri, modaselvim telefon no, modaselvim irtibat tel, modaselvim canlı destek, modaselvim müşteri temsilcisi, modaselvim şikayet hattı, modaselvim çağrı merkezi numarası, modaselvim çağrı merkezi, modaselvim müşteri hizmetleri, modaselvim müşteri hizmetleri numarası

197 Yorum

  1. Kevser 1 Eylül 2021

Yorum Yap