Doritos Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doritos Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Doritos çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Doritos müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Doritos şikayet hattına erişebilirsiniz. Doritos müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Doritos Çağrı Merkezi Numarası

Çıtır çıtır, baharatlı, peynirli, acılı bir cips sanıyoruz her zaman iyi gider. Özellikle televizyon izlerken, içeceklerin yanında atıştırmalık olarak küçük büyük herkes tarafından tercih edilmektedir. Sadece çocukların bu gıdayı sevdiğini sanmayın. Büyüklerin de oldukça severek yediği birçok türde cips çeşidi bulunmaktadır. Doritos ürünleri 1966 yılında Birleşik Devletlerde piyasaya sürülmüştür. 70’den fazla ülkede de satışı yapılmaktadır. Bu ülkelerden bir tanesi de Türkiye’dir. 1995’ten beri de ülkemizde satışı yapılmaktadır. Birçok marketlerde, bakkallarda ve süper marketlerde firmanın ürünlerine rastlayabilirsiniz. Farklı renkte olan ambalajlarda satılan ürünler her damak tadına göre üretilmiştir. İstek, dilek ve öneriler için firmanın çağrı merkezlerini arayarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Doritos çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Doritos Müşteri Hizmetleri Numarası

Doritos, PepsiCo portföyünün en çok tercih edilen atıştırmalık markalarından biridir. “Hayatı dibine kadar yaşa” sloganı ile nam salmıştır. Birçok markayı ve çeşidi bünyesinde barındıran firma müşterileri için farklı seçenekler sunmaktadır. Sizin de damak tadınıza uygun bir çeşit de mutlaka olacaktır. Mesela bir maç ya da film izlerken bu atıştırmalık oldukça hoşunuza gider öyle değil mi? Acılı mı yoksa sade mi seviyorsunuz bu kişiden kişiye de değişmektedir. Hijyen kurallarına uygun olarak el değmeden hazırlanan ürünler ambalajlanarak tüketicilere ulaştırılmaktadır. Aklınızdaki soruları sormak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. 0850 222 0 737 numaralı müşteri hizmetleri bütün müşterileri için oluşturulmuştur. Mail göndermek isteyenler info@fritolay.com.tr adresini kullanabilirler.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Doritos müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Doritos Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Doritos ile direk bağlantı kuracak olan kişiler için Frito Lay Tüketici ve Müşteri Hattı numarası 0850 281 33 55 olmaktadır. Firmayı sosyal medya hesaplarınızdan takip edebilir ve mesaj gönderebilirsiniz. Almak istediğiniz ürüne ait besin değerlerini de öğrenmek istiyorsanız internet sitesinde yer alan ürünlerin içeriklerine göz atabilirsiniz. Enerji, yağ oranı, doymuş yağ, karbonhidrat, şeker, lif, protein ve tuz oranlarını araştırarak ne yediğinizi ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Doritos müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Doritos Şikayet Hattı

Doritos müşteri memnuniyetine oldukça fazla önem vermektedir. Ürünlerle ilgili sıkıntılar, lezzet ve tat ile ilgili sorunlar hissederseniz firmaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Yapılan şikayetler değerlendirmeye alınacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Doritos müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Doritos şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Doritos Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 281 33 55

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Doritos çağrı merkezi numarasına 0850 281 33 55 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim kanalları üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Arama Terimleri: Doritos iletişim bilgileri, Doritos telefon no, Doritos irtibat tel, Doritos canlı destek, Doritos müşteri temsilcisi, Doritos şikayet hattı, Doritos müşteri hizmetleri numarası, Doritos çağrı merkezi numarası, Doritos iletişim numarası, Doritos çağrı merkezi, Doritos müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. kenan kara 6 Şubat 2022

Yorum Yap