Tefal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Tefal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tefal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fransa’da kurulan Tefal, 1956’da teflon tava mucidi tarafından küçük ev aletleri sektörü üzerine hizmet vermektedir. En ayırt edici özelliği yapışmaz tencere tava ile sektörün lideridir. Türkiye dahilinde 120 ülkede hizmet vermektedir. Günümüze kadar çok yol alan Tefal’de düdüklü tencere, elektrikli pişiriciler, yiyecek içecek hazırlama cihazları, ütüler, süpürgeler, ısıtma-soğutma, kişisel bakım ürünleri, tartılar için özel kaplar ve içecek hazırlama ürünleri gibi seçenekleri ile giderek genişleyen ürün kapasitesine sahip olmuştur.

Fransız mühendisin icadı olan kendine özel kaplamayı ürünlerle birleştiren Tefal, her ürününde bu özel kaplamayı kullanmaktadır. Mutfak ürünlerinde en büyük yardımcınız Tefal hayatınızı kolaylaştırmak amaçlı pratik, kaliteli ve özel yapısıyla yaşam dolu fikirleri ile mutfağımızda ve hayatımızda olmaya devam edecektir. Tefal her zaman hizmetin en iyisini sunmayı ilke edinen bir marka olarak çağrı merkezi ile sorularınızın cevaplarını vermektedir.

Tefal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 40 50
444 40 50

Tefal E-Posta Adresi
musterihizmetleri@tefalshop.com.tr

Garanti, ürün değişimi, iptal ve iade gibi işlemleriniz için, aşağıdaki tefal yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tefal Yardım Sayfası

Arama Terimleri: tefal iletişim bilgileri, tefal telefon no, tefal irtibat tel, tefal canlı destek, tefal müşteri temsilcisi, tefal şikayet hattı, tefal müşteri hizmetleri

5 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla