tefal-cagri-merkezi-numarasi

Tefal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tefal çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tefal müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tefal şikayet hattına erişebilirsiniz. Tefal müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fransa’da kurulan Tefal, 1956’da teflon tava mucidi tarafından küçük ev aletleri sektörü üzerine hizmet vermektedir. En ayırt edici özelliği yapışmaz tencere tava ile sektörün lideridir. Türkiye dahilinde 120 ülkede hizmet vermektedir. Günümüze kadar çok yol alan Tefal’de düdüklü tencere, elektrikli pişiriciler, yiyecek içecek hazırlama cihazları, ütüler, süpürgeler, ısıtma-soğutma, kişisel bakım ürünleri, tartılar için özel kaplar ve içecek hazırlama ürünleri gibi seçenekleri ile giderek genişleyen ürün kapasitesine sahip olmuştur.

Tefal Çağrı Merkezi Numarası

Tefal denilince aklımıza dibi tutmayan tencere ve tavalar gelmektedir. 1956 yılında Fransa’da kurulmuş olan bir fabrikadır. Ülkemizde de 1964 yılından beri hizmet vermektedir. Bünyesinde birçok küçük ev aletlerini ve mutfak gereçlerini barındırmaktadır. Özellikle bayanların vaz geçemediği ve ilk sırada tuttuğu marka çok sayıda kaliteli ürününü kişilere sunmaktadır. Tencere ve tavadan başka; ütü, çay-kahve makinaları, doğrayıcı ve çırpıcılar, meyve sıkacakları, su ısıtıcılar, kıyma makinesi gibi birçok ev gereçlerini bünyesinde barındırmaktadır. Tefal çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kaliteli ürünleri ile ülkemizden başka 120 ülkede daha tercih edilmektedir. Dayanıklı ve garantili mutfak ve ev gereçleri kişiler için ne kadar önemli ise; çağrı merkezleri de bu önem doğrultusunda oluşturulmuş yerlerdir. Kişilerin istek, dilek ve önerileri doğrultusunda kurulan çağrı merkezleri siz müşterilerin her türlü sorusunda yanınızdadır.

Tefal Müşteri Hizmetleri Numarası

Hayatınızı kolaylaştıran bütün ürünler kalitenin yanı sıra şık bir tasarım ile kişilere sunulmaktadır. Her mutfağa ve eve uyum sağlayan görsellikte üretilen araç ve gereçleri uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz için istek, talep ve öneri oluşturmanız için müşteri hizmetleri sizler için oluşturulmuştur. 0 850 222 40 56 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Ya da 444 40 50 numarayı 09.00 ile 18.00 saatleri arasında arayarak müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeniz mümkündür. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tefal müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Alışverişlerinizi en yakın Tefal bayisine giderek yapabileceğiniz gibi; tefal.com.tr adresimizi ziyaret ederek de gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerimizi incelemek ve fırsatları yakalamak için sizleri internet sayfamıza bekliyoruz. Ayrıca ücretsiz kargo avantajından da faydalanabileceksiniz. Bizleri sosyal medya iletişim araçları olan facebook, twether, instagram ve yuutube dan takip edebilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Tefal Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıdaki numaralardan müşteri temsilcilerimize direk ulaşmanız mümkündür. Yapacağınız görüşmeler gizli tutulacak ve kişisel bilgileriniz asla başka kişilerle paylaşılmayacaktır. Müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurduğunuzda temsilcilerimizle her konu hakkında görüşebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tefal müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tefal Şikayet Hattı

Siz müşterilerinin her türlü sıkıntılarında ve şikayetlerinde Tefal müşteri hizmetlerini yanınızda bulabilirsiniz. Ürünlerle ilgili şikayetler, kargo ya da ürün teslimi gecikmeleri gibi her türlü konuyu müşteri hizmetlerimiz ile görüşebileceksiniz. Sorununuz en kısa süre içerisinde çözülecek ve size bilgi verilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tefal müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tefal şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fransız mühendisin icadı olan kendine özel kaplamayı ürünlerle birleştiren Tefal, her ürününde bu özel kaplamayı kullanmaktadır. Mutfak ürünlerinde en büyük yardımcınız Tefal hayatınızı kolaylaştırmak amaçlı pratik, kaliteli ve özel yapısıyla yaşam dolu fikirleri ile mutfağımızda ve hayatımızda olmaya devam edecektir. Tefal her zaman hizmetin en iyisini sunmayı ilke edinen bir marka olarak çağrı merkezi ile sorularınızın cevaplarını vermektedir.

Tefal Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 40 50
444 40 50

Tefal E-Posta Adresi
musterihizmetleri@tefalshop.com.tr

Garanti, ürün değişimi, iptal ve iade gibi işlemleriniz için, aşağıdaki tefal yardım sayfasını inceleyebilirsiniz.

Tefal Yardım Sayfası

Arama Terimleri: tefal iletişim bilgileri, tefal telefon no, tefal irtibat tel, tefal canlı destek, tefal müşteri temsilcisi, tefal şikayet hattı, tefal müşteri hizmetleri, Tefal müşteri hizmetleri numarası, tefal çağrı merkezi numarası, tefal iletişim numarası, tefal çağrı merkezi, tefal müşteri hizmetleri direk bağlanma

8 Yorum

  1. hikmet ataş 29 Nisan 2017
  2. Emin 10 Kasım 2017
    • Yönetici 10 Kasım 2017
  3. asuman 28 Kasım 2017
  4. E.soysl 27 Aralık 2017
  5. Pınar Özmutlu 25 Mart 2018
    • Yönetici 26 Mart 2018
  6. aysel başoğlu 29 Mart 2021

Yorum Yap