ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ThermoAD çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ThermoAD müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ThermoAD şikayet hattına erişebilirsiniz. ThermoAD müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ThermoAD Çağrı Merkezi Numarası

Mutfaklarımızda kullanmış olduğumuz araç ve gereçler özellikle bayanlarımız için oldukça önemlidir. Pişireceğimiz sebze, et, tavuk, balık gibi gıdaların tencere ve tavalara yapışmaması, sağlıklı bir şekilde pişmesi ve besin değerini kaybetmemesi gerekir. Ayrıca uzun ömürlü olanlarını da tercih etmek suretiyle onları uzun yıllar boyunca kullanabiliriz. ThermoAD döküm tencere setleri, tava setleri, kek kalıpları gibi kaliteli ürünler üreten bir firmadır. Mutfağınızda ihtiyacınız olan döküm ürünlerini takım ya da tek tek alabilirsiniz. Bunun için internet sitesine giriş yapabilirsiniz. Alacağınız ürünlerle ilgili detayları öğrendikten sonra size yakın olan bir bayiden ya da online alışveriş sitelerinden firmanın ürünlerini alabilmeniz mümkündür. Soru, sorun ve istekleriniz için de çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

ThermoAD çağrı merkezi numarası 0850 430 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ThermoAD Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma ilk olarak 1978 yılında MESAN markası ile adını duyurmuştur. O zamanlarda paslanmaz tencere ve daha sonrasında alüminyum döküm tava imalatına başlamıştır. Türkiye’deki ilk kuruluşlardan birisidir. 40 yıllık tecrübeyle yüksek kalitedeki ürünleri çevreye duyarlı bir şekilde üretmektedir. 2011 yılından sonra da şimdiki adıyla anılmaktadır. Ülkemizde ve farklı ülkelerde marka olma iddiasını da sürdürmektedir. ThermoAD mutfak gereçleri oldukça kaliteli ve garantilidir. Uzun yıllar kullanmaya müsaittir. Artık yemek, kızartma, sebze ya da etlerinizi sağlıklı kaplarda pişirebilecek ve bu muhteşem lezzetleri sevdiklerinize tattırabileceksiniz. Ürünler ISO 22000:2005 Onaylı Kalite belgesine sahiptir. 2 yıl garantilidir. Teflon içeriğine sahip olmadığı için yapışmaz kaplama özelliğinde ürünleri bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri ile görüşme yapmak isteyen kişiler (850) 430 22 22 numarayı arayabilirler.

ThermoAD müşteri hizmetleri numarası 0850 430 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ThermoAD Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

ThermoAD ürünlerini incelemek için katalog incelemesi yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan ve beğeneceğiniz birçok ürünlerle karşılaşınca büyük mağazalardan ve online alışveriş sitelerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Firmaya direkt bağlantı kurmak müşteri hizmetleri numarası ile gerçekleşmektedir. Ayrıca info@thermo.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip etmeniz de mümkündür. İnternet sayfasında bulunan “bizimle iletişime geçin” formunu doldurarak da istediğiniz konuları belirtebilirsiniz.

ThermoAD müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 430 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

ThermoAD Şikayet Hattı

ThermoAD tencere, tava ve diğer mutfak gereçleri oldukça kaliteli ürünlerdir. Garanti kapsamında sorun yaşadığınız ürünler firma tarafından değiştirilir. Şikayetçi olduğunuz durumları müşteri temsilcilerine ileterek çözüm getirilmesini sağlayabilirsiniz.

ThermoAD şikayet hattı 0850 430 22 22 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ThermoAD müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri ThermoAD şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ThermoAD Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 430 22 22

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. ThermoAD çağrı merkezi numarasına 0850 430 22 22 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Eyüp Sultan Mah. Müminler Cad. E6 Yan Yol Üzeri No: 76/A Samandıra, Sancaktepe İstanbul Türkiye

Telefon Numarası : 0 (850) 430 22 22

Faks Hattı : 0 (216) 540 18 28

E Posta : info@thermo.com.tr

Arama Terimleri: ThermoAD iletişim bilgileri, ThermoAD telefon no, ThermoAD irtibat tel, ThermoAD canlı destek, ThermoAD müşteri temsilcisi, ThermoAD şikayet hattı, ThermoAD müşteri hizmetleri numarası, ThermoAD çağrı merkezi numarası, ThermoAD iletişim numarası, ThermoAD çağrı merkezi, ThermoAD müşteri hizmetleri direk bağlanma

2 Yorum

  1. Наталья 29 Eylül 2021
  2. Özlem 11 Ekim 2022

Yorum Yap