TAPDK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TAPDK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

TAPDK çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde TAPDK müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden TAPDK şikayet hattına erişebilirsiniz. TAPDK müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

TAPDK Çağrı Merkezi Numarası

TAPDK, Tarım ve Orman Bakanlığı Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı’dır. Bu kurum yasadışı tütün ve alkol satışına karşı mücadele eder. Özellikle Kaçak içki ve sigara satışını önler. Market ve ya bakkalların sigara ve alkol satması için bu kurumdan izin almaları gerekmektedir. Bu izin için kuruma çeşitli şekillerde başvuru yapılabilir.

Çağrı merkezi ya da bulunulan ilin kurum numarası ile iletişime geçilir. Bu sayede bakkal ya da marketler satış iznine başvurabilir. 174 kurumun çağrı merkezi numarasıdır. Bu numara aranılarak alkol ve sigara satış izni alınabilir. Bu kurumun asıl merkezi Ankara’da bulunur. Ankara’da bulunan merkezin numaraları 0(312) 218 03 00 – 218 04 00 – 218 04 08 bu şekildedir. Bu numaralar şehirde bulunan kişiler tarafından aranır. Birçok şehirde bulunan bu kurumun şehre göre aranılacak numaraları farklılık gösterir.

Eğer şehirde bu kurum bulunuyorsa genel merkez aranarak bilgi alınabilir ve ya şikayet, istek, dilekte bulunulabilir. Bu sayede kısa sürede hızlı bir çözüm gerçekleşir. Kurumsal olan bu tür merkezlerin müşteri memnuniyetine verdikleri önemi bilmeyen yoktur. Müşteri geri bildirimi bu merkezler için oldukça önemlidir. Bundan dolayı merkezin pek çok iletişim aracı bulunur.

TAPDK çağrı merkezi numarası 0(312) 218 03 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TAPDK Müşteri Hizmetleri Numarası

Bayilerde sigara ve alkol satışı için alınacak izinler, çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirilebilir. Bunun yanı sıra şehirde bulunan merkezler aranılarak da iletişime geçilebilir. Bu iletişimi genellikle muhasebeciler sağlar.

Bunun yanı sıra tarimveormannakanligi@hs01.kep.tr adresine mail yollanabilir. Bu sayede yetkililer tarafından kısa sürede geri dönüş sağlanır. Bu kurumun müşteri hizmetleri için çağrı merkezi aranır. Daha sonrasında çağrı merkezinin yönlendirmeleri sayesinde ilgili operatöre bağlanılır. Bu sayede sorun, öneri, dilek ya da başvurular kolayca gerçekleşir.

+90 (312) 000 00 00 numarası kurumun fax numarasıdır. İlgili belgeler genel merkeze gönderilmek istenirse bu numara kullanılır.

TAPDK müşteri hizmetleri numarası 0(312) 218 03 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TAPDK Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kuruma direkt olarak bağlanmak için merkezler aranmalıdır. Her şehirde ayrı merkezi bulunan bu kurum ile iletişim oldukça kolaydır. Hangi şehirde yaşanılıyorsa kurumun o şehirdeki numarası aranmalıdır. Bu sayede direkt olarak bağlanılabilir. Eğer şehirde kurum yoksa genel merkez aranmalıdır. Böylelikle dilek, istek ve şikayetler direkt olarak kuruma bildirilebilir.

Mail ile iletişime geçildiğinde de kuruma olan geri dönüşler direkt olarak iletilir. Görüldüğü gibi direkt iletişimin pek çok yolu vardır. Ancak direkt bağlanmak için özel bir hat bulunmaz. Bunun yerine çağrı merkezinde ilgili numaraların tuşlanması ile kuruma direkt bağlanma sağlanabilir. Böylelikle kuruma direkt bağlanma gerçekleşir.

TAPDK müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0(312) 218 03 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

TAPDK Şikayet Hattı

Kaçak içki ve sigara satan, ruhsatı olmayan yerleri şikayet etmek için çağrı merkezine bağlanılabilir. Burada şikayet edilecek konu belirtilerek devam edilebilir. Bunun dışında şehirde olan kuruma başvurularak da bu şikayetler dile getirilebilir.

Kurumun internet sitesinde bulunan şikayet formu doldurarak şikayet bildirilir. Bu siteden yapılan şikayet bildirimleri diğer kanallara oranla daha hızlı çözüme ulaşacaktır. Her geçen gün alkol ve sigara ruhsatı olmayan işletmeler çoğalmaktadır. Bu işletmeler, kişisel güvenlik için de şikayet edilmelidir. Aksi takdirde sigara ve alkol satış izni bulunmayan bu müesseseler pek çok insanın canını tehlikeye atar.

Kurumun faaliyetleri hakkında daha geniş kapsamlı bilgiye sahip olunmak istenirse sosyal medya hesapları takip edilebilir. Birçok sosyal medya hesabı bulunan bu kurum, şeffaflığıyla da öne çıkar. Yukarıda bahsedildiği gibi kuruma ulaşmanın birçok yolu vardır. Genel şikayetler için çağrı merkezleri daha çok tercih edilir.

TAPDK şikayet hattı 0(312) 218 03 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen TAPDK müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri TAPDK şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

TAPDK Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0(312) 218 03 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. TAPDK çağrı merkezi numarasına 0(312) 218 03 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Tütün ve Alkol Dairesi Başkanlığı
Adres : T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Beştepe Kampüsü, Beştepe Mahallesi Alparslan Türkeş Caddesi No: 71 / B Blok 6, 7 ve 8. Katlar – Yenimahalle / ANKARA
Kep Adresi: tarimveormanbakanligi@hs01.kep.tr
Telefon Numarası : 0(312) 218 03 00 – 218 04 00 – 218 04 08 (Santral)
Faks Numarası : +90 (312) 000 00 00

Arama Terimleri: TAPDK iletişim bilgileri, TAPDK telefon no, TAPDK irtibat tel, TAPDK canlı destek, TAPDK müşteri temsilcisi, TAPDK şikayet hattı, TAPDK müşteri hizmetleri numarası, TAPDK çağrı merkezi numarası, TAPDK iletişim numarası, TAPDK çağrı merkezi, TAPDK müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap