Ciğerci Bahattin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ciğerci Bahattin Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ciğerci Bahattin çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ciğerci Bahattin müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ciğerci Bahattin şikayet hattına erişebilirsiniz. Ciğerci Bahattin müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin Çağrı Merkezi Numarası

Ciğerci Bahattin, 1995 yılında Mersin’in Yoğurt pazarında hizmet vermeye başlamıştır. Ardında yoğun talep üzerine Ankara’da lezzet yolculuğuna devam etmiştir. Ankara Balgat şubesi sonrasında yine ilgiye ve talebe bağlı olarak farklı illerde hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Firma, ciğer başta olmak üzere kendine özgü tarifleri ile özellikle et tutkunlarının dikkatini çeker. Lokantanın farklı bir ambiyansı vardır. Bu da lezzet düşkünlerinin burayı tercih etme nedenleri arasında bulunur.

Firma, birçok yerde hizmet verdiği için her şubenin telefon numarası farklıdır. Dolayısıyla eleştiri, sipariş ve şikayetler, şubenin iletişim numarasına verilmelidir. Ankara Balgat şubesi için 0 312 287 87 88 ya da 0 312 286 10 15 numaraları kullanılmalıdır. Ankara Podium şubesi için 0 312 503 29 72 telefon numarası aranmalıdır. Antalya Konyaaltı şubesi için 0 242 229 99 77 numarası kullanılmalıdır. Konya şubesi için 0 332 265 00 33 telefon numarası aranmalıdır. İzmir Buca şubesi için 0 232 448 45 90 numarası kullanılmalıdır. İzmir Alsancak şubesi için ise 0 232 484 40 50 telefon numarası tercih edilmelidir. Firma, aramalara hemen dönüş sağlayacağı için taleplere hemen cevap alınabilmektedir. Ayrıca lokanta talepler hızla devam ettiği için hizmet ağını hızla genişletmektedir. Düzenli resmi web sitesini takip ederek, yeni hizmet yerlerini hemen öğrenebilirsiniz.

Ciğerci Bahattin çağrı merkezi numarası 0312 287 8788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, müşterilerinin taleplerine, şikayetlerine ve sorularına hemen cevap verebilmek için birçok iletişim yöntemi sunmaktadır. Sosyal medya hesabını takip edip, direkt mesaj atabilirsiniz. Aynı zamanda firmanın web sitesinde şubelerinin iletişim numaraları dışında adres ve posta kodu gibi bilgileri de yer almaktadır. İletişimin daha hızlı olmasını isteyenler, şubelere giderek yüz yüze destek alabilir. Bunun dışında şubelerin telefon numaralarını arayarak kısa sürede firmayla görüme sağlayabilmektedir. Firmanın, birçok kişi tarafından ilgi görmesinin ve taleplerin artmasının sebebi, yemeklerinin özgün tarifli ve lezzetli olmasıdır.

Firma, hizmet hayatına 1995 yılında başladı. Ancak kısa süre içerisinde lezzetleri ile kendisinden söz ettirmeyi başardı. Şu an 4 farklı ilde, 5’den fazla şubesi bulunmaktadır. Firmanın yeni projeleri de konuşulmaya başlanmıştır. Türkiye’nin farklı noktalarında taleplere göre hizmet ağını genişletmek için durmadan çalışmaktadır. Tarifleri kendisine aittir ve et ürünlerinden herhangi bir hile bulunmaz. Ciğerciye gelenler, ciğer ve diğer et ürünlerinin lezzetini hemen alır. Bu yüzden firmanın devamlı müşteri sayısı oldukça fazladır.

Ciğerci Bahattin müşteri hizmetleri numarası 0312 287 8788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Lokantanın şubelerine özel müşteri hizmetleri numaralarını arayarak şubeye gitmeden, anlayışlı ve kibar personeller ile görüşerek sipariş vermek mümkündür. Firma, müşteri memnuniyetine önem verdiği için kendini geliştirmeye özen göstermektedir. Müşterilerini memnun etmek, öncelikleri arasında yer almaktadır. Bu yüzden lezzet çeşitlerini arttırmakta ve hizmet ağını genişletmektedir. Sadece sipariş oluşturmak için firma hakkında eleştiri ve önerilerinizi, şubelere özgü telefon numaralarını kullanarak iletebilirsiniz.

Ciğerci Bahattin müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0312 287 8788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin Şikayet Hattı

Firma, ürünlerini kendi özgü tarifle yapmakla beraber, malzemelerini en iyi yerden almaya dikkat etmektedir. Ciğerin yanında yürek şiş, kuzu şiş, tantuni şiş ve künefe en çok tercih edilen lezzetleri arasında yer almaktadır. Tüm hizmetlerinde kaliteden taviz vermemektedir. Dolayısıyla müşterilerin görüşlerini gelişim amaçlı değerlendirmekte ve göz ardı etmemektedir. Lokantanın şube numaraları kullanarak ya da şubelerine giderek görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Firma; sizleri memnun etmek, varsa hatalarını telafi etmek ve daha iyi hizmetler sunabilmek için elinden geleni yapacaktır. Bu yüzden menülerinde en uygun fiyatları sunmaya dikkat eder. Firmanın web sitesini incelediğinizde menüleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda müşterilerinin izinli fotoğraflarını paylaşarak referansları göstermiş olmaktadır. Gitmeye istediğiniz şubenin adresine ve konumu da web sitesinin iletişim bölümünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ciğerci Bahattin şikayet hattı 0312 287 8788 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ciğerci Bahattin müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ciğerci Bahattin şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ciğerci Bahattin Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0312 287 8788

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ciğerci Bahattin çağrı merkezi numarasına 0312 287 8788 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Ciğerci Bahattin iletişim bilgileri, Ciğerci Bahattin telefon no, Ciğerci Bahattin irtibat tel, Ciğerci Bahattin canlı destek, Ciğerci Bahattin müşteri temsilcisi

Yorum Yap