Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sultangazi Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sultangazi Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sultangazi Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Sultangazi Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Sultangazi Belediyesi, Sultangazi ilçesinin her bir noktasına sorumluluğunun bilincinde bir hizmet vermektedir. Adalet ve şeffaflık prensibi ile eşit hizmet sunmak için çok çalışmaktadır. İlçe halkının menfaatleri, mutluluğu ve huzuru yönünde hareket eden Belediye, ilçenin hak ettiği konuma gelebilmesi için büyük bir inançla ve profesyonellikle çabalamaktadır. Belediyenin çağrı merkezi birimi de aynı şekilde, büyük bir profesyonellikle çalışmaktadır. Belediyenin 7/24 hizmet veren çağrı merkezi sayesinde ilçe halkının sorunları ile tavsiyeleri ve şikâyetleri, kuruma gidilmesine gerek kalmadan dinlenir ve değerlendirilir.  Dileyen kişilerin, istedikleri birimler ile bağlantı kurmaları sağlanır. Belediyenin nitelikli, kolay ve süratli hizmet sağlayan çağrı merkezi numarası 444 23 32’dir.

Sultangazi Belediyesi çağrı merkezi numarası  444 23 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kaliteli bir yaşamın kaynağı, mutluluk ve huzurdur. Bu bilinç ile hizmet sunan Belediye, sosyal yaşam konusunda da sanatsal, eğitsel, sportif ve kültürel faaliyetleri içeren tamamlanan, devam eden ve planlanan projeleri ile de dikkat çekmektedir. Özellikle kitap cafeler, sanat sokağı, e-kütüphane, engelliler eğitim ve kültür merkezi, hobi bahçeleri, Planetaryum gibi tamamlanmış kültürel projeler büyük ilgi toplamaktadır. Belediye ve Belediyenin  diğer hizmet ve projelerine yönelik herhangi bir konuda, ilçe halkının sorunlarına çare bulan ve gereken konularda bilgilendirme yapan 444 23 32 numaralı müşteri hizmetlerinden gereken bilgiyi edinebilirsiniz.

Sultangazi Belediyesi müşteri hizmetleri numarası  444 23 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sultangazi ilçesi halkının memnuniyeti ve refahı için profesyonel bir ekip tarafından profesyonel hizmetler sunan Belediye, halkın sorunlarına karşı çözüm odaklı bir yaklaşım sergilemektedir. Halkın yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen çalışmaları hayata geçirdiklerini söyleyen Belediye Başkanı, halkın taleplerini ve sorunlarını dinleyip çözüme ulaştırmanın ilçe halkının memnuniyeti açısından fazlasıyla önemli olduğunu her defasında vurgulamaktadır. Bu nedenle Belediyenin çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri biriminde bu talep ve sorunlar, büyük bir titizlikle takip edilmektedir.  Belediyenin hizmetlerine yönelik spesifik bir bilgi almak ya da öneri ve sorun iletmek isteyenler, 444 23 32 numaralı telefondan Belediyeye direkt bağlanabilmektedir.

Sultangazi Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma  444 23 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sultangazi Belediyesi Şikayet Hattı

Belediye, şikâyet hattından da vermiş olduğu hizmetin kaliteli olması için çok uğraşmaktadır. Şikâyetleri en aza indirgemek ve ilçe sakinlerinin memnuniyetini mümkün olduğunca arttırmak için büyük bir gayret sarf etmektedir. Şikâyet hattına iletilen tüm şikâyetler, ilgili birimlere ulaştırılmakta ve mutlaka sonuçlandırılmaktadır. Şikâyetin değerlendirilme süreci ve akıbeti konusunda, şikâyet sahibine bilgi verilmektedir. İlçe halkı, her konudaki şikâyetleri yetkililere 444 23 32 numaralı şikâyet hattı aracılığı ile anında iletilebilmektedir.

Sultangazi Belediyesi şikayet hattı  444 23 32 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sultangazi Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sultangazi Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 444 23 32

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sultangazi Belediyesi çağrı merkezi numarasına  444 23 32 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Uğur Mumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı No:54 Sultangazi | İstanbul | Türkiye

E-Posta :  cagri@sultangazi.bel.tr

Telefon :  444 23 32

Fax : 0212 459 34 11 – 0212 606 01 59

Arama Terimleri: Sultangazi Belediyesi iletişim bilgileri, Sultangazi Belediyesi telefon no, Sultangazi Belediyesi irtibat tel, Sultangazi Belediyesi canlı destek, Sultangazi Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap