Taç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Taç çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Taç müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Taç şikayet hattına erişebilirsiniz. Taç müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Taç Çağrı Merkezi Numarası

Bir ev için ihtiyaç duyulan birçok ürüne Taç mağazalarında rastlanmaktadır. Yatak odanız için pike, nevresim, uyku seti, battaniye, yatak örtüsü, yorgan, yastık gibi ürünler kaliteli olduğu kadar farklı güzellikte ve farklı desenlerdedir. Bütün yatak odaları için uyumlu desenler sizlerin zevkine uygun olarak üretilmiştir. Mutfak gereçleri arasında bulunan yemek, çay, kahve takımlarının yanı sıra değişik modelde tencereler ve küçük ev aletleri de sizlerin beğenisine sunulmuştur. Birçok kalite belgelerine sahip olan marka çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Firmanın çağrı merkezleri de kişilerin her türlü sorununda ve sıkıntısında yanında olmaktadır.

Birçok lisanslı ürünlerin de yer aldığı çeşitleri incelemek için tac.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Evinizin ihtiyacı olan ve farklı görselliklere sahip çeşitler arasında beğeneceğiniz oldukça fazla çeşit olduğunu göreceksiniz. Çeyiz paketleri ile özellikle yeni evlenecek olan çiftlere evlerini güzelleştirmek ve hayatlarını kolaylaştırmak için farklı paketler de hazırlanmıştır.

Taç çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Taç Müşteri Hizmetleri Numarası

Alışveriş yapmak için birçok il ve ilçede bulunan mağazalara gidebileceğiniz gibi; internet sitemize üye olarak sipariş oluşturabilir, kargonuzun durumunu sorgulayabilirsiniz. Ürünlerimizle ilgili, siparişlerinizdeki son durumu öğrenmek ya da istek-dilek-öneri bırakmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. 0850 202 01 08 numarayı hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında arayabilmeniz mümkündür.

Hafta sonu ya da mesai saatleri dışındaki aramalarınız için müşteri hizmetlerine sesli mesaj bırakabilirsiniz. Sizlere dönüş yapacaklardır. Ayrıca günün her saatinde internet adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak her konudaki mesajınızı bize iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Taç müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Taç Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Taç müşteri hizmetlerine direk bağlantı kurmanız yukarıdaki numara ile mümkün olmaktadır. Her türlü sorununuzda arayabilir ya da tac@zorlu.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bütün ürünlerinin arkasında bulunan firma sizlerin fikirlerine de oldukça önem vermektedir. Sizlerin ve çocuklarınızın ihtiyacı olan bütün ürünler müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Taç müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Taç Şikayet Hattı

Bütün ürünleri incelemek, indirim ve kampanyalardan faydalanarak kredi kartı ile alışveriş yapmak için mağazalarımız ve internet sitemiz sizlerin ziyareti için hazırlanmıştır. Şikayetçi olduğunuz her türlü Taç ürünlerinde şikayet oluşturabilmeniz mümkündür. Hatalı, eksik, yanlış ürün gönderimleri, ödemede karşılaştığınız zorluklar gibi konularda yapılan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Taç müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Taç şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Taç Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Taç çağrı merkezi numarasına 0850 202 01 08 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Zorluteks Tekstil Tic. ve San. A.Ş.

Adres: Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 34394 Şişli/İstanbul

Çağrı Merkezi : 0850 202 01 08
Faks : (0212) 422 03 31
E-posta : tac@zorlu.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Taç iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Taç sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Taç iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Taç iletişim bilgileri, Taç telefon no, Taç irtibat tel, Taç canlı destek, Taç müşteri temsilcisi, Taç şikayet hattı, Taç müşteri hizmetleri numarası, Taç çağrı merkezi numarası, Taç iletişim numarası, Taç çağrı merkezi, Taç müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Hatice furuncu 3 Şubat 2024

Yorum Yap