Otelz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otelz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otelz çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Otelz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Otelz şikayet hattına erişebilirsiniz. Otelz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Otelz Çağrı Merkezi Numarası

Zonline Ticaret ve Turizm AŞ tarafından kurulan site, tüm müşterilerine internetten otel aramayı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Sektördeki varlığını 2013 yılından beri sürdüren kuruma bağlı olarak çalışmalarını sürdüren binlerce işletme bulunuyor. An itibariyle 10 bini aşkım otel, motel, konaklama tesisi için uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırma olanağı bulunuyor. Piyasada pek çok platformda, otele gitmeden günler hatta aylar önce yapılan rezervasyonlarda, işlem esnasında bir ödeme yapılması talep ediliyor. Sistemin güvenilirliği, kurum tarafından kaliteli hizmetin verilebilmesi amacıyla tüm müşteriler için ön ödeme şartı bulunmayan fırsatların oluşturulması yoğun ilgi görüyor. Otelz çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Otelz Müşteri Hizmetleri Numarası

Sistemin son derece güvenli olabilmesi, müşteri taleplerinin karşılanabilmesi amacıyla 1,5 yıllık yazılım geliştirme ve test çalışmaları yapılmıştır. Hesap oluşturulması gerekmeksizin, doğrudan hangi bölgede, hangi otelde veya fiyat ortalamasıyla otellerin olduğunu aratabilirsiniz. Sadece an itibariyle hizmet alınabilir, belirlenen tarihler arasında müsait olan kurumlar karşınıza çıkacaktır. Eğer doğrudan kurum adıyla bir arama yapmak isterseniz, seçmiş olduğunuz otelin farklı dönemlerdeki ücretlerini görebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Otelz müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Otelz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sadece Antalya, Aydın, İzmir’de değil, Türkiye’nin dört bir yanında her türlü konaklama tesisini görüntüleyebilirsiniz. Erzurum, Ankara, Adıyaman, Hakkari, Antalya, Eskişehir de dahil olmak üzere hangi şehir olduğu fark etmeksizin, sistemde kayıtlı olan tüm tesisler için özel fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Her kuruma dair müşterilerin eleştirileri veya takdir ettikleri yanlar olduğu için, seçmiş olduğunuz otele yönelik tüm yorumları sistemde inceleyebilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Otelz müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Otelz Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleri ekibiyle yedi gün yirmi dört saat yardımcı olmayı hedefleyen firma, sektörde kalıcılığını ve güvenilirliğini ortaya çıkartmak istiyor. Otelleri analiz edebilir, direkt olarak farklı bir tesise geçmek istediğiniz taktirde yardım alabilirsiniz. Ön ödeme veya çeşitli erken ödeme şartları olmaması, gittiğinizde beğenmediğiniz bir kurum için paranızın boşa gitmemesini sağlamaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Otelz müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Otelz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Otelz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 0 220

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Otelz çağrı merkezi numarasına 0850 333 0 220 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Yeşilce Mahallesi, Diken Sokak, No:4/1 34418 – Kağıthane – İstanbul – Türkiye

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Otelz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Otelz sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Otelz iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Otelz iletişim bilgileri, Otelz telefon no, Otelz irtibat tel, Otelz canlı destek, Otelz müşteri temsilcisi, Otelz şikayet hattı, Otelz müşteri hizmetleri numarası, Otelz çağrı merkezi numarası, Otelz iletişim numarası, Otelz çağrı merkezi, Otelz müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap