el-emegi-cagri-merkezi-numarasi

El Emeği Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

El Emeği, Haziran 2017 tarihinden bu yana TRT1 ekranlarında yayınlanan bir televizyon programıdır. El Emeği, her hafta cumartesi günleri saat 09.00’da TRT1 ekranlarında izleyenleriyle buluşmaktadır ve oldukça çok izleyeni bulunmaktadır.

El Emeği programının genel olarak konsepti şu şekildedir; evini, ev dekorasyonunu yenilemek isteyen, maddi durumu yetersiz ancak evinin bakımdan geçmesi gereken kişiler veya maddi olarak durumu yeterli ancak dekorasyon konusunda bir fikri bulunmayan kişiler programa başvuruda bulunurlar. Ardından işinde profesyonel olan iç mimar ve el emeği ustası hanımlar ev dekorasyonu ve eski eşyaların tadilatı, bambaşka bir görüntüye sahip olmaları için çalışırlar.

El Emeği televizyon programının 0530’lu El Emeği telefon numarası veya El Emeği Whatsapp numarası gibi bir irtibat numarası bulunmaktadır. Ayrıca aşağıda belirttiğimiz bağlantı aracılığıyla programa başvuruda bulunabilir; evinizin yenilenmesi için talep de bulunabilirsiniz.

El Emeği Programı İletişim Telefon Numarası
0530 311 59 22

El Emeği Programı Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 311 59 22

El Emeği Başvuru Formu

Arama Terimleri: el emeği iletişim bilgileri, el emeği telefon no, el emeği irtibat tel, el emeği canlı destek, el emeği müşteri temsilcisi, el emeği şikayet hattı

2 Yorum

  1. ismail 28 Ağustos 2017
    • Yönetici 28 Ağustos 2017

Yorum Yap