Sürat Kargo Şikayet

Sürat Kargo

Sürat Kargo olarak geçmişten beri kargo kültürüne sahip bir yapımız bulunmaktadır. Ve sizlerin desteği ile her yıl daha da büyüyen ve gelişen bir yapımız bulunmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına sorunsuz ve hızlı kargoculuk anlayışı ve profesyonel yönetim tarzımızla hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz her zaman önce insan felsefesi ile hareket etmektedir. Bundan dolayı sunduğumuz tüm hizmetlerde bu felsefe doğrultusunda en uygun şartlarda hizmet sunmaktayız. Her zaman ismimizin hakkını vererek en hızlı ve sorunsuz hizmeti sunmaktayız.

Tecrübeli Kargo Hizmetleri

Sürat kargo olarak teknolojinin her daim takipçisi ve geliştiricisi konumda olmaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmanın yolunun teknolojiden geçtiği aşikârdır. Ama şirket olarak şunu da asla unutmamaktayız tecrübe, deneyim ve ekip çalışması olmazsa teknolojinin hiçbir anlamı kalmayacaktır. Tecrübeli kargo hizmetleri sunan firmamız bunu her zaman bilincinde olacaktır.

Sürat Kargo Şikayet

Bundan dolayı tüm çalışanlarımızla geçmişine ve köklerine sıkı sıkıya bağlı bir şirket olarak sahip olduğumuz tecrübeyi teknoloji ve yeniliklerle birleştirerek sizin için en kaliteli ve profesyonel kargo hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Bunu yaparken de evrensel kurallardan asla şaşmayarak hareket etmekteyiz. Bizim için en önemli kazanç müşterilerimizin yüzlerindeki tebessüm olmaktadır.

Sürat Kargo Hizmetleri

Sürat kargo hizmetleri sektöre getirdiği farklı ve yenilikçi hizmet tarzı ile farkını ortaya koymaktadır. Özellikle sektöre getirdiği yeni heyecanlarla birçok yeniliğin öncüsü konumunda olan şirketimiz birçok ihtiyaca yönelik hizmetler sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerden bazıları ise şu şekildedir;

Sürat ekspres hizmeti, sürat 24, sürat sanal şube, sürat lojistik, özel ambalajlama hizmeti, sürat sigorta, kredili kargo, suit guard, internetten al kapıda öde, anında sms ve e posta gibi hizmette çığır aşan ve müşterilerimizin oldukça rağbet gösterdiği hizmetlerdir.

Sürat Kargo’nun 0850 202 0 202 müşteri hizmetleri şikayet hattı bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak Sürat Kargo ile ilgili yaşadığınız sıkıntıları iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Sürat Kargo Şikayet mesajlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sürat Kargo Şikayet
0850 202 0 202

Arama Terimleri: sürat kargo şikayet, sürat kargo şikayet hattı, sürat kargo şikayet var, sürat kargo şikayet tel, sürat kargo şikayet takip

“Sürat Kargo Şikayet” üzerine 195 yorum

 1. 23035484589237 takip nolu kargom 8 parca olmasi gerekirken 7 parca teslim edildi.
  mardin artuklu subeye gittim bize 7 parca geldi dendi ilk cikis yeri olan akhisara soruldu bizden 8 parca cikti denildi aktarma siradinda unutulmus denildi izmir veya diyarbakir aktarmalarinda kayboldugu soyleniyor.. lutfen bu iki aktarma noktasina durumu iletiniz ve mardin aruklu acentasina ulasmasini saglayiniz..
  herhalde kargomu bulmak icin .subelerinizi dolasmami beklemiyorsunuzdur…
  lutfen ilgileniniz.

  Cevapla
 2. İlçe merkezinde oturuyoruz. Sanki burası dağ başıymış gibi sizin bölgenizde teslimatı mız yok diyerekten şubede bekleyen kargonuz var gelip alın diyorlar almazsanız geri iade ederiz diyorlar. Bu mesajı göndermişler

  Sürat kargo Gökçay şubesinde bekleyen kargonuz vardır iade sürecinde olan kargonuzun sistem tarafından onaylanmaması için şubeden almanızı rica ederiz

  Cevapla
 3. Adana’dan kargom gelecek bir hafta oldu haber yok. Çağrı merkezine arıyorum cevap veren yok, iletişim çok berbat

  Cevapla
 4. ALANYA/MAHMUTLAR Şubesine gelen kargom için 12 NİSAN 2023 de dağıtım yapılacağına dair mesaj aldım o gün dağıtım gelmedi ertesi gün 13 NİSAN 2023 de SÜRAT KARGO MAHMUTLAR Şubesine uğradım. Kargomun bekleme süresini tamamladığını ve geri iade edildiğini söylediler. Bunu söyleyen görevli de son derece nezaketsiz bir davranış sergilemiştir.

  Cevapla
 5. 18 nisan 2023 de Sakızağacı subesinden evimden gelerek alınan kargo kayıp hiçbir şekilde şube ilgileneceğini söyledi ama dönüş sağlamıyor

  Cevapla
 6. Çok kötü bir işletme. Bir türlü irtibata geçemiyoruz. Geçenlerde günlerce kalan ve bozulan ürünlerimiz oldu, neymiş efendim grevdeymişler. Siz ne biçim işletmesiniz ki bunun tedbirini alamıyorsunuz. 10 dakikadan fazladır telefonun ucunda bekliyorum iletişim kuramıyorum. Çok rahatsız oldum. Bu, insanlarla alay etmektir hakkımı helal etmiyorum.

  Cevapla
 7. Gerçekten berbat bir kargosunuz evde yok diyorsunuz gelmediğini bir adrese kolay yoldan para kazanmaya alışmışsınız

  Cevapla

Yorum yapın