Global EMS Fitness Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Global EMS Fitness Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Global EMS Fitness çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Global EMS Fitness müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Global EMS Fitness şikayet hattına erişebilirsiniz. Global EMS Fitness müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Global EMS Fitness Çağrı Merkezi Numarası

Global Ems Fitness, Türkiye’nin İzmir ve Antalya illerinde hizmet veren sağlık ve spor merkezidir. Günümüzde binlerce kişiye hizmet veren bu firma, kişisel antrenörleri bünyesinde barındırarak müşterilerinin sağlıklı ve fit olmasına yardımcı olmaktadır. Bu firmadan hizmet almak isteyen veya aldıkları hizmet doğrultusunda önerilerde bulunmak isteyen kişiler ise firmaya nasıl ulaşabileceklerini merak etmektedir.

Bu firma, spor severler ile yakından ilgilenmek ve onlarla iletişim kurabilmek için bir çağrı merkezi hattı oluşturmuştur. Firmanın çağrı merkezine ulaşabilmek için telefonunuzdan 0850 733 07 33 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır. Bu hattı aradığınızda, telesekreterin yönlendirmeleri ile iletişime geçmek istediğiniz şubeye bağlanabilir ve mesajınızı firma temsilcisi ile paylaşabilirsiniz.

Eğer firma ile sesli görüşme yerine yazılı bir şekilde görüşme sağlamak istiyorsanız, info@globalemsfitness.com adresine e-posta gönderebilir veya globalemsfitness.com/Contact.aspx adresindeki iletişim formunu doldurabilirsiniz. Firma yetkilileri en kısa süre içerisinde sizlerle iletişime geçecek ve gerekli bilgilendirmeleri yapacaktır.

Global EMS Fitness çağrı merkezi numarası 0850 733 0 733 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Global EMS Fitness Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firma, spor yapmak ve sağlıklı beslenmek için profesyonel desteğe ihtiyaç duyan kişiler tarafından sıklıkla ziyaret edilir. İzmir’de 3, Antalya’da ise 4 ilçede hizmet veren bu firmaya ulaşmak isteyen kişiler ise müşteri hizmetleri numarasını merak etmektedir. Firmaya çağrı yoluyla ulaşılabileceği gibi e-posta yoluyla ulaşmak da mümkündür.

Eğer firmaya çağrı yoluyla ulaşmak istiyorsanız, telefonunuzdan 0850 733 07 33 numaralı hattı arayabilirsiniz. Bu hat siz değerli müşteriler için hizmet vermektedir. Ayrıca firmaya info@globalemsfitness.com adresi üzerinden e-posta ile ulaşmak da mümkündür. Göndereceğiniz bir e-posta ile dilediğiniz konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Firmaya web sitesi üzerinde yer alan iletişim formu ile ulaşmak istiyorsanız, telefon veya bilgisayar tarayıcınızdan globalemsfitness.com/Contact.aspx adresine gidebilirsiniz. Bu adreste yer alan kutucukları doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız durumunda firma yetkilileri sizlerle iletişime geçecektir.

Global EMS Fitness müşteri hizmetleri numarası 0850 733 0 733 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Global EMS Fitness Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Söz konusu olan firma, müşterileri ile sıkı ilişkiler kurabilmek için bir çağrı merkezi hattı oluşturmuştur. Firmanın çağrı merkezi hattına beklemeden direkt olarak bağlanmak isteyen kişiler ise bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedir. Firmaya direkt olarak bağlanabilmek için öncelikle telefonunuzdan 0850 733 07 33 numaralı hattı aramanız gerekir.

Bu hattı aradıktan sonra karşınıza bir telesekreter çıkacak ve hangi şubeyi aradığınızı soracaktır. Telesekreterin yönlendirmeleri ile ulaşmak istediğiniz şubeyi tuşladıktan sonra direkt olarak firma yetkilisine bağlanacaksınız. Bu aşamada başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Firma ile sesli görüşme yerine yazılı görüşme yapmak istiyorsanız, info@globalemsfitness.com adresine e-posta gönderebilir veya globalemsfitness.com/Contact.aspx adresine giderek iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz. Bu yöntemler de firma yetkilileri ile direkt bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Firma, sizlerin göndereceği yazılı mesajlara 24 saat içerisinde yanıt verecektir.

Global EMS Fitness müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 733 0 733 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Global EMS Fitness Şikayet Hattı

Bu firmadan aldığınız hizmet doğrultusunda bir şikayette bulunmak istiyorsanız veya mağdur duruma düştüyseniz, telefonunuzdan 0850 733 07 33 numaralı hattı arayabilirsiniz. Firma yetkilileri sizlerin şikayetini dinleyecek ve mağduriyetinizin çözümlenebilmesi için çaba gösterecektir. Ayrıca firma şubelerinden birine giderek de şikayetinizi iletmeniz mümkündür.

İletmek istediğiniz şikayetinizi çağrı yönteminin yanı sıra e-posta ve iletişim formu yöntemleriyle de iletebilirsiniz. Bunun için info@globalemsfitness.com adresine şikayetinizi detaylı bir şekilde yazdığınız e-posta gönderebilir veya globalemsfitness.com/Contact.aspx adresine giderek iletişim formunu doldurabilirsiniz. Şikayetinizin sorunsuz bir şekilde çözümlenebilmesi için mesajınızı net ve anlaşılır bir şekilde hazırlamayı unutmamalısınız. Firma yetkilileri sizlere en kısa süre içerisinde geri dönüş yapacaktır.

Global EMS Fitness şikayet hattı 0850 733 0 733 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Global EMS Fitness müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Global EMS Fitness şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Global EMS Fitness Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 733 0 733

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Global EMS Fitness çağrı merkezi numarasına 0850 733 0 733 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Global EMS Fitness
E-Posta : info@globalemsfitness.com
Telefon : 0850 733 0 733

Arama Terimleri: Global EMS Fitness iletişim bilgileri, Global EMS Fitness telefon no, Global EMS Fitness irtibat tel, Global EMS Fitness canlı destek, Global EMS Fitness müşteri temsilcisi, Global EMS Fitness şikayet hattı, Global EMS Fitness müşteri hizmetleri numarası, Global EMS Fitness çağrı merkezi numarası, Global EMS Fitness iletişim numarası, Global EMS Fitness çağrı merkezi, Global EMS Fitness müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap