suha-turizm-iletisim

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Süha Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Süha Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Süha Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Süha Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Süha Turizmin kurucusu Süleyman Hamurcu ilk zamanlar babadan kalma tarlaları bankaya göstererek kredi çekti ve kamyon alarak iş hayatına atıldı. Genç yaşta o şehir senin bu şehir benim demeden direksiyon sallayarak kamyon sayısını arttırdı ve ticaret hayatına hızlı bir giriş yaptı. Edindiği tecrübe ve çevreyle yolcu taşımacılığı sektöründe ortaklıklar elde etti. Ardından yeterli deneyim ve bütçeye sahip olduktan sonra Süha Turizmi kurdu.

Süha Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Şehirlerarası yolculuk yapmak kaliteli otobüslerle olursa oldukça zevklidir. Günümüzdeki yollar oldukça düzgün ve güzeldir. Bu da kişilerin sarsıntıya uğramadan yolculuk yapmasını sağlamaktadır. Süha Turizm lüks araçları ve kaliteli hizmet anlayışı ile dikkat çekmektedir. Türkiye’de birçok şehre ulaşım sağlayarak müşterilerinin memnun kalmasını da önemsemektedir. İnternet sitesini ziyaret ederek bilet alabilir, rezervasyon yaptırabilir ya da almış olduğunuz biletinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal edilen biletleriniz açık bilet olarak geçmektedir. İhtiyacınız olduğunda kullanabilir ve seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilet almak, yerinizi ayırtmak ya da istek ve dileklerinizi belirtmek için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz. Firmanın kendine ait çağrı merkezi numarası bulunmaktadır.

Süha Turizm çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Süha Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Süha Turizm ile yolculuk yapmak güvenli ve oldukça hızlıdır. Kişiler istedikleri şehirlere gitmek için tarih belirlediklerinde birçok seferle karşılaşacaktır. Size uygun olan saati seçerek hemen yerinizi ayırtabilirsiniz. Bilet alan her müşterinin 30 kilogramı geçmeyecek şekilde 2 bagaj hakkı bulunmaktadır. Bagaj fişleri kendilerine teslim edilen müşterilerimizin bagajlarının kaybolması durumunda kişi terminalde kayıp bagaj fişi doldurmaktadır. Bulunamayan bagajlarda değer tespiti yapılır ve bilet ücretinin iki katı müşteriye ödenir. Firma müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Müşteri hizmetlerini arayarak daha ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarası 0 850 250 38 38 olmaktadır. Soru, sorun, istek ve dilekler müşteri hizmetlerine bildirilmektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Süha Turizm müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Süha Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Süha Turizm ile direkt bağlantı kurmak isteyen kişiler müşteri hizmetlerini arayabilirler. Ayrıca suha@suha.com.tr adresinden mail yazabilirsiniz. İnternet sitesindeki iletişim formunu doldurarak da bağlantı kurmanız mümkündür. Seferleri, otobüslerin özelliklerini ve şubeleri öğrenmek için internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı telefonunuza indirerek anında bilet alabilmeniz mümkündür.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Süha Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Süleyman Hamurcu Süha Turizmi Kayseri’de kurduğunda tarih 4 Mayıs 2007’i göstermekteydi. İlk zamanlar 50 araçla Kayseri ve çevresinde hizmet vermekteyken günümüzde araç sayısını arttırarak Türkiye’nin bir çok bölgesinde hizmet vermektedir. Araçlar modern çağa uygun şekilde dizayn edilip açık büfe ikram ürünleri, mobil internet ve canlı destek gibi bir çok özelliği desteklemektedir.

Süha Turizm Şikayet Hattı

Süha Turizm otobüslerinden, şoförlerinden, servislerinden, ikramlarından ya da farklı durumlardan şikayetçi iseniz bunu bildirmek için müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Aldığınız biletlerdeki sorunlar, seferlerin gecikmesi ya da birçok sıkıntı anında giderilecektir. Müşteri memnuniyeti ve onların sorunlarının giderilmesi firma için oldukça önemlidir. Ayrıca firmada çalışmak isteyen kişiler internet sitesindeki iş başvuru formunu doldurabilir ve iş müracaatı da yapabilirler.

Süha Turizme ulaşabileceğiniz 0850’li telefon numarası  bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle bilet işlemlerini sorgulayabilir, yolculuğunuz boyunca edindiğiniz memnuniyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 250 38 38

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Süha Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Süha Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 250 38 38

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Süha Turizm çağrı merkezi numarasına 0850 250 38 38 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Osman Kavuncu Cad. DSI Yanı Yeni Sanayi Girişi No:220 Kayseri/TÜRKİYE
Çağrı Merkezi Numarası : (0850) 250 38 38
Müşteri İlişkileri E Posta Mail Adresi : suha@suha.com.tr

Arama Terimleri: Süha Turizm iletişim bilgileri, Süha Turizm telefon no, Süha Turizm irtibat tel, Süha Turizm canlı destek, Süha Turizm müşteri temsilcisi, Süha Turizm şikayet hattı, Süha Turizm müşteri hizmetleri numarası, Süha Turizm çağrı merkezi numarası, Süha Turizm iletişim numarası, Süha Turizm çağrı merkezi, Süha Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

3 Yorum

  1. Musa GÜL 11 Eylül 2019
  2. Nazan özturk 8 Şubat 2023
    • Nazan özturk 10 Şubat 2023

Yorum Yap