Stilevs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Stilevs Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Stilevs çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Stilevs müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Stilevs şikayet hattına erişebilirsiniz. Stilevs müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Stilevs Çağrı Merkezi Numarası

Stilevs olarak 40 yıllık küçük ev aletleri alanındaki bilgi ve birikimimizi birleştirerek başladığımız bu yolculukta ev temizliği, gıda hazırlama,içecek hazırlama,ev gereçleri, kişisel bakım, ütü ve çeyiz setleri kategorilerindeki kullanışlı ve pratik ürünlerimizle yenilikçi ve modern yaşamın ihtiyaçlarını karşılayamayı, son teknolojiyi yakalayarak siz kullanıcılarımıza zaman kazandırmayı hedefliyoruz. Çevre dostu bir anlayışla, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak, doğal kaynak ve enerji tüketimini en aza indirmek, toprak, hava ve su kirlenmesini önlemek amacıyla yapılan çalışmalarda yer almayı kendimize bir ilke olarak görüyoruz. En önem verdiğimiz konulardan biri de siz değerli kullanıcılarımızın satış sonrasında karşılaşabileceği herhangi bir sorunda yanında olmak.Mesai saatleri içerisinde tüketici danışma hattındaki temsilcilerimizle siz değerli kullanıcılarımıza her konuda yardımcı olmak ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çalışıyoruz.

Stilevs çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Stilevs Müşteri Hizmetleri Numarası

Ürünlerimiz kalite standartlarını göz önünde bulundurularak son teknolojiyle üretilmekte olup, satış kadar satış sonrasında da siz kullanıcılarımızın memnuniyetini önemsiyoruz. Çeyiz setlerinden ev temizliğine, ev temizliğinden ütülere kadar tüm kategorilerdeki ürünlerimizde 3 yıl garanti kapsamı sunarak siz müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Stilevs olarak hizmet kalitemizle ve Türkiye’deki 300 servis noktamızla satış sonrası verdiğimiz hizmetlerde de siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak, küçük ev aletleri denildiğinde Türkiye’nin en sevilen markası olma yolunda emin adımlarla hızla ilerlemekteyiz. Siz değerli kullanıcılarımız aklınıza takılan sorulara cevaplar bulmak, karşılaştığınız sorunları, istek, görüş ve önerilerinizi bize iletmek için 0850 201 22 59 numaralı tüketici danışma hattındaki temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Stilevs müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Stilevs Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Stilevs olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için 0850 201 22 59 numaralı tüketici danışma hattımızla yaptığınız görüşmeler kalite standartları gereği kayıt altına alınmaktadır. Tüketici danışma hattımızı aradıktan sonra kısa bir bekleme süresinin ardından direk müşteri temsilcimize bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Stilevs müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Stilevs Şikayet Hattı

Türkiye’nin en sevilen küçük ev aletleri markası Stilevs olarak en önem verdiğimiz konulardan biri satış sonrasında da müşteri memnuniyetini devam ettirmek. Tüketici danışma hattımızda temsilcilerimiz üzerinden iletişim kurabileceğiniz gibi stilevs.com.tr internet sayfamızdaki iletişim bölümüne adınız, e-mail adresiniz ve mesajını yazarak da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Stilevs müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Stilevs şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Stilevs Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Stilevs çağrı merkezi numarasına 0850 201 22 59 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

ADRES: YAKUPLU MAH. HARAMİDERE CAD. TARGET İŞ MRK. NO: 8/A-3, 34524 BEYLİKDÜZÜ-İSTANBUL/TURKEY

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI: 0850 201 22 59

Faks:: +90 (212) 876 75 88

E Posta: info@stilevs.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Stilevs iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Stilevs sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Stilevs iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Stilevs iletişim bilgileri, Stilevs telefon no, Stilevs irtibat tel, Stilevs canlı destek, Stilevs müşteri temsilcisi, Stilevs şikayet hattı, Stilevs müşteri hizmetleri numarası, Stilevs çağrı merkezi numarası, Stilevs iletişim numarası, Stilevs çağrı merkezi, Stilevs müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap