Biçen Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biçen Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Biçen Market çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Biçen Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Biçen Market şikayet hattına erişebilirsiniz. Biçen Market müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Biçen Market Çağrı Merkezi Numarası

Market alışverişlerinde bulunan gıda ürünlerini taze ve kaliteli olarak almak istersiniz. Biçen Market İstanbul ilimizde Beylikdüzü, Esenyurt, Avcılar şubeleri ile dikkat çekmektedir. Antalya, Ankara, Bursa ve Kayseri şubelerini açmıştır. Şubelere gidemeyenler internet sitesi üzerinden online olarak da alışveriş yapabilirler. İndirimleri takip etmek ve evinizin ihtiyaçlarını almak için firmayı tercih edebilir üye olabilirsiniz. Üye olanlar indirimlerden anında haberdar olmaktadır. Firmada birçok ünlü markanın ürünü bulunmaktadır. Gıda ürünlerinden temizlik malzemelerine kadar farklı çeşitlikte ürünler firmada bulunur. Kasap ürünleri, meyve sebze, açık bakliyat, kuru yemiş ve şarküteri ürünleri hem taze hem de birçok markada sizlere sunulmaktadır. Zücaciye ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar en iyi markaları uygun fiyatlarla alabilmeniz mümkündür. Fırsat ürünlerini de inceleyerek ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz.

Biçen Market çağrı merkezi numarası 444 34 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biçen Market Müşteri Hizmetleri Numarası

Biçen Market satmış olduğu ürünlerle ilgili garantileri de tüm müşterilerine sunmaktadır. Raflarında son kullanma tarihi geçmiş ürün bulan kişilere ürünün iki katı ücreti verilmektedir. Rafta ve kasada farklı fiyatlarla karşılaşırsanız sizlere düşük fiyat sunulur. İstek ve önerilerini bildirenlere 48 saat içinde dönüş yapılmazsa Biçen karta 50 lira yüklenir. Tüm bunlar müşteri memnuniyeti ve kendilerine olan güvenden kaynaklanmaktadır. Firmanın broşürlerine internet sitesinden ulaşabilirsiniz. Kırmızı ya da beyaz et çeşitleri, peynir ve şarküteri çeşitleri sizlere taze olarak sunulur. Okul öncesi çocuğunuzun ihtiyacı olan kırtasiye ürünleri için de firmayı tercih edebilirsiniz. Defter, kalem, boya, çanta gibi birçok kırtasiye sürünü hem mağazalardan hem de internet sitesinden satın alınabilir. Müşteri hizmetlerine bağlanarak talep, istek, dilek, öneri ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcileri her türlü sorununuza çözüm bulacaktır.

Biçen Market müşteri hizmetleri numarası 444 34 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biçen Market Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Biçen Market ile direkt iletişime geçecek olan kişiler 444 34 36 telefon numarasını arayabilir. Uzun yıllardan beri market sektöründe olan firma her zaman taze olan ürünleri kişilere sunarak bugüne kadar gelmiştir. Manav reyonunda günlük sebze ve meyveleri bulabilmeniz mümkündür. Taze ve günlük ürünler almak isteyenler firmayı tercih edebilir. Herhangi bir şube ve marketinde çalışmak isteyenler de iş başvurularını internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Sıklıkla yeni şube açan kuruluş, kurumsal bir market olmasıyla bilinmektedir. Hem ucuz hem de kaliteli ürünleri kişilere sunmayı hedeflemektedir. Ne alırsan 5 lira ve 10 lira kampanyalarını da kaçırmamanızı önermekteyiz. Lojistik birimiyle iletişime geçecek olan kişiler 0 212 886 27 68 telefon numarasını arayabilir. Mail gönderecek olan kişiler ise bicen@bicen.com.tr adresine yazılı mesaj gönderebilir.

Biçen Market müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 34 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Biçen Market Şikayet Hattı

Biçen Market müşteri memnuiyetini çok önemsemektedir. O yüzden de taze ve kaliteli ürünleri satmayı tercih etmektedir. Gıda reyonu, kasap reyonu, manav reyonu gibi tüm bölümlerde farklı markalara rastlayabilir ve en kaliteli olanlarını satın alabilirsiniz. Firma haftalık çekilişlerle farklı hediyeleri de kişilere vermektedir. Uygulamayı Google Play ya da App Store üzerinden telefonunuza indirebilmeniz mümkündür. Alışverişlerinizi kredi kartına taksitle de yapabilirisiniz. Alınan ürünlerden memnuniyetsizlik yaşayanlar ve şikayeti olanlar bunu müşteri hizmetlerine iletebilir. İnternet sitesinde bulunan formu doldurarak da şikayetçi olduğunuz konuyu dile getirebilirsiniz. Ayrıca Instagram, Facebook, Twitter, Youtube, Linkedin gibi sosyal medya hesaplarınızdan firmayı takip edebilirisiniz. Şikayetçi olunan konular birçok yolla firmaya bildirilmektedir. Müşteri hizmetlerini aramak, mail göndermek ya da sosyal medya üzerinden şikayet beyan etmek söz konusudur. Yapılan şikayetler değerlendirilir ve sizlerin mağduriyeti de giderilir. Kurumsal bir nitelikte market hizmeti almak isteyenler firmayı tercih edebilir.

Biçen Market şikayet hattı 444 34 36 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Biçen Market müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Biçen Market şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Biçen Market Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 34 36

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Biçen Market çağrı merkezi numarasına 444 34 36 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : BİCEN MAĞAZACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
Adres : Kartaltepe Mah. Belediye Cad. Saraçoğlu İş Hanı Kat:1 No:1 Sefaköy – İstanbul
E-Posta : bicen@bicen.com.tr
Telefon : 444 34 36

Arama Terimleri: Biçen Market iletişim bilgileri, Biçen Market telefon no, Biçen Market irtibat tel, Biçen Market canlı destek, Biçen Market müşteri temsilcisi

One Response

  1. Muzaffer AYDOĞDU 16 Nisan 2023

Yorum Yap