Migros Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Migros Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Migros Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

1954’te İstanbul Belediyesi tarafından açılmasına karar alındığı İsveç markası olan Migros, Ucuzluğun Kralı adı ile anılır. 1995’te Koç ailesinin himayesine geçen Migros, modern market açısından diğer marketlere öncü olmuştur.

Migros’ta gıda reyonu, deterjan reyonu, unlu mamuller reyonu, şarküteri reyonu, temizlik malzemeleri reyonu, dondurulmuş gıda reyonu, kozmetik reyonu, kırtasiye reyonu, züccaciye reyonu, elektronik reyonu, kitap reyonu ve tekstil reyonu bulunmaktadır.

Teknolojiye ayak uyduran gelişime açık olan Migros, sizlere hesaplı alışverişler için Migros Money Card ile sizlere özel indirim ve kampanyalar düzenlemekte. 2000 li yıllarda sanal alışveriş ile Türkiye’nin ilk online alışveriş fırsatını sunan Migros bir çok ilkleri yaşatmakla birlikte samimiyeti ve memnuniyet çabaları ile aileniz gibi olan her ihtiyacınıza karşılık veren bir markettir.

Sorularınıza ve taleplerinize yanıt vermek için Migros çağrı merkezi ile hizmet vermektedir.

Migros Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
4441044

Mail yoluyla Migros Çağrı merkezine ulaşmak isterseniz iletisim@migros.com.tr mail adresini kullanabilirsiniz.

İletişim formu doldurarak irtibata geçmek için, Migros İletişim Formu‘nu kullanabilirsiniz.

Arama Terimleri: migros iletişim bilgileri, migros telefon no, migros irtibat tel, migros canlı destek, migros müşteri temsilcisi, migros şikayet hattı, migros müşteri hizmetleri

9 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla