havas-cagri-merkezi-numarasi

Havaş Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Havaş çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Havaş müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Havaş şikayet hattına erişebilirsiniz. Havaş müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Havaş, Türk Hava Yolları’nın öncülüğünde 1958 yılında kurulmuş yer hizmetleri sağlayan firmadır. Havaş, günümüzde yerli yabancı ünlü havayollar şirketine yer hizmetleri ve ikram servisleri faaliyetleri vermektedir. Havaş’ın havaalanına gidecek ve havaalanından şehir merkezine gidecek yolcuları için otobüs hizmeti bulunmaktadır.

Havaş’ın servis noktaları şöyledir; Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Çeşme, Dalaman, Elazığ, Gaziantep, Gazipaşa, Hatay, Hopa, İstanbul Atatürk Havalimanı İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı İzmir Kayseri Konya Malatya Ordu – Giresun Samsun Sivas Şanlıurfa Trabzon.

Havaş Çağrı Merkezi Numarası

Havaş, havayolu firmaları için yer hizmetleri ve taşımacılık faaliyetleri yürütme işini üstlenen Türkiye’nin bu konudaki ilk kuruluşlarındandır. Özellikle şehir merkezi ile havalimanı arasında yolcu taşımacılığı faaliyetleri ile uçuş öncesi ve sonrası yolcular için büyük avantaj sağlar. Kargo, yük kontrolü ve bagaj gibi bir çok konuda da sağladığı hizmetler ile yıllardır milyonlarca yolcunun güven noktası haline gelmiştir. Web sitemizden kolaylıkla ulaşılabileceği gibi 0850 222 0 487 numaralı hattan da gerekli tüm bilgilere ulaşmak oldukça kolay. Çağrı merkezimize ulaşarak aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve uçuşunuza 24 saat kala servis saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Havaş çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Havaş Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm sorularınız için, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerimize 0850 222 0 487 numaralı hattan ulaşabilir veya info@havas.net adresinden e-mail yolu ile bilgi alabilirsiniz. Türkiye’de birçok havalimanında faaliyetlerini sürdüren Havaş ile bulunduğunuz havalimanındaki ilgili departmanına ulaşmak için ise web sitemizdeki iletişim bölümüne göz atmanız yeterli. Web sitemizden gerekli tüm numaralara ulaşabilme kolaylığı sunarken şikayet ve önerilerinize de her zaman açığız. Ayrıca mobil uygulamamızı indirebilir ve aklınıza takılan tüm sorulara oradan da yanıt bulabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Havaş müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Havaş Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yolcularına verdiği değerle bilinen Havaş; web sitesi, mail adresi ve mobil uygulaması ile her daim yanınızda. Tüm Türkiye’de, saat fark etmeksizin 0850 222 0 487 numaralı hattı kullanarak müşteri hizmetleri ile doğrudan bağlantı kurabilirsiniz. Servis saatleri, kargo bilgisi, bagaj konusu ve daha nice hizmetimiz ile ilgili tüm sorularınızda aktif ulaşım kanallarımız ile hizmetinizdeyiz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Havaş müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Havaş Şikayet Hattı

Tüm faaliyetlerimizle hizmetinizde olduğumuz gibi Havaş olarak sorun ve şikayetlerinizde de her zaman yanınızdayız. Sorun ve şikayetlerinizi bildirmek için 0850 222 0 487 numaralı hattımızı kullanabilirsiniz. Web sitemizdeki ilgili numaralar ve mail kutumuzun tüm önerilerinize açıktır. Size en iyi hizmeti sunmak, her gün bir adın daha ileriye gidebilmek ve bütün sorunlarınıza çözüm bulmak için tüm iletişim kanallarımızla yanınızdayız. Müşteri temsilcimizin sizinle iletişime geçerek sorununuzu en kısa sürede çözümleyeceğinden emin olabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Havaş müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Havaş şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Havaş’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezine 7/24 ulaşabilirsiniz. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Havaş servis noktaları hakkında detaylı bilgi alabilir, kalkış saatlerini öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Havaş Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0 487

Arama Terimleri: havaş iletişim bilgileri, havaş telefon no, havaş irtibat tel, havaş canlı destek, havaş müşteri temsilcisi, havaş şikayet hattı, havaş müşteri hizmetleri numarası, havaş çağrı merkezi numarası, havaş iletişim numarası, havaş çağrı merkezi, havaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

13 Yorum

 1. Ugur 16 Ağustos 2018
 2. Suna Erdoğan 23 Ekim 2018
 3. Hakan Akar 18 Mayıs 2019
 4. Bahar Gürsoy 13 Haziran 2019
 5. kadriye 9 Ekim 2019
 6. Bengisu 23 Kasım 2019
 7. Umut 20 Haziran 2021
 8. Olgun 5 Kasım 2021
 9. Aslı pehlivan 3 Mart 2022
 10. Celile 30 Temmuz 2022
 11. Hasan DÖNERKAYA 21 Ağustos 2022
 12. Nusret 2 Eylül 2022
 13. Nüvit Mecitoğlu 12 Mayıs 2023

Yorum Yap