skoda-cagri-merkezi-numarasi

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Skoda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Skoda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Skoda şikayet hattına erişebilirsiniz. Skoda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Skoda, Çek merkezli olarak 1895 yılında kurulan bir otomotiv firmasıdır. Skoda, dünyanın en eski otomobil üreticilerinden birisi olma niteliğini taşımaktadır. 1991 yılında Volkswagen’in Skoda’yı satın alması ile birlikte Skoda, Volkswagen grubuna ait bir marka haline gelmiştir. Tasarımları ve teknik özellikleri Volkswagen ile benzerlik taşımaktadır.

Skoda’nın ülkemizde satışını yaptığı ve desteğini verdiği araç modelleri şu şekildedir; Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Yeni Octavia, Yeti, Yeni Kodiaq, Superb. Kalitesi ve uygun fiyat politikası ile Skoda ülkemizde oldukça çok tercih edilen araç markalarından birisidir.

Skoda Çağrı Merkezi Numarası

Skoda, Laurin & Klement adlı aile şirketi bünyesinde çalışan 2 kişinin bisiklet yapmak için 1895 yılında ortaklık kurmalarıyla piyasaya çıkan Çekya menşeli bir şirkettir. Şirket ismi, Çekçede hasar manasına gelmektedir. Şirket, 1899 yılında motosiklet, 6 yıl sonrasında da araba üretmeye başlamıştır. Şirket, 1991 yılında Volkswagen Grubu bünyesine dahil olmuştur. Markanın modelleri, ülkemizde çok tutulmakta olup cazip ve şık görüntüsüyle kullanıcıları fazlasıyla cezbetmektedir. Eskiden daha çok yerel pazara hitap eden firma, günümüzde uluslararası çapta dinamik bir markaya dönüşmüştür. Markaya ilişkin herhangi bir konuda bilgi almak için çağrı merkezi numarası 444 7 780’dir.

Skoda çağrı merkezi numarası 444 7 780 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skoda Müşteri Hizmetleri Numarası

25 yıl önce Volkswagen Grubu’na katılan firma, yılda bir milyondan fazla araç üreten ve bu araçları da dünya çapında 100’den fazla ülkede pazarlayan bir marka haline gelmiştir. Marka, tarihinin en geniş model skalasına sahip olurken dünyanın farklı kıtalarında yer alan 14 farklı tesiste üretim yapmaktadır. Bu çeyrek asırlık birleşmenin yıl dönümünde marka, SUV araçları arasında atılım yapan modeller çıkartmıştır. Markaya yönelik herhangi bir soru işareti kafaya takılırsa müşteri hizmetleri numarası 444 7 780’dir.

Skoda müşteri hizmetleri numarası 444 7 780 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skoda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

1990’lı yılların başında Çekya’nın giriştiği özelleştirme hareketinin en başarılı örneği olarak gösterilen birleşmenin öncesinde marka, senede 200 bin adetlik üretim gerçekleştirmekte; arkada motoru bulunan modelinin yanında 1987 yılında tanıtılan Favorit ve onun station wagon versiyonu olan Forman ile ticari yaşamını sürdürmekteydi. Bugüne gelindiğinde marka, minik Citigo’dan amiral gemisi olarak bilinen Superb’e kadar çok geniş bir model portföyüne sahiptir. Markaya yönelik herhangi bir konuda bir şey danışılmak istendiğinde yukarıda yer alan numaradan direkt bağlanılıp istenilen bilgi alınabilir.

Skoda müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 7 780 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skoda Şikayet Hattı

Marka, otomobillerini daima kaliteli ve dayanıklı malzeme kullanarak; ayrıca teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak üretmektedir. Böylelikle, müşterisinin kendisinden beklediği kullanışlılığı tamamıyla sağlamaktadır. Kullanıcı beklentisi kapsamında ve ihtiyaçları doğrultusunda çok sayıda araç üreten markaya ilişkin şikayet, görüş, soru ve önerileriniz için yukarıda yer alan numarayı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Skoda’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Skoda modelleri hakkında detaylı olarak bilgi alabilir, size en yakın Skoda satış bayisini öğrenebilir, size en yakın Skoda yetkili servisi hakkında bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 80

Skoda şikayet hattı 444 7 780 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Skoda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Skoda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 7 780

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Skoda çağrı merkezi numarasına 444 7 780 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim ve İrtibat Bilgisi : Cevizli Mah. Tugay Yolu Cad. Ofisim İstanbul Sit. No: 20 B / 4 Merkez Maltepe – İstanbul – Türkiye

Müşteri Danışma Hattı : 444 77 80

Arama Terimleri: Skoda iletişim bilgileri, Skoda telefon no, Skoda irtibat tel, Skoda canlı destek, Skoda müşteri temsilcisi, Skoda şikayet hattı, Skoda müşteri hizmetleri numarası, Skoda çağrı merkezi numarası, Skoda iletişim numarası, Skoda çağrı merkezi, Skoda müşteri hizmetleri direk bağlanma

13 Yorum

 1. sinan 26 Temmuz 2017
 2. sinan 26 Temmuz 2017
  • Yönetici 29 Temmuz 2017
 3. süleyman 12 Ocak 2018
 4. süleyman 17 Ocak 2018
 5. süleyman 19 Ocak 2018
  • Yönetici 27 Ocak 2018
 6. İsmail 8 Nisan 2018
 7. MUSTAFA 6 Temmuz 2018
 8. Ümit topbaş 21 Temmuz 2018
 9. Murat polat 20 Mart 2019
 10. Eyüp erdoğan 3 Nisan 2019
 11. Seydi Vakas POLAT 13 Ocak 2020

Yorum Yap