Atiker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri telefon Numarası

Atiker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Atiker çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Atiker müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1970 yılında Mehmet Ali Atiker’in çelik sacdan boru ve sondaj malzemeleri üretmek için kurduğu firma ilerleyen yıllarda büyüyerek Atiker Metal Anonim Şirketi adını almıştır. Firma faaliyet alanını değiştirerek önce LPG tankları daha sonra LPG dönüşüm sistemleri ve sıralı otogaz sistemleri alanında faaliyet göstermiştir. Otogaz dönüşüm sistemlerinin üretimi ve pazarlaması ile ilgili yaptığı hamlelerle tüm dünyaya adını duyurmuştur.

Başlıklar

Atiker Çağrı Merkezi Numarası

Atiker Anonim Şirketi tekstil ayakkabı dış ticaret pazarlama ve elektronik alanlarında da hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezi ve esas çalışma alanlarının Konya’da 55000 metrekare kapalı alan ve yaklaşık 700 personeli ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürettiği ürünleri  40’ı aşkın ülkeye ihraç ederek ülkemize  ürettiği katma değerin dışında döviz girdisi de sağlamaktadır Atiker Anonim Şirketi teknolojiyi yakından takip etmektedir. Gelişen teknolojileri sürekli olarak faaliyet alanlarına uygulayan firma sürekli olarak büyümekte ve teknolojik olarak daha üst sıraları hedeflemektedir. ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile birlikte çevre yönetim sistemi iş güvenliği yönetim sistemi gibi birçok farklı alanda uluslararası standartların üzerinde olduğu tescillidir. Atiker çağrı merkezi numarası üzerinden daha detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde isminin duyulmasındaki en büyük sebep Sıralı Otogaz Sistemlerine yaptığı yatırımdır. Kurtlar Vadisi gibi büyük dizilere verdiği reklamlar bir anda isminin tüm Türkiye tarafından duyulmasını sağlamıştır. Bugün bile Sıralı Otogaz Sistemleri konusunda rakipsizdir. Atiker Şirketler Grubu gelişen teknolojinin de etkin kullanılması ile bu sektördeki öncülüğünü hiç kimseye bırakmayacağını göstermektedir.

Atiker Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Atiker müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Atiker olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Atiker ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Atiker çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Atiker Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 2 285

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Atiker çağrı merkezi numarasına 444 2 285 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Horozluhan OSB Atabey Sk. No:5/A 42300 Selçuklu KONYA / TÜRKİYE
Telefon : +90 332 285 0 285
Fax : +90 332 285 0 286
E Posta Adresi : musterihizmetleri@atiker.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Atiker iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Atiker sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Atiker iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Atiker iletişim bilgileri, Atiker telefon no, Atiker irtibat tel, Atiker canlı destek, Atiker müşteri temsilcisi, Atiker şikayet hattı, Atiker müşteri hizmetleri numarası, Atiker çağrı merkezi numarası, Atiker iletişim numarası, Atiker çağrı merkezi

Yorum Yap