Brango Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Brango Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Brango Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Brango, erkek gömlek sektöründe ürünler üreten giyim markasıdır. 2005 yılında Tahtakale’de kurulmuştur. Dünya geneline hizmet veren Brango’nun ülkemizde toplam 30 şubesi bulunmakta, yurtdışında ise toplam 36 şubesi ile hizmet vermektedir. Sektörünün öncü firmalarından birisi haline gelmiştir.

Brango’nun faaliyet verdiği, üretip satışa sunduğu ürünler şu şekildedir; erkek gömlek modelleri, genç erkek gömlek, toptan erkek gömlek, erkek pantalon modelleri, erkek t-shirt, erkek triko, erkek aksesuar setleri ve parfüm. Brango; slim fit gömlek, genç erkek gömlek,spor erkek gömlek, klasik erkek gömlek,erkek triko, erkek aksesuarları alanlarında sektörünün birincisidir.

Brango’nun 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Brango’nun internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Brango Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 565 44 44

Arama Terimleri: brango iletişim bilgileri, brango telefon no, brango irtibat tel, brango canlı destek, brango müşteri temsilcisi, brango şikayet hattı

Cevapla