brango-cagri-merkezi-numarasi

Brango Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Brango çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Brango müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Brango şikayet hattına erişebilirsiniz. Brango müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Brango, erkek gömlek sektöründe ürünler üreten giyim markasıdır. 2005 yılında Tahtakale’de kurulmuştur. Dünya geneline hizmet veren Brango’nun ülkemizde toplam 30 şubesi bulunmakta, yurtdışında ise toplam 36 şubesi ile hizmet vermektedir. Sektörünün öncü firmalarından birisi haline gelmiştir.

Brango’nun faaliyet verdiği, üretip satışa sunduğu ürünler şu şekildedir; erkek gömlek modelleri, genç erkek gömlek, toptan erkek gömlek, erkek pantolon modelleri, erkek t-shirt, erkek triko, erkek aksesuar setleri ve parfüm. Brango; slim fit gömlek, genç erkek gömlek,spor erkek gömlek, klasik erkek gömlek,erkek triko, erkek aksesuarları alanlarında sektörünün birincisidir.

Brango Çağrı Merkezi Numarası

Her an şık ve bakımlı olmak isteyen erkeklerin tercihi olan Brango, erkek giyim sektöründe global bir marka olarak emin adımlarla ilerliyor. Türkiye’de ve dünyanın önemli ülkelerinde mağazalara sahip olan firmanın temel prensibi erkek modasının lideri olmak. Ve bu konuda da belirlediği politikalar ile kendisine sağlam bir yol çizmiş. Müşteri talep ve ihtiyacına yönelik bir anlayış ile hizmet sunan firma bu tutumunu pazar stratejisi olarak görüyor. Bu konuda iletişim kurmak için merkez ofis numaralarından 0212 565 44 44 numaralı hattı kullanabilirsiniz. Brango çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Brango Müşteri Hizmetleri Numarası

Brango, kendisine belli bir vizyon ve marka değeri belirleyerek bu doğrultuda ancak her zaman dünya trendlerini baz alarak ve yenilikleri yakından takip ederek ilerlemeyi doğru buluyor. Belli prensiplere sahip bir marka olması da tarzı olan erkekleri en çok cezbeden nokta oluyor. Bu konuda da yine yukarıda belirtilen numara ile beraber 0212 576 44 44 numaralı hattan bilgi alabilir her türlü sorunuzu yöneltebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Brango müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Brango Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Üretime başladığı günden bugüne katettiği yolun bilinciyle yarınlarında hedeflediği konuma ulaşmak için ne şekilde ilerlemesi gerektiğini çok iyi biliyor. Keskin hatları olan bir firma olarak başarısını burada görüyor ve her ne kadar hızlı büyüme planları olsa da asla kendinden ödün vermeyi düşünmüyor. Ve bu bilinçle de merkez ofisine bağlı 5 adet telefon ile olabildiğince kolay ulaşılabilir olmayı hedefliyor. Yukarıda belirtilen 2 adet telefon numarası dışında 0212 501 44 44 ve 0212 519 92 44 numaralı hatlardan da Brango ile direkt olarak iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Brango müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Brango Şikayet Hattı

Tamamen müşteri odaklı bir firma olan Brango, mağazacılık konusunda da buna yönelik konseptlerle çalışıyor ve franchise taleplerinde de buna yönelik bir değerlendirme yapıyor. Bu değerlendirme müşteri temsilcisinden mağazanın konumuna, mağaza içerisindeki atmosferden düzene kadar tüm küçük detayları bile kapsıyor. Elbette bu bilincini müşteri ile mağaza dışında iletişimde de sürdürmeyi amaçlıyor ve çeşitli numaralar ile her daim direkt merkez ofis ile iletişime geçmenize olanak sağlıyor. Yukarıda belirtilen telefonlar dışında son olarak 0212 610 44 44 numaralı hattı da kullanabilir yahut toptan ve franchise hakkında bilgi almak için 0532 394 44 39’u tuşlayarak WhatsApp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Brango müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Brango şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Çağrı Merkezi İrtibat Tel: 0 212 565 44 44

WhatsApp +90 532 394 44 39
E Psota: info@brango.com.tr
Adres: M. Nesih Özmen Mahallesi, Kızılcık Sk. No:19 Kat:3/4/5 Merter/ Istanbul /Turkey

Brango’nun 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Brango’nun internet sitesinden vermiş olduğunuz siparişler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Brango Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 565 44 44

Arama Terimleri: brango iletişim bilgileri, brango telefon no, brango irtibat tel, brango canlı destek, brango müşteri temsilcisi, brango şikayet hattı, brango müşteri hizmetleri numarası, brango çağrı merkezi numarası, brango iletişim numarası, brango çağrı merkezi, brango müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap