Lidyana şikayet hattı, Lidyana müşteri hizmetleri numarası, Lidyana çağrı merkezi numarası, Lidyana iletişim numarası

Lidyana Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Lidyana çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Lidyana müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Bünyesinde birçok markanın ürünlerine yer veren firma internet üzerinden satış yapmaktadır. Dünyaca ünlü moda markalarının satışını yapmasının yanı sıra Türkiye’nin alanında en iyi tasarımcılarının ürünlerine de yer vermektedir. Bu sebeple birçok müşteri tarafından tercih edilen firma kendini sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmektedir.

Giyimden takıya, aksesuarda ayakkabıya, kozmetikten ev&yaşam ürünlerine, binlerce hediyelik ürünlerin bulunduğu alış veriş markası müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Yüzde yüz güvenli alış veriş ortamını sunmayı amaçlayan firma sipariş verme sürecinde üye olma zorunluluğunu aramamaktadır. Kişisel bilgilerin önemini vurgulayarak bu bilgileri güvenli bir şekilde saklamaktadır.

Lidyana Çağrı Merkezi Numarası

Tamamında orjinal ürünlerin satışını yapan firmanın android ve ios uygulamaları bulunmaktadır. Kapıda ödeme, kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme gibi gelişmiş seçenekleri ile müşterilerine hitap eden firmanın web sitesi üzerinden birçok kategoride geniş ürün yelpazesine ulaşabilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Lidyana müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Lidyana olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Lidyana ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Lidyana çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Lidyana Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0549 821 96 61

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Lidyana çağrı merkezi numarasına 0 549 821 96 61 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

LİDYANA ELEKTRONİK HİZMETLER İTHALAT İHRACAT PAZARLAMA SAN.VE TİC. A.Ş.
Genel Müdürlük : Ayazağa Mahallesi Ahi Evran Cd. No: 21, Kat: 6 Daire: 33 Polaris Plaza 34398 Sarıyer/İstanbul
Depo : Yeşilce Mahallesi Daim Sokak No: 2 Kağıthane/İSTANBUL

Müşteri Hizmetleri E-posta Adresi : destek@lidyana.com

Destek Hattı : +90 549 821 96 61 (hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.)

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Lidyana iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Lidyana sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Lidyana iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Lidyana iletişim bilgileri, Lidyana telefon no, Lidyana irtibat tel, Lidyana canlı destek, Lidyana müşteri temsilcisi, Lidyana şikayet hattı, Lidyana müşteri hizmetleri numarası, Lidyana çağrı merkezi numarası, Lidyana iletişim numarası

Yorum Yap