Sistem Halı Yıkama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sistem Halı Yıkama Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sistem Halı Yıkama çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sistem Halı Yıkama müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sistem Halı Yıkama şikayet hattına erişebilirsiniz. Sistem Halı Yıkama müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sistem Halı Yıkama Çağrı Merkezi Numarası

Sistem halı yıkama, sadece halı değil perde yıkama, koltuk yıkama, yorgan ve battaniye yıkama gibi vermiş olduğu pek çok yıkama hizmeti ile diğer halı yıkama firmalarından ayrılmakta ve müşteriler tarafından da yoğun ilgi görmektedir. Özellikle günün çok büyük bir kısmını dışarıda geçirmek zorunda kalan ve evdeki yıkama işleri ile uğraşamayan bireyler yıkanacak ürünlerini bu firma aracılığı ile yıkatabilmektedir. Ayrıca bu tür ürünlerin evde yıkanması hem ekonomik açıdan pek çok masrafa yol açmakta hem de ürünlerin yanlış malzemeler kullanılarak yıkanmasından dolayı ürünler zarar görmekte ve kullanım ömürleri azalmaktadır.

Sistem halı yıkama, göndermiş olduğunuz ürünleri büyük bir titizlik göstererek yıkamakta ve sizlere de bu şekilde geri verilmektedir. Fabrikada kullanılan yıkama makineleri, ürünleri çok hassas bir şekilde yıkamakta ve yıpratmadan temizleyerek müşterilere teslim edilmektedir.

Yıkanmasını istediğiniz ürünü dilerseniz kendiniz halı yıkama fabrikasına getirebilir, dilerseniz de personellere ürünlerin alınmasını istediğiniz adres ve iletişim bilgilerini vererek kapıdan teslim alınmasını talep edebilirsiniz. Böylelikle yorulmadan hızlı bir şekilde yıkanmasını istediğiniz ürünleri halı yıkama fabrikalarına gönderebilirsiniz. Firma ile 0212 620 99 91 iletişim numarası üzerinden irtibata geçerek firma hakkında detaylı bilgi alabilir, yıkanmak üzere fabrikaya göndermek istediğiniz ürünlerin bilgisini vererek kapınızdan alınmasını talep edebilirsiniz. Firma çalışanları mümkün olan en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayıp, ürünleri adresinizden teslim alarak yıkanmak üzere fabrikaya ulaştırırlar.

Sistem Halı Yıkama çağrı merkezi numarası 0542 620 99 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sistem Halı Yıkama Müşteri Hizmetleri Numarası

Bu firmanın Türkiye’nin pek çok bölgesinde şubeleri bulunmaktadır. Bu şubelerin tam adresleri ve ayrı ayrı iletişim numaraları firmanın kendine ait internet sitesi üzerinde detaylıca bulunmaktadır. Ayrıca almış olduğunuz hizmeti değerlendirmek, görüşlerinizi ve şikayetlerinizi bildirmek ya da firma hakkında aklınıza takılan sorular için 0542 620 99 91 ya da 0212 620 99 91 numaraları üzerinden yetkili kişiler ile irtibata geçebilir, her türlü konuda çalışma saatleri içerisinde destek alabilirsiniz.

Sistem Halı Yıkama müşteri hizmetleri numarası 0542 620 99 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sistem Halı Yıkama Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma ile çeşitli iletişim kanalları üzerinden irtibat kurmanız mümkündür. Ayrıca daha kolay ve doğru bilgi almak için hizmet almak istediğiniz şubenin iletişim numarasını kullanmanız daha doğru olacaktır. Firmanın şubelerine ait adres bilgisi ve telefon numarası firmanın kendisine ait internet sitesi üzerinde detaylı bir şekilde bulunmaktadır. Sormak istedikleriniz, belirtmek istediğiniz görüşleriniz, talep, öneri ve şikayetlerinizi bu iletişim kanalları yolu üzerinden firmadaki yetkili bireylere iletebilirsiniz. Yetkili kişiler, sizlerle mümkün olan en kısa süre içinde geri dönüş yapacaktır ve sorularınıza detaylı bir şekilde yanıt verecek, sorunlarınızı da hızla çözmek için gerekli olan her türlü desteği sizlere sağlayacaklardır.

Sistem Halı Yıkama müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0542 620 99 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sistem Halı Yıkama Şikayet Hattı 

Firma, yaptığı işin müşterilerin tarafından beğenilme derecesine göre yaptığı işi geliştirmeye çalışacağı için müşterilerin almış oldukları hizmetin sonucunda firmayı olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirmesi firma açısından çok önemlidir. Müşteri memnuniyeti ile bilinirlik arttığı ve yine müşterilerin beğenisi sayesinde sektörde kalıcı olmak mümkün olduğu için müşterilerin yapacakları yorumlar çok önemlidir.

Müşteriler almış oldukları hizmeti hem iletişim numaraları üzerinden firma personellerini arayarak hem de info@sistemhaliyikama.com mail adresi üzerinden değerlendirebilir, görüş, öneri ve şikayetlerini iletebilirler. Ayrıca firmanın sahip olduğu internet sitesinde de bilgi almak amacı ile bir kutucuk yer almaktadır. Bu kutucuğa iletişim bilgileriniz ile birlikte soru ve görüşlerinizi bırakabilirsiniz. Yoğunluğa bağlı olarak yetkili personeller en kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlayacaktır. Ayrıca bu iletişim kanalları üzerinden fiyat bilgisi de almanız mümkündür. Yıkanacak ürünlerinizin detaylı bir şekilde bilgisini vererek ortalama bir fiyat bilgisi almanız mümkündür.

Sistem Halı Yıkama şikayet hattı 0542 620 99 91 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sistem Halı Yıkama müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sistem Halı Yıkama şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sistem Halı Yıkama Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0542 620 99 91

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sistem Halı Yıkama çağrı merkezi numarasına 0542 620 99 91 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Ninehatun Mah. Ayazma Cad. 133 Sok. No:7 Esenler / İstanbul

E-Posta : info@sistemhaliyikama.com

Telefon : 0542 620 99 91

Arama Terimleri: Sistem Halı Yıkama iletişim bilgileri, Sistem Halı Yıkama telefon no, Sistem Halı Yıkama irtibat tel, Sistem Halı Yıkama canlı destek, Sistem Halı Yıkama müşteri temsilcisi

Yorum Yap