Sislon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sislon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sislon çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sislon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sislon şikayet hattına erişebilirsiniz. Sislon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sislon Çağrı Merkezi Numarası

Sislon online alışveriş sitesi, bahçe yapı market ürünlerinden elektroniğe, kozmetikten kırtasiye malzemelerine kadar istenilen ne varsa bulunabilecek bir hizmet anlayışına sahiptir. Yüzbinlerce ürün, bütçeye en uygun seçeneklerde görülebilecek şekilde bir alışveriş sitesi aranıyorsa internet adresinden ulaşım sağlanıp, ürünleri incelemek mümkündür. Çeyrek asırlık deneyim sahibi firmanın oluşumu tamamlandıktan sonra alışveriş sitesi, e-ticaret hayatında başarılı bir grafik çizmektedir.

Özellikle online sitelerden alışveriş yapıldığında, güvenilirlik esas olmaktadır. Teknolojik altyapının sağlamlığıyla profesyonel çalışma ekibin çalışma anlayışıyla birlikte, müşterilerinin hayatlarına yenilikler katmak ve onların hayatlarına dokunmayı amaç haline getirmiştir. Müşteri memnuniyetini baz alan bir çalışma prensibi benimserken, müşterilerinin alışverişten sonra kötü bir sürprizle karşılaşmamasına özen göstermektedir. 0 850 840 77 60 çağrı merkezi aranarak, tüm soru ve sorunlar hakkında görüşme sağlanabilmektedir.

Sislon çağrı merkezi numarası 0850 840 77 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sislon Müşteri Hizmetleri Numarası

Pek çok markanın ürününe tek bir tıkla ulaşılabilecek alışveriş sitesinde hangi kategoriden ürün satın alınmak isteniyorsa oradan ürünler sepete eklenerek, sipariş verilebilir. Fırsat ürünlerindeki indirimler sayesinde en kaliteli ürünler, en uygun fiyata satın alınmaktadır. Alışveriş yapabilmek için öncelikle siteye üye olarak tüm seçenekleri detaylıca inceleyip istenilen özellikler filtrelenebilir.

Firma, kredi kartına taksit imkanı sağlamakta ve ödeme kolaylığıyla bütçeye dost olduğunu göstermektedir. Bununla birlikte havale, EFT veya kapıda ödeme seçenekleri tercih edilebilir. Siparişleri, sayfanın sipariş takibi bölümünden takip edebilmek oldukça kolaydır. İndirimleri takip ederek, uygun fiyatlı alışverişin keyfini çıkarmak için, site 7/24 sipariş almaktadır. Çocuk ya da yetişkin herkesin beğeneceği bir ürünü bulurken kullanışlı ara yüz sayesinde, zaman kaybetme durumu söz konusu olmaz. Belli bir miktar üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo özelliğiyle sadece alınan ürünün ücreti ödenerek, istenilen ürünün kısa sürede adrese ulaşması sağlanabilir.

Hızlı kargo imkanı alışveriş sitelerinde aranan bir özellik olmakla beraber, firmanın en çok hassasiyet gösterdiği konulardan biridir. Firmanın müşteri hizmetleri üyelerine her şekilde cevap vermek için 0 850 840 77 60 telefon numarasından olduğu gibi, info@sislon.com mail adresinden de aktif hizmet sunmaktadır. 0542 461 98 16 Whatsapp destek hattı, sorularına kısa süre içinde cevap almak isteyenler için uygundur.

Sislon müşteri hizmetleri numarası 0850 840 77 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sislon Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bazı alışveriş sitelerinde site içi arama özelliklerinin güçlü olmaması, müşterinin aradığı ürüne ulaşamamasına ve bu da o siteden alışveriş yapmamasına neden olmaktadır. Firma bu anlamda pek çok alışveriş sitesinden farklı olduğunu kanıtlamıştır. Çalışma saatleri dahilinde ulaşıldığında, güler yüzlü ve ilgili müşteri temsilcileriyle karşılaşılmaktadır. Alışveriş sitesi incelendiğinde aranılan ürünlerin, SSL ile güvenle satıldığı görülmektedir. Derli toplu bir alışveriş yapmak isteyenlere, tüm gücüyle hizmet vermeye devam etmektedir. En kaliteli ürünleri bulmak için, günlerce dolaşıp vakit kaybetmektense, hemen hemen her markanın istenilen ürünü sitede bulunup kısa sürede teslim alınabilir. Bunun için müşteri hizmetleri aranıp temsilcilere direkt bağlanarak, daha detaylı bilgi alabilmek mümkün olmaktadır.

Sağlıklı ve kaliteli ürün tercihi, online alışveriş yapan herkesin en çok dikkat ettiği konuların başında gelmektedir. Hem kendi hem sevdiklerinin huzurlu ve mutlu olmasını düşünenler tüm alışveriş süreci boyunca, en güvenli ürünleri tercih ettiğinden emin olabilir. Mağaza mağaza gezip en kaliteli ürünü, en uygun fiyata bulmak, hayat yoğunluğunda daha zor hale geldi demek, abartı olmaz. İhtiyaç dahilindeki ürünleri istenilen özelliklere göre sıralayarak satın almak, artık piyasaya göre daha az yorucu ve uygun fiyatlıdır. % 70’e varan indirimlerden yararlanmak için hemen üye olarak, fırsatları kaçırmadan alışveriş yapılabilir. Sitenin öne çıkanlar kısmı incelediğinde, bu bölüm yapılacak alışverişler için fikir verebilmektedir.

Sislon müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 840 77 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sislon Şikayet Hattı

Alışveriş sitesinin en güçlü yönlerinden birinin müşterileriyle olan iletişim göz ardı edilemez. Müşteri hizmetleri numarasından ya da whatsapp hattından şikayet belirtildiğinde, sorunu çözmek için uğraşacak yetkililer bulunabilir. Doğru iletişimin gelişimi desteklediğini bilen online alışveriş merkezi, buna her zaman açıktır.

Sislon şikayet hattı 0850 840 77 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sislon müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sislon şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sislon Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 840 77 60

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sislon çağrı merkezi numarasına 0850 840 77 60 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : STM GRUP MARKETİNG İNŞ. A.Ş.

Adres : Ahmet Yesevi Mah. İmamı Azam Cad. No 86 / B PENDİK İSTANBUL

E-Posta : info@sislon.com

Telefon : 0850 840 77 60

Arama Terimleri: Sislon iletişim bilgileri, Sislon telefon no, Sislon irtibat tel, Sislon canlı destek, Sislon müşteri temsilcisi

One Response

  1. Nurşen Çakır 17 Kasım 2023

Yorum Yap