Aztek Teknoloji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aztek Teknoloji Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Aztek Teknoloji çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Aztek Teknoloji müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Aztek Teknoloji şikayet hattına erişebilirsiniz. Aztek Teknoloji müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aztek Teknoloji Çağrı Merkezi Numarası

Teknolojik ilerlemelerin ve gelişmelerin hayatımıza girişi oldukça hızlı olmuştur. Bu teknolojileri mutfaklarımızda, odalarımızda, kısacası ev hayatımızın her noktasında aktif bir şekilde çalıştırmaktayız. Örnek verecek olursak elimizden neredeyse hiç düşmeyen akıllı telefonlar hayatımızın içerisinde sıklıkla kullanılmaktadır. Dünyanın her geçen gün farklı bir noktaya evirilmesiyle birçok yenilik içerisinde kendimizi bulmaktayız. Bu yenilikleri ve değişikleri hayatımıza sokabilmemiz için çok fazla firma bu ürünleri satın almamız adına bizlere sunmaktadır. Teknolojik ürünleri satın alırken dikkat etmemiz gereken en önemli noktalardan biri yurdumuza kimler tarafından getirildiğidir. Doğru distribütörlük sayesinde ürünlerin satın alımından sonra hiçbir sorun yaşamayacaksınız.

Aztek Teknoloji çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aztek Teknoloji firması dünya içerisindeki tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri aktif bir şekilde takip ederek müşterilerine sunmaktadır. Sizleri teknolojinin hızına yetiştirebilmesi için firmamız kesintisiz bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Bu çalışmaların yanında müşterilerinin alışverişleri sonrasında da yanlarında olmak için birçok servis vermektedir. Bunlardan biri de çağrı merkezi hizmetidir. Bizim aracılığımızla aldığınız ürünlerin alışveriş öncesi ve sonrasında düşüncelerinizi, taleplerinizi ve isteklerinizi bizlere iletebilmeniz adına çağrı merkezi servisini kullanabilirsiniz. Alanında uzman ve kaliteli çalışma ekibi ile kesintisiz hizmeti sizlere getirmektedir. 0850 255 06 20 numaraları telefon hattından mesai saatleri içerisinde çağrı merkezine bağlanarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aztek Teknoloji Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmamızın teknoloji hayranları için doğru ürünleri getirmek için geniş çaplı bir çalışma içerisindedir. Dünyaca ünlü birçok firmayla anlaşma içerisinde hizmetlerini yürütmektedir. Bu firmalar arasında JBL, Marshall ve Thule gibi şirketler de bulunmaktadır. Türk tüketicisi için öncü firmaları uygun fiyatlar ve yüksek kaliteyle birleştirmektedir. Bu hizmetleri bizden alırken düşünce ve taleplerinizi bizlere iletmeniz adına müşteri hizmetleri servisimiz aktiftir. Yukarıda belirtilen telefon numaraları ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Aztek Teknoloji müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Aztek Teknoloji Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri servisimiz sizler için birçok hizmet sunmaktadır. Bunlar arasında satın alma işlemleri, fatura işlemleri ve servis hizmetleri vardır. Bunun yanında talep ve isteklerinizi bizlere direkt bir şekilde iletebilmeniz adına müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. 0850 255 06 20 numaraları telefon ile bizlere hızlıca bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Aztek Teknoloji müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Aztek Teknoloji Şikayet Hattı

Aztek Teknoloji’den aldığınız hizmetler hakkında aklınızda oluşan soru işaretlerini gidermek ve problemlerinize hızlı bir çözüm bulabilmek adına şikayet hattına bağlanabilirsiniz. Yukarıda belirtilen telefon numaralarını aramanız yeterlidir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Aztek Teknoloji müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Aztek Teknoloji şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Aztek Teknoloji Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 255 06 20

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Aztek Teknoloji çağrı merkezi numarasına 0850 255 06 20 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Aztek Teknoloji Müşteri Hizmetleri Binası Akat Mah. Yıldırım Oğuz Göker Sok. No:60 Levent, 34335 İstanbul, TURKIYE

E Posta Adresi: mh@aztekteknoloji.com

Genel Müdürlük
Adres: 2.Söltaş Evleri Hare Sok. No:1 Levent, 34335 İstanbul, TÜRKİYE
E Posta İletişim Adresi: info@aztekteknoloji.com

Arama Terimleri: Aztek Teknoloji iletişim bilgileri, Aztek Teknoloji telefon no, Aztek Teknoloji irtibat tel, Aztek Teknoloji canlı destek, Aztek Teknoloji müşteri temsilcisi, Aztek Teknoloji şikayet hattı, Aztek Teknoloji müşteri hizmetleri numarası, Aztek Teknoloji çağrı merkezi numarası, Aztek Teknoloji iletişim numarası, Aztek Teknoloji çağrı merkezi, Aztek Teknoloji müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap