Yüksek Hızlı Tren Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yüksek Hızlı Tren Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yüksek Hızlı Tren çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yüksek Hızlı Tren müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yüksek Hızlı Tren şikayet hattına erişebilirsiniz. Yüksek Hızlı Tren müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yüksek Hızlı Tren Çağrı Merkezi Numarası

İki farklı şehri birbirine yaklaştıran Yüksek Hızlı Trenler; ulaşıma hem zaman hem de ekonomik açıdan büyük bir soluk getirdi. Ulaşıma kazandırdığı hızı, yolcular ile iletişim konusunda da sürdürmeyi amaçlayan yetkililer seyahatinizle ilgili acil çözüm ve ya cevap gerektiren konularda 444 82 33 numaralı çağrı merkezi üzerinden hizmet sürdürmekte. Çağrı merkezi ile iletişim kurarak rezervazyon işlemlerinden sefer bilgisine kadar birçok konuda anında cevap alabilirsiniz. Zaman para ile satın alamadığımız yegane şeylerden, bunun kıymetini bilen firma; sunduğu hizmetin her anında buna göre adım atıyor.

YHT çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yüksek Hızlı Tren Müşteri Hizmetleri Numarası

Şimdilik 4 farklı sefer ile hizmet sunan trenler; ekonomi, business ve yemekli vagonlar ile yol almaktadır. Yüksek Hızlı Tren seferleri, bilet satışı ve konu ile ilgili tüm sorularınıza tcddtasimacilik.gov.tr üzerinden yanıt bulabileceğiniz gibi Ankara için 0312 309 05 15/336, İstanbul için 0216 348 80 20, İzmir için 0232 484 86 38 numaralı danışma hatlarını kullanarak da bilgi alabilirsiniz. Danışma hatları 06.00-23.30 saatler arasında hizmet vermektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi YHT müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Yüksek Hızlı Tren Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şehirlerarası ulaşım konusunda hem maliyeti hem de geçen zamanı minimuma indiren Yüksek Hızlı Tren seferleri, ulaşım için oldukça önemli ve olumlu bir adımdır. Ancak yolcuların deneyimleri ile iyileştirilebilir noktalar elbet mevcuttur. Görüş ve önerilerinizi paylaşmak için yukarıdaki numaraları kullanabileceğiniz gibi 0507 321 82 33’ü tuşlayarak direkt olarak WhatsApp üzerinden de iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için YHT müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Yüksek Hızlı Tren Şikayet Hattı

Sadece zaman ve para konusunda iyi bir hizmetten ziyade konforlu ve sağlıklı bir ulaşım sunmayı amaçlayan Yüksek Hızlı Tren seferleri bu konuda yaşayabileceğiniz tüm aksaklıklarda her daim yanınızda. Sefer saatlerinden duraklara, rezervasyon işlemlerinden bilet satışına kadar her konuda yukarıda belirtilen telefon numaraları ile iletişim kurabilirsiniz. Tüm bunların yanında web sitesi üzerinden sağ alt köşede yer alan hızlı erişim noktası ile de yine yolcularının yanında. İletmek istediğiniz, daha iyi olur dediğiniz tüm fikirleriniz için de müşteri ilişkileri yönetim sistemine, yolcudairesi@tcddtasimacilik.gov.tr adresi ile eloktronik posta gönderebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yüksek Hızlı Tren müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri YHT şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yüksek Hızlı Tren Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yüksek Hızlı Tren çağrı merkezi numarasına 444 82 33 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi: 444 82 33

Whatsapp Hattı: +90 (507) 321 82 33

YHT Genel Müdürlük:

Adres: Hacı Bayram Mahallesi Hipodrom Cad. No:3C Altındağ Ankara

Telefon Numarası: +90 (312) 309 05 15

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Yüksek Hızlı Tren iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Yüksek Hızlı Tren sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Yüksek Hızlı Tren iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Yüksek Hızlı Tren iletişim bilgileri, Yüksek Hızlı Tren telefon no, Yüksek Hızlı Tren irtibat tel, Yüksek Hızlı Tren canlı destek, Yüksek Hızlı Tren müşteri temsilcisi, Yüksek Hızlı Tren şikayet hattı, Yüksek Hızlı Tren müşteri hizmetleri numarası, Yüksek Hızlı Tren çağrı merkezi numarası, Yüksek Hızlı Tren iletişim numarası, Yüksek Hızlı Tren çağrı merkezi, Yüksek Hızlı Tren müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. kerim Gürses 21 Haziran 2022

Yorum Yap