Sırma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sırma Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sırma çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sırma müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sırma şikayet hattına erişebilirsiniz. Sırma müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sırma Çağrı Merkezi Numarası

Devamlı tüketmemiz gereken su bizler için oldukça önemlidir. Temiz, mikropsuz, ph değeri yüksek, içimi yumuşak, kokusuz mis gibi suyu tüketmek oldukça önemlidir. Günde en az 2 litre su içmemiz gerektiği konusunda doktorlar bizleri uyarmaktadır. Vücudumuz için en doğal ihtiyaç olan suyu alırken de oldukça dikkatli olmalıyız. Sırma, Türkiye’nin doğal kaynak suyu ve mineralli su kaynaklarına sahip bir markadır. Türkiye’de çoğu ilde şubeleri bulunmaktadır. 81 ilde 640 noktada bayileri bulunmaktadır. Evinize ya da iş yerinize kapıya kadar su taşıma hizmeti almak için size yakın bayiyi arayarak sipariş verebilirsiniz. Kaynağından su içmek isteyenler bu markaya güvenebilirler. Birçok market ya da büfelerde farklı boyutlardaki sulara rastlayabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular için çağrı merkezlerini arayabilir ve müşteri temsilcileri ile görüşme yapabilirsiniz.

Sırma çağrı merkezi numarası 444 34 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sırma Müşteri Hizmetleri Numarası

Sırma su birçok belgelere sahiptir. ISO 9001, TSE Covid 19, Helal Belgesi, FSSC belgesi, TSE 9130, TSE 266 kalite belgelerine sahiptir. Sularını Sakarya Sapanca, Bursa Uludağ, Aydın Karacasu, Burdur Eynazlı’da bulunan doğal su kaynaklarından edinerek tesislerinde el değmeden hazırlamaktadır. Pet şişe, cam şişe ve damacanalara sular konularak birçok bölgelere ulaştırılmaktadır. Sudan başka maden suyu, limonata ve düşük kalorili fonksiyonel içecek çeşitleriyle de sizlerin yanındadır. Maden suyu sade, limonlu, elmalı, mandalina, mango, ananas, çilek, vişne, nar, karpuz gibi çeşitlere sahiptir. Mis gibi limonatalardan alarak da yemeklerin yanında ya da pasta börek gibi yiyeceklerin yanında tüketebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak istek, dilek ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Sırma müşteri hizmetleri numarası 444 34 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sırma Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sırma su ile direkt bağlantı kurarak sipariş oluşturmanız mümkündür. 444 34 00 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ayrıca 0 850 222 90 90 numarası da müşteriler için oluşturulmuştur. Sabit telefon numarasını arayarak bağlantı kurmak isteyen kişiler 0 216 544 27 00 numaradan iletişime geçebilirler. Mail gönderecek olan kişiler info@sirmagrup.com mail adresini kullanarak yazılı mesaj gönderebilirler.

Sırma müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 34 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sırma Şikayet Hattı

Sırma su, maden suyu, limonata ya da diğer ürünlerle ilgili şikayeti olanlar müşteri hizmetlerini arayarak şikayetçi olabilirler. Müşteri memnuniyetine önem veren firma yapılan şikayetleri de en kısa zamanda gidermektedir.

Sırma şikayet hattı 444 34 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sırma müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sırma şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sırma Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 34 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sırma çağrı merkezi numarasına 444 34 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

SIRMAGRUP İÇECEK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Çağrı Merkezi Numarası : 444 34 00

Müşteri Destek Hattı : 0 850 222 90 90

İletişim No : 0 216 544 27 00

İrtibat Hattı : 0 216 340 58 79

E Posta Adresi : info@sirmagrup.com

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Vedat Günyol Cad. Defne Sok. No:3, Büyükhanlı Plaza B / Blok K: 11 34750 Ataşehir / İstanbul

Arama Terimleri: Sırma iletişim bilgileri, Sırma telefon no, Sırma irtibat tel, Sırma canlı destek, Sırma müşteri temsilcisi, Sırma şikayet hattı, Sırma müşteri hizmetleri numarası, Sırma çağrı merkezi numarası, Sırma iletişim numarası, Sırma çağrı merkezi, Sırma müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap