Ömür Avize Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ömür Avize Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ömür Avize çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ömür Avize müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ömür Avize şikayet hattına erişebilirsiniz. Ömür Avize müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ömür Avize Çağrı Merkezi Numarası

1955 yılından günümüze kadar elektrik ve aydınlatma malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Ömür Avize, uzun yıllar tecrübesi ile bulunduğu sektörün en önde gelen markalarından biri olmuştur. Firma müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun ve optimal fayda sağlayabilecek ürünleri oldukça geniş bir portföyde sunmaktadır. Teknik servis ekibi ile de sorularınızı cevapsız bırakmamayı ve satış sonrası hizmetleri sağlamayı amaçlamaktadır. Kuruluşundan bu yana pek çok sektörel firma üreticileri ile iş birliği içerisinde faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firma tarafından satışı yapılan ürünler veya verilen hizmetler ile ilgili müşteri temsilcileri ile iletişime geçmek için 0232 254 54 44 numaralı çağrı merkezi hattını arayabilir ya da iletişim numarası whatsapp hattı üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Ömür Avize çağrı merkezi numarası 0232 254 54 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ömür Avize Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma değişen ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek yeniliklere ve müşterilerinin isteklerine uyum sağlayarak hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Uzun yıllardır en çok tercih edilen elektrik ve aydınlatma malzemeleri satışı yapan firma olarak faaliyet göstermektedir ve bu doğrultudaki başarılarını arttırmayı amaçlamaktadır. Müşterilerine her an ulaşılabilir olmayı hedefleyen firmaya 0232 254 54 44 numaralı çağrı merkezi hattı, bulunduğu şehirde irtibat adresi veya 0532 582 69 91 numaralı WhatsApp destek hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ömür Avize müşteri hizmetleri numarası 0232 254 54 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ömür Avize Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sektörün önde gelenlerinden olan firma, müşterilerine sunduğu tüm elektrik ve aydınlatma hizmetlerinin yanı sıra müşteri temsilcilerine doğrudan ulaşabilmeleri adına WhatsApp destek hattı kurmuştur. 0532 582 69 91 numaralı WhatsApp destek hattı üzerinden müşteri temsilcisi ile direkt olarak ve en kısa sürede iletişime geçebilirsiniz.

Ömür Avize müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0232 254 54 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ömür Avize Şikayet Hattı

Kurum bünyesinde bulunan teknik ekibi ile müşterilerine satış sonrası süreç hizmetlerini sunmaktadır. Satış öncesi veya satış sonrası süreçler ve ürünler ile ilgili herhangi bir olumsuz durum yaşadığını da konu ile alakalı şikayetinizi bildirmek için yukarıda belirtilen tüm iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Şikayetleriniz doğrultusunda sizlere en uygun ve gerekli çözümler firma tarafından üretilecek ve her iki tarafın da mağduriyet yaşamaması adına çalışmalar yürütülecektir.

Ömür Avize şikayet hattı 0232 254 54 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ömür Avize müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ömür Avize şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ömür Avize Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0232 254 54 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ömür Avize çağrı merkezi numarasına 0232 254 54 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim Telefon Numarası İrtibat Hattı : 0232 254 54 44

Whatsapp Hattı : 0532 582 69 91

Arama Terimleri: Ömür Avize iletişim bilgileri, Ömür Avize telefon no, Ömür Avize irtibat tel, Ömür Avize canlı destek, Ömür Avize müşteri temsilcisi, Ömür Avize şikayet hattı, Ömür Avize müşteri hizmetleri numarası, Ömür Avize çağrı merkezi numarası, Ömür Avize iletişim numarası, Ömür Avize çağrı merkezi, Ömür Avize müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap