Sarıkız Maden Suyu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sarıkız Maden Suyu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sarıkız Maden Suyu çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sarıkız Maden Suyu müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sarıkız Maden Suyu şikayet hattına erişebilirsiniz. Sarıkız Maden Suyu müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sarıkız Maden Suyu Çağrı Merkezi Numarası

Sarıkız Maden Suyu, kuruluş tarihi olarak 1860’lara dayanan köklü bir markadır. Daha önce içilebildiğinin bilinmemesinden kaynaklı sadece banyo kürü olarak kullanılmaktaydı. Ancak daha sonra yapılan araştırmalar neticesinde tahlil edilmiş ve şifalı su olarak içilebilirliği ispatlanmıştır. Gözümüzün önünde yer alıp değerinin farkına varamadığımız sağlık kaynağı olan bu hazine, insanımızın bir asırdır tükettiği lezzete dönüşmüştür. Şifalı su ilk etapta eczanelerde satılmakta olup vücuda gösterdiği sayısız faydasından dolayı çok kısa bir süre içerisinde meşhur olmuştur. Lezzeti yurt dışında da duyulan markanın başlangıçta Avrupa eczanelerinde bile arandığı söylenmektedir. Markaya yönelik tüm konularda bilgi edinmek için çağrı merkezi numarası 0 (236) 653 55 99’dur.

Sarıkız Maden Suyu çağrı merkezi numarası 0236 653 55 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarıkız Maden Suyu Müşteri Hizmetleri Numarası

Marka, doğal mineralli ve meyve aromalı maden suyu, gazlı içecek üretmekte ve piyasaya sürmektedir. Maden suyunun sağlığa sağladığı faydalar, son derece iyi bilinmekte ve bu doğrultuda çokça maden suyu tüketilmektedir. Genellikle yemeklerden sonra yediklerimizi sindirmemiz için tükettiğimiz bu maden suyu, içerdiği son derece yararlı vitamin ve mineraller sayesinde, vücudumuza çok büyük katkı sağlamaktadır. Günlük maden suyu tüketimi, kanser riskini de azaltmaktadır. Kemikleri sağlamlaştırır; kasların düzenli çalışmasını sağlar. Markaya yönelik herhangi bir konuda bilgi almak için müşteri hizmetleri numarası 0 (236) 653 55 99’dur.

Sarıkız Maden Suyu müşteri hizmetleri numarası 0236 653 55 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarıkız Maden Suyu Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ufacık gözükse de maden suyunun faydaları saymakla bitmez. Görenler boyutu görüp ilk etapta küçümsese de tadına baktıktan sonra ürüne karşı olan bakış açıları değişmektedir. Sağlıklı bir yaşam için yemeklerden sonra veya diğer zamanlarda maden suyu tüketilmesi gerekir. Markaya ilişkin spesifik bir konuda bilgilenmek için yukarıda yer alan numaradan markayla iletişime geçilip direkt bağlanılarak sonuca ulaşılabilir.

Sarıkız Maden Suyu müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0236 653 55 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sarıkız Maden Suyu Şikayet Hattı

Kurumsal bir maden suyu firması olan marka, ülkemizde yaygın dağıtım kanalıyla birlikte her yere ulaşmaktadır. Bu durum, ürünün geniş kitlelerce kabul görmesi açısından son derece önemli bir gelişmedir. Markaya ilişkin tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıda yer alan numaradan iletilebilir.

Sarıkız Maden Suyu şikayet hattı 0236 653 55 99 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sarıkız Maden Suyu müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sarıkız Maden Suyu şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sarıkız Maden Suyu Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0236 653 55 99

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sarıkız Maden Suyu çağrı merkezi numarasına 0236 653 55 99 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Şeyh Sinan Mah. Atatürk Bulvarı No:186 45600 Alaşehir / MANİSA / TÜRKİYE

E-Posta : info@sarikiz.com.tr

Telefon No : +90 (236) 653 55 99

Faks Hattı : +90 (236) 653 50 22

Arama Terimleri: Sarıkız Maden Suyu iletişim bilgileri, Sarıkız Maden Suyu telefon no, Sarıkız Maden Suyu irtibat tel, Sarıkız Maden Suyu canlı destek, Sarıkız Maden Suyu müşteri temsilcisi, Sarıkız Maden Suyu şikayet hattı, Sarıkız Maden Suyu müşteri hizmetleri numarası, Sarıkız Maden Suyu çağrı merkezi numarası, Sarıkız Maden Suyu iletişim numarası, Sarıkız Maden Suyu çağrı merkezi, Sarıkız Maden Suyu müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap