Yenimahalle Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yenimahalle Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Yenimahalle Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Yenimahalle Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Yenimahalle Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Yenimahalle Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Yenimahalle Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Yenimahalle Belediyesi Ankara’da bulunan bir belediyedir. Merkezi bir konumda bulunan bu belediye Ankara halkı için çeşitli faaliyetler düzenlemektedir. Belediye, gerçekleştirdiği faaliyetler ile ilgili bilgi almak isteyen Ankara halkı için birçok iletişim aracı sunuyor. Bu sayede gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili halkın kafasında herhangi bir soru işareti kalmıyor.

Yenimahalle’de yaşayan insanların belediye ile ilgili herhangi bir sorun, dilek ve ya istekleri olduğunda  ulaşabilecekleri pek çok iletişim ağı bulunur. Belediyenin çağrı merkezi hattına ulaşılmak istenildiğinde 444 93 64 numarası aranır. Ardından biliniyorsa dahili numara çevrilir, bilinmiyorsa diğer hizmetler için gerekli tuşlamalar yapılır. İletilmesi gereken herhangi bir olumlu ya da olumsuz bildirim, bu numara üzerinden iletilebilir. Böylelikle sorun ve bildirimlere kısa sürede çözüm bulunur.

Yenimahalle Belediyesi çağrı merkezi numarası 444 93 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediyede yaşayan kişilerin bilgi alması ve daha fazlası için oluşturulan bu numara, belediyenin web sitesinde de bulunmaktadır. (0312) 526 26 26 numarası aranılarak sonrasında çeşitli tuşlamalar yapılarak müşteri hizmetlerine bağlanılabilir. Müşteri hizmetlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kişiler sıraya alınabilir. Yoğunluk olduğu takdirde birkaç dakika bekleyen kullanıcı daha sonrasında müşteri hizmetlerine bağlanabilir.

Ankara, Türkiye’nin kalbi konumunda olan özel bir şehirdir. Bu şehirdeki belediyelerin tümü, halka iyi hizmet sunmak için günden güne daha çok çalışma gerçekleştirir. Halkın yararına olan bu çalışmalar ile ilgili geri dönüşler belediye için oldukça önemlidir. Bundan dolayı bu geri dönüşleri iletmek isteyen insanlar, müşteri hizmetleri numarasını aramanın yanı sıra çeşitli kanallardan da geri dönüş sağlayabilir. info@yenimahalle.bel.tr adresine mail yollayarak da belediyeye geri bildirim sağlanabilir. Ayrıca (0312) 327 56 58 numarası da belediyenin fax numarasıdır. Çeşitli belgeler belediyeye bu numara üzerinden gönderilebilir.

Yenimahalle Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 444 93 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediyeye direkt olarak bağlanmak için müşteri hizmetleri numarası aranılır. Bunu yanı sıra çağrı merkezini arayarak ve çeşitli numaralandırmalar yaparak da direkt olarak  belediyeye direkt olarak bağlanılabilir. İletilmesi gereken herhangi bir istek, dilek ya da şikayet için belediyenin web sitesi üzerindeki form doldurulur. Bu form doldurulduktan sonra formun hangi aşamada olduğu görülebilir. Form takibi için yine belediyenin web sitesi üzerindeki bağlantıya girilir.

Belediyenin android uygulaması da bulunur. Bu uygulama sayesinde belediye kanallarına daha kısa sürede ulaşılabilir. Aynı zamanda bu uygulamada yapılan her yeni etkinlik kullanıcılar ile paylaşılır.

Yenimahalle Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 93 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yenimahalle Belediyesi Şikayet Hattı

Belediyede yaşayan kişiler; yol, su, elektrik, doğalgaz vb. şikayetleri için web sitesi üzerindeki şikayet formunu doldururlar. Daha sonrasında bu formun hangi aşamada olduğunu öğrenmek isterlerse yine aynı site üzerindeki “istek & şikayet takip” bağlantısına girebilirler. Bu bağlantıya giren belediye sakinleri şikayetlerinin hangi aşamada olduğunu öğrenirler. Bu sayede belediyeye olan şikayetler hızlıca çözüme kavuşur.

Aynı zamanda müşteri hizmetlerine bağlanarak da belediye ile ilgili şikayetler bildirilebilir. Bu sayede müşteri hizmetleri elemanı kişiye hızlı çözüm sunar. Bunların yanı sıra belediyenin mail adresine de şikayet bildirilebilir. Bu yöntem diğer yöntemlerden daha uzun sürebilir. Ancak mail ile iletişim daha profesyonel olduğu için çokça tercih edilir. Mail dönüşleri diğer iletişim araçlarına göre daha uzun sürer. Bunun sebebi maile olan ilginin daha fazla olmasından kaynaklanır.

Şikayetlere oldukça önem veren bu belediyenin şikayet için özel bir hattı yoktur. Yukarıda belirtilen şekillerde şikayet iletilebilir. Şikayetlere olan geri dönüşlerin süresi şikayete göre değişiklik gösterebilir. Bu geri dönüşler sonrasında şikayet alınan yerde belediye tarafından iyileştirmeler yapılacaktır. ​​​​​​

Yenimahalle Belediyesi şikayet hattı 444 93 64 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Yenimahalle Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Yenimahalle Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Yenimahalle Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 93 64

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Yenimahalle Belediyesi çağrı merkezi numarasına 444 93 64 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Yenimahalle Belediyesi
Adres : Yenimahalle Belediye Başkanlığı İvedik Caddesi No: 25 Yenimahalle / ANKARA
E-Posta : info@yenimahalle.bel.tr
Çağrı Merkezi : 444 93 64
Telefon Numarası : (0312) 526 26 26
Faks Numarası : (0312) 327 56 58

Arama Terimleri: Yenimahalle Belediyesi iletişim bilgileri, Yenimahalle Belediyesi telefon no, Yenimahalle Belediyesi irtibat tel, Yenimahalle Belediyesi canlı destek, Yenimahalle Belediyesi müşteri temsilcisi, Yenimahalle Belediyesi şikayet hattı, Yenimahalle Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Yenimahalle Belediyesi çağrı merkezi numarası, Yenimahalle Belediyesi iletişim numarası, Yenimahalle Belediyesi çağrı merkezi, Yenimahalle Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. banu 8 Ağustos 2022

Yorum Yap