siberalem-cagri-merkezi-numarasi

Siberalem Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Siberalem.com, 2000 yılında kurulmuş, uzun zamandan beri faaliyetlerini sürdüren arkadaşlık sitesidir. Kurulduğu günden bu yana yüz binlerce kullanıcısı bulunmaktadır. Genel olarak bir sosyal ağ platformu gibi görünen Siberalem, tamamen ücretsiz bir hizmettir.

Siberalem.com’da kullanıcılar kişisel bilgilerini profillerine yazmaktadır. Herhangi biri ile sohbet etmek isteyen kullanıcıların Siberalem.com’a üye olması gerekmektedir. Beğen veya reddet butonlarıyla kullanıcılar birbirlerini beğendiklerinde sohbet başlar. Siberalem’de başlayan sonu mutlulukla devam eden birçok mutluluk öyküsü bulunmaktadır.

Siberalem.com’un 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 02.00 arasında iletişim kurabilirsiniz. Çağrı merkezi aracılığıyla üyelik oluşturma, üye girişi sorunları, üyelik paketleri hakkında soru ve sorunlar, bir kullanıcıdan duyulan rahatsızlık, site ve profil kullanımı gibi konularda yardım alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Siberalem.com Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 252 94 49

Arama Terimleri: siberalem.com iletişim bilgileri, siberalem.com telefon no, siberalem.com irtibat tel, siberalem.com canlı destek, siberalem.com müşteri temsilcisi, siberalem.com şikayet hattı

Yorum Yap