İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası | Müşteri Hizmetleri
İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

İlk Buluşma, 2017 yılının Haziran ayından bu yana FOX TV ekranlarında bulunan bir yarışma programıdır. İlk Buluşma bir şaka programıdır. Programının sunuculuğunu Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu yapmaktadır. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren komedi programı İlk Buluşma; yayınladığı günden bu yana oldukça sevilmekte, birçok kişi tarafından takip edilmektedir.

Programda kullanılan mekan tamamen program tarafından hazırlanmış bir mekandır, dört bir yanda kameralar bulunmaktadır. Yanında birini getiren kişi program ile anlaşmalı olarak sunucuların komutlarını uygulayarak karşısındaki adeta çıldırtmaktadır. Her verilen görevi yerine getirdiğinde para ödülü giderek katlanmaktadır.

Programın, İlk Buluşma programı WhatsApp iletişim numarası veya İlk Buluşma yarışması iletişim numarası gibi 0530’lu bir telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk Buluşma Programı Whatsapp Başvuru Hattı
0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Formu

Arama Terimleri: ilk buluşma iletişim bilgileri, ilk buluşma telefon no, ilk buluşma irtibat tel, ilk buluşma canlı destek, ilk buluşma müşteri temsilcisi, ilk buluşma şikayet hattı

149 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla