ilk-bulusma-cagri-merkezi-numarasi

İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

İlk Buluşma çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

İlk Buluşma, 2017 yılının Haziran ayından bu yana FOX TV ekranlarında bulunan bir yarışma programıdır. İlk Buluşma bir şaka programıdır. Programının sunuculuğunu Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu yapmaktadır. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren komedi programı İlk Buluşma; yayınladığı günden bu yana oldukça sevilmekte, birçok kişi tarafından takip edilmektedir.

Programda kullanılan mekan tamamen program tarafından hazırlanmış bir mekandır, dört bir yanda kameralar bulunmaktadır. Yanında birini getiren kişi program ile anlaşmalı olarak sunucuların komutlarını uygulayarak karşısındaki adeta çıldırtmaktadır. Her verilen görevi yerine getirdiğinde para ödülü giderek katlanmaktadır.

İlk Buluşma Başvuru Whatsapp Telefon Numarası

Büyük bir izleyici kitlesi olan ilk buluşma yarışmasına her geçen gün katılım artmaktadır. Başvuru formları değerlendirilerek belirlenen kişiler ile bu yarışma yapılmaktadır. Başvuru formunu doldururken dikkat etmeniz gereken en önemli husus bilgilerin doğruluğundan emin olmanızdır. Bilgileriniz ile birlikte iletişim adreslerinizi ve iletişim numaranızı formu göndermeden önce mutlaka tekrar gözden geçiriniz.

Belirlenen yarışmacılar ile birbirinden eğlenceli komutlar birleşince ortaya gayet güzel bir yarışma olan ilk buluşma çıkmaktadır. Verilen komutlar doğrultusunda istenen sonuçlara ulaşıldıkça kazanılan tutar da büyümektedir.

Geniş bir izleyici kitlesi bulunan ilk buluşma yarışmasına sizler de başvuruda bulunabilirsiniz. Katılım için gerekli olan formu doldurup göndermelisiniz. İlk buluşmayı yayınlanan kanalın web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Büyük beğeni toplayan yarışmaya katılım oldukça yüksektir.

İlk Buluşma Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Programın, İlk Buluşma programı WhatsApp iletişim numarası veya İlk Buluşma yarışması iletişim numarası gibi 0530’lu bir telefon numarası bulunmaktadır. Ayrıca aşağıda bulunan başvuru formu bağlantısı aracılığıyla yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

Programa katılabilmeniz için bu iki iletişim kanalından birini ayrıca katılım başvuru formunu mutlaka kullanmanız gereklidir. Bu yarışmanın bölümlerini ya da fragmanlarını sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

İlk buluşma ilk bölümlerden itibaren oldukça beğenilmiştir. Bu durum programın giderek artan kitleye hitap etmesine neden olmuştur. İlk buluşma iletişim numarası için aranmalar her geçen gün artarak devam etmiştir. 2020 yılında ilk buluşma seyircilerle buluşacak mı bilemiyoruz ancak bu kadar talep gören ve izleyici kitlesini kendisine bağlayan bir programın ekranlara dönmesi muhtemeldir.

Yeni sezon ilk buluşma fragmanları merakla beklenmektedir. Acaba yeni sezona hızlı giriş yapacak mı bilinmez ama izleyici kitlesi mutlaka takip edecek ve programı izleyecektir.

İlk Buluşma Programı Whatsapp Başvuru Hattı
0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Formu

Arama Terimleri: ilk buluşma iletişim bilgileri, ilk buluşma telefon no, ilk buluşma irtibat tel, ilk buluşma canlı destek, ilk buluşma müşteri temsilcisi, ilk buluşma şikayet hattı, ilk buluşma başvuru telefonu hattı, ilk buluşma başvuru whatsapp hattı, ilk buluşma başvuru numarası

164 Yorum

  1. IŞILTAN ALPARSLAN 17 Ağustos 2019
  2. Belkıs 26 Haziran 2022
  3. Recai berdan 23 Temmuz 2022

Yorum Yap