Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sigortaladım çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sigortaladım müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sigortaladım şikayet hattına erişebilirsiniz. Sigortaladım müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sigortaladım Çağrı Merkezi Numarası

2016 yılında İstanbul merkezli kurulan bir firma olan Sigortaladım, müşterilerinin gereksinimi olan en uygun sigorta teklifini, çağrı merkezi kanalları üzerinden ve online biçimde, karşılaştırmalı olarak sunan; seçilen ürünün pratik, hızlı ve güvenli bir şekilde satın alınmasını sağlayan bir platformdur. Platform tarafından, sağlık, kasko ve trafik sigortaları başta olmak üzere müşterilerin ihtiyaç duyduğu ürünler sunulurken daima doğru bilgi sağlama misyonuyla tarafsızlık ve şeffaflık ilkeleriyle hareket edilmektedir. Firmanın hizmet alanlarına ilişkin bilgi almak için çağrı merkezi numarası olan 444 9 832’den iletişim sağlanabilir.

Sigortaladım çağrı merkezi numarası 444 9 832 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sigortaladım Müşteri Hizmetleri Numarası

Sektörün öncü sigorta kuruluşlarını ve mühim markalarını bir araya getiren platform, bireysel ve kurumsal müşterilere daha iyi bir hizmet verebilmek için tüm imkanlarını seferber etmektedir. Şirketin güçlü ortaklık yapısı içerisinde; Almanya merkezli TÜV SÜD, Türkiye’nin önde gelen ve hatırı sayılır şirketlerinden Doğuş Grubu ve Londra merkezli dünyanın en büyük fon şirketlerinden Bridgepoint bulunmaktadır. Platform tarafından, sektörde yer alan firmaların teklif ve çözümleri, en son teknolojik alt yapı sektördeki deneyimle birleştirilerek; tarafsız bir şekilde ve karşılaştırmalı olarak değerlendirilmektedir. Sektördeki firmaların hizmetlerine yönelik herhangi bir soru işareti oluştuğunda müşteri hizmetleri numarası olan 444 9 832’den ilgililerle iletişime geçilebilir.

Sigortaladım müşteri hizmetleri numarası 444 9 832 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sigortaladım Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sigorta firmaları, hizmetleri ve fiyatlarına ilişkin bilgi almak için tercih edilen ve giriş yapılan platform, sigorta kapsamında bulunan hususlara ilişkin de ayrıntılı bilgi vermektedir. Bu bilgiler ışığında, müşteri kendine en uygun olan sigorta çeşidine karar vermekte; böylece önemli bir analiz sonucu alınan karardan ötürü, müşteri kendini oldukça güvende ve huzurlu hissetmektedir. Sigortaya özgü bir konuda kapsamlı bilgi edinmek için yukarıdaki numaradan direkt bağlanılarak ilgililerden yeterli bilgi edinilebilir.

Sigortaladım müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 9 832 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sigortaladım Şikayet Hattı

Kurumsal ve değişime açık bir yönetim anlayışına sahip firma, hizmet verdiği tüm alanlarda, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş ve bu yönde her geçen gün kendini yenileyici adımlar atmıştır. Firmaya ilişkin tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda bulunan numaradan rahatlıkla ilgilisine iletilebilir.

Sigortaladım şikayet hattı 444 9 832 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sigortaladım müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sigortaladım şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sigortaladım Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 9 832

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sigortaladım çağrı merkezi numarasına 444 9 832 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres İletişim Bilgisi : Ayazağa Mahallesi Mimar Sinan Sokak No: 21 Seba Ofis Bulvar B Blok 34396 Sarıyer / İstanbul

Telefon Numarası : 0212 335 01 00

Fax İrtibat Hattı : 0212 335 01 99

Müşteri Hizmetleri Tel No : 444 9 832
0212 952 67 00
0212 952 67 10
0212 953 79 09

Arama Terimleri: Sigortaladım iletişim bilgileri, Sigortaladım telefon no, Sigortaladım irtibat tel, Sigortaladım canlı destek, Sigortaladım müşteri temsilcisi, Sigortaladım şikayet hattı, Sigortaladım müşteri hizmetleri numarası, Sigortaladım çağrı merkezi numarası, Sigortaladım iletişim numarası, Sigortaladım çağrı merkezi, Sigortaladım müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap