Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sevil Kozmetik çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sevil Kozmetik şikayet hattına erişebilirsiniz. Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin ilk kozmetik zinciri olan Sevil Kozmetik 1976 yılından beri sektöre öncülük etmektedir. Kozmetik denilince akla gelen ilk isim olan firmamız, dünyaca ünlü onlarca marka ile çalışmakta ve siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunmaktadır. Firmamız; sizlerin ihtiyaç duyduğu her an rahatlıkla iletişime geçmektedir. Kalitemizden emin olduğumuz kadar, müşteri memnuniyeti de bizler için öne çıkmaktadır. Mağazalarımızda gösterilen üstün hizmet ve ürün kalitesi, satış sonrasında da müşteri hizmetlerimiz ile devam etmektedir. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz mağazadan aldığınız ürün veya sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişler ile ilgili sıkıntı ve sorularınızı cevaplamakta ve çözüm bulmaktadırlar.

Sevil Kozmetik çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sevil Kozmetik Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüz dünyasında, alışveriş denilince akla sadece mağazadan yapılan alışveriş gelmemektedir. Birçok markanın online satış kanalı olduğu gibi firmamız da online satış sistemine sahiptir. Sevil Kozmetik olarak 1976 yılından bu yana üstün tuttuğumuz müşteri memnuniyeti, değişen dünya koşullarında ile birlikte asla değişmemektedir. Internet üzerinden aldığınız ürünler ile ilgili bir gecikme veya sıkıntı yaşadığınızda ya da mağazadan aldığınız bir ürün beklenmeyen bir sonuç gösterdiğinde 0212 227 3845 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler müşteri kalitesinin arttırılması nedeniyle kayıt altında tutulmakta ve Kişisel verileriniz ilgili mevzuat kapsamında yasal olarak koruma altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Sevil Kozmetik Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sevil Kozmetik olarak her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Her zaman müşterinin istek ve şikayetlerini dikkate almakta ve bu doğrultuda hizmetlerimizi geliştirmekteyiz Yanlış verdiğiniz veya iptal etmek istediğiniz siparişlerinizi iptal etme işlemlerinin daha hızlı olması için, 0212 227 3845 çağrı merkezi numarası üzerinde işlemlerinizi daha hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sevil Kozmetik müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Sevil Kozmetik Şikayet Hattı

Sevil Kozmetik olarak siz değerli müşterilerimizin aldığı her üründe yaşamış olduğunuz her türlü şikayet ve dilekte yanınızda olacaktır. Çağrı merkezi numaramız dışında, https://www.sevil.com.tr adresine giriş yaparak istek, dilek, şikayet formu da oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezinde yaşadığınız sıkıntılarınızı bu form yoluyla bizlere iletebilirsiniz. Yapılan her şikayet tarafımızca değerlendirilecektir. Memnun olmadığınız her türlü durum düzeltilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sevil Kozmetik müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sevil Kozmetik şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sevil Kozmetik Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sevil Kozmetik çağrı merkezi numarasına 0212 227 3845 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Telefon: 0 (212) 227 3845
0 (212) 22 SEVİL

İletişim Formu: info@sevil.com.tr

Sevil Grubu Merkezi
Adres: Garanti Mah. Tepecik Yolu Yanarsu Sk.No:48 Etiler/Istanbul

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Sevil Kozmetik iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Sevil Kozmetik sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Sevil Kozmetik iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Sevil Kozmetik iletişim bilgileri, Sevil Kozmetik telefon no, Sevil Kozmetik irtibat tel, Sevil Kozmetik canlı destek, Sevil Kozmetik müşteri temsilcisi, Sevil Kozmetik şikayet hattı, Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri numarası, Sevil Kozmetik çağrı merkezi numarası, Sevil Kozmetik iletişim numarası, Sevil Kozmetik çağrı merkezi, Sevil Kozmetik müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap