Ses Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ses Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ses Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ses Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ses Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Ses Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ses Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Otobüs ile yolculuk yapmak çoğu insanın seyehatlerinde tercih ettiği bir yoldur. Hele ki rahat ve konforlu bir yolculuk yaparsanız zamanın nasıl geçtiğini anlayamazsınız. Ses Trurizm geniş ve 2 + 1 koltuk düzeni ile kişileri güvenli bir şekilde gidecekleri şehirlere götürmektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Balıkesir gibi birçok şehirdeki yolcuları Yozgat iline ulaştırmaktadır. Koltuk arkasında yer alan geniş ektan televizyon ile film seyredebilir, televizyon kanallarına bakabilirsiniz. Ücretsiz WİFİ imkanından faydalanabilir, 220 Wolt prizlerle telefon ve laptop gibi cihazlarınızı kullanabilirsiniz.

Güvenli seyehat ve zamanında varış ilkesini benimseyen firma kişilerin her konudaki fikirlerine de önem vermektedir. Seyahatiniz öncesinde ve sonrasında oluşan sıkıntılarınızı dile getireceğiniz çağrı merkezleri siz değerli müşteriler için oluşturulmuştur. Otobüs sefer saatlerini sorgulamak, fikir ve önerilerinizi belirtmek için çağrı hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ses Turizm çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Ses Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Bilet almanız için herhangi bir Ses Turizm acentesine gidebileceğiniz gibi; sesturizm.com adresini de ziyaret edebilirsiniz. 0 850 532 0 737 numaralı müşteri hizmetlerimiz sizlere 7/24 hizmet etmektedir. Bilet rezervasyon, satın alma, iptal etme, istek, dilek, öneri gibi işlemleriniz internet sitemizden gerçekleştirilirse oldukça kolaydır. Ayrıca telefonunuza mobil uygulamamızı indirirseniz; her zaman ve her yerde bilet alım işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

1960 yılından beri Yozgat iline hizmet eden firma, deneyimli personeli, güler yüzlü çalışanları ile sizlere hizmet etmektedir. Yeniliklere açık fikirlerimizle kalitemizi daha da ilerilere taşıma niyetindeyiz. Bizlerle ilgili her konu da iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetlerimiz bizlerden kaynaklı her türlü sorunda yanınızda olacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Ses Turizm müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ses Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Ses turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma yukarıdaki numara ile mümkün olmaktadır. Ayrıca bilgi@sesturizm.com.tr E posta adresimizle bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizleri facebook ve instagram hesabımızdan takip edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ses Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Ses Turizm Şikayet Hattı

Müşteri memnuniyetine yıllardan beri önem veren Ses Turizm sizlerden gelen her türlü sorun, sıkıntı ve şikayetleri değerlendirmeye almaktadır. Şikayet oluşturmak için müşteri hizmetlerimizi arayabilir, bizlere mail gönderebilirsiniz. Bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilecektir. Keyifli ve konforlu yolcuğunun adresinde seyahat etmek sizlere keyif verecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ses Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ses Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ses Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ses Turizm çağrı merkezi numarasına 0850 532 0 737 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Altıntepsi, Esenler Otogarı 9/10, / İstanbul, Bayrampaşa 34035
Tel : +90 850 532 0 737
E-Mail: bilgi@sesturizm.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Ses Turizm iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ses Turizm sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ses Turizm iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ses Turizm iletişim bilgileri, Ses Turizm telefon no, Ses Turizm irtibat tel, Ses Turizm canlı destek, Ses Turizm müşteri temsilcisi, Ses Turizm şikayet hattı, Ses Turizm müşteri hizmetleri numarası, Ses Turizm çağrı merkezi numarası, Ses Turizm iletişim numarası, Ses Turizm çağrı merkezi, Ses Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap