Rossmann Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Rossmann Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...
Rossmann Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Almanya’da kurulan ve 2009’da Türkiye pazarına açılan kozmetik alışveriş mağaza zinciri bulunan Rossmann, çeşitli ürün yelpazesiyle birçok kişinin gözdesi olmuş durumda.

Rossmann’da cilt ve vücut bakımı, ağız ve diş bakımı, saç bakımı, bebek bakımı, ithal ve yerli parfümler, organik gıda ürünleri, atıştırmalık gıda ürünleri, sağlık ve hijyen ürünleri, ev temizliği, ev idaresi, medya, kitap-kırtasiye, oyuncak, dekorasyon ve hediyelik eşya gibi birçok ihtiyacınız olan ürünleri bulabilirsiniz. Rossmann kendine özgü mağazacılık stiliyle göze çarpıyor.

Rossmann çağrı merkezini arayarak, satın aldığınız ürünler hakkında sorularınızı sorabilirsiniz. İnternet mağazasında gerçekleştirdiğiniz alışveriş hakkındaki sorun ve sorunlarınızı anında bildirebilirsiniz. Ayrıca istek, soru, şikayet ve önerilerinizi çağrı merkezi aracılığıyla iletebilirsiniz.

Rossmann Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 465 64 63 ( Pazartesi – Cuma, 9.00 – 17.00 arası )
0212 465 64 60

Rosman müşteri hizmetlerini iletişim formu ile ulaşmanızda mümkün. Tek yapmanız gereken aşağıdaki linke tıklayarak formu eksiksiz olarak doldurmak.

Rossmann İletişim Formu

Arama Terimleri: rossmann iletişim bilgileri, rossmann telefon no, rossmann irtibat tel, rossmann canlı destek, rossmann müşteri temsilcisi, rossmann şikayet hattı

Cevapla