Sekiz Numara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sekiz Numara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sekiz Numara çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sekiz Numara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sekiz Numara şikayet hattına erişebilirsiniz. Sekiz Numara müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sekiz Numara Çağrı Merkezi Numarası

Sekiz Numara; bulunması zor olan ürünleri, 20’den fazla markayla anlaşarak ülkemizin dört bir yanına kolaylıkla ulaştıran bir firmadır. Müşterilerini memnun etmeye çalışan ve hizmet verdiği günden bu yana kendini geliştiren bir firma olarak ürün yelpazesi oldukça geniştir. Tek hedefi, hizmet kalitesini hizmet öncesinde ve sonrasında koruyabilmektir. Birçok mağaza ile çalışmasından dolayı yurt içi ve yurt dışına avantajlı hizmetler sunar. Firmanın ürünlerinden yararlanmak için mağazaya gitme zorunluluğu bulunmamaktadır. Online alışveriş seçeneği ile tişört, tablo, aksesuar ve forma gibi pek çok ürün kolaylıkla alınabilmektedir. Firmanın ürün seçenekleri her geçen gün arttığı için gösterilen ilgi de gün geçtikçe artmaktadır. Ülkemizin dört bir yanında bulunan anlaşmalı firma ve mağazalardan ya da firmanın resmi web sitesinden vereceğiniz siparişlerle hem kaliteli hem de eşsiz ürünlerin sahibi olabilirsiniz.

Fikir ve düşüncelerinizi belirtmek, şikayetlerinizi bildirmek ve hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak için firma ile iletişime geçmek mümkündür. Bunun için +90 534 544 83 44 numaranı arayabilirsiniz. Kısa yoldan, konuşma yapmadan iletişime geçmek istiyorsanız resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca mail üzerinden bir görüşme yapmak istiyorsanız destek@sekiz8numara.com mail adresini kullanabilirsiniz. Hangi iletişim yöntemini kullanırsanız kullanın, size en kısa süre içerisinde dönüş sağlanacaktır.

Sekiz Numara çağrı merkezi numarası 0534 544 83 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sekiz Numara Müşteri Hizmetleri Numarası 

Marka, sektöre ticari bir amaçla başlamamıştır. Aradıkları ürünü kolayca bulamadıklarından sitem etmiş ve böyle bir iş kurmuşlardır. 9 yıl önce işin temellerini atmış, 6 yıl önce de hizmet vermeye başlamıştır.

Firmaların, müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilmesi oldukça önemlidir. Bu firma da, müşterilerle iletişim kurmanın önemini bilerek birçok iletişim seçeneği sunmaktadır. Sosyal medya hesaplarını kullanarak, firmaya merak ettiklerinizi sorabilir ya da düşüncelerinizi belirtebilirsiniz. Aynı zamanda destek@sekiz8numara.com üzerinden firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ya da sipariş oluşturmak için +90 534 544 83 44 numarasını kullanabilirsiniz. Markanın, profesyonel olmasında ve çok tercih edilmesinde bu iletişim seçeneklerinin büyük etkisi bulunmaktadır.

Firmanın resmi web sitesinde yüzlerce tişört, antrenman ürünleri, forma ve tablo gibi ürünler bulunmaktadır. Ürünlerin fiyatları, renk seçenekleri, kampanyalar ve daha birçok özelliği site üzerinden kolaylıkla görülebilmektedir. Ayrıca ürünlere dokunulduğunda yakınlaştırma, sabitleme ve hareket ettirme gibi özellikler sitede bulunmaktadır.

Sekiz Numara müşteri hizmetleri numarası 0534 544 83 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sekiz Numara Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın müşteri hizmetlerini arayarak dakikalarca beklemeden, işinde profesyonel müşteri hizmetleri temsilcileriyle kolaylıkla görüşebilirsiniz. Temsilciler, anlayışlı ve kibar oldukları için zorluk çekmeden onlarla  iletişim kurulabilir. Firma, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için kendini sürekli geliştirmeye özen göstermektedir. Dolayısıyla müşterilerinin hizmetlerden memnun kalması ve mağduriyet yaşamaması için hizmet seçenekleri sunmaktadır.

Profesyonel firma olduğu için kurulduğu günden beri markalarla anlaşmasını arttırarak ürün yelpazesini genişletmektedir. Herhangi bir problem yaşandığında, merak edilen konular olduğunda ya da iletişim ile hizmet alınmak istendiğinde iletişim seçeneklerinden biri kullanılabilir.

Sekiz Numara müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0534 544 83 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sekiz Numara Şikayet Hattı

Firma, kaliteli hizmetler sunsa da bazen müşterileri memnun etmek kolay olmayabilir. Aksilikler doğrultusunda üründen memnun kalınmayabilir ya da ürün müşteriye çok geç gidebilir. Firma, bu konuda müşterilerini memnun etmek için farklı bir yöntem uygulamaktadır. Müşteriler, şikayet hattını yani müşteri hizmetleri numarasını kullandığında belirtilen fikirler not alınır. Müşterinin mağduriyeti giderilir. Sorun üzerine çalışmalar yapılarak, oluşabilecek problemler engellenir. Böylelikle firma kendini geliştirmiş olur.

Firmanın hizmetlerinden yararlanmak, ürünler hakkında detaylı bilgi almak, merak ettiklerinizi sormak ve daha fazlası için iletişim yöntemlerini kullanabilir ya da firmanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sekiz Numara şikayet hattı 0534 544 83 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sekiz Numara müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sekiz Numara şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sekiz Numara Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0534 544 83 44

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sekiz Numara çağrı merkezi numarasına 0534 544 83 44 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Sekiz Numara
Adres : Meşrutiyet Cad. Karanfil 2 Sok. No: 45 Kızılay – Ankara
E-Posta : info@sekiz8numara.com
Telefon : 0534 544 83 44

Arama Terimleri: Sekiz Numara iletişim bilgileri, Sekiz Numara telefon no, Sekiz Numara irtibat tel, Sekiz Numara canlı destek, Sekiz Numara müşteri temsilcisi

Yorum Yap