Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Selin Shoes çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Selin Shoes müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Selin Shoes şikayet hattına erişebilirsiniz. Selin Shoes müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Selin Shoes Çağrı Merkezi Numarası

Ayakkabı, kadın ya da erkek herkesin önem verdiği giyim eşyası arasında bulunmaktadır. Ayaklarınız gün boyunca vücudun yükünü taşıdığı için giyilen ayakkabıların da rahat olması oldukça önemlidir. Ayak sağlığına önem veren kişiler, ayakkabılarının hem yumuşak yapıda olmasını hem de ayaklarını rahatsız etmemesini isterler. Görsellik de oldukça önemlidir. Selin Shoes üretmiş olduğu birbirinden farklı ayakkabı modelleriyle dikkat çeken bir markadır. Modayı takip edenler, kendi stiline uygun ayakkabı tasarımlarını ayaklarında sergilemek isteyenler bu markayı tercih edebilirler. Günlük, klasik, spor ya da fantezi tarzında birçok modeli internet sayfalarında bulabilirsiniz. En son trendler ve uygun fiyatlarla müşterilerine hitap etmektedir. Ürünlerle ilgili istek, dilek ve önerileriniz için çağrı merkezlerini arayabilir daha ayrıntılı bilgiye de ulaşabilirsiniz.

Selin Shoes çağrı merkezi numarası 0553 836 81 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Selin Shoes Müşteri Hizmetleri Numarası

Selin Shoes markasının üretmiş olduğu modeller arasında sandalet, tapuklu ayakkabı, sneakers, loafer, spor ayakkabı, babet, makosen çeşitleri bulunmaktadır. Ayak numaranıza uygun olan ve farklı renklerde üretilen ayakkabılar müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. İnternet alışverişini sevenler hemen siteye giriş yaparak indirimli ve uygun fiyatları görerek beğendiği modelleri satın alabilirler. Tüm ürünlerde geçerli olan 25 liralık hediye çekini de kullanabilirler. Yeni sezon ürünler arasında hoşunuza gidecek birçok çeşide rastlayacaksınız. Ayrıca aksesuar ürünlerine de göz atabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile bağlantı kurarak istediğiniz konularda bilgi alabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Selin Shoes müşteri hizmetleri numarası 0553 836 81 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Selin Shoes Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Selin Shoes ile direkt bağlantı kurmak için müşteri hizmetleri numarası olan 0 216 366 10 16 aramanız mümkündür. Sipariş verip de takip etmek isteyenler, ürünlerle ilgili soruarı olanlar müşteri temsilcisi ile görüşme sağlayabilirler. Mail göndermek isteyen kişiler info@selinshoes.com adresi ile direkt bağlantı kurabilir ve mail gönderebilirler. Firmaya facebook ve instagram sosyal medya hesaplarınız üzerinde de ulaşabilirsiniz.

Selin Shoes müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0553 836 81 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Selin Shoes Şikayet Hattı

Selin Shoes yeni sezon ürünlerini internet sitesinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. internetten verilen siparişlerin geç ulaşması, yanlış gönderim yapılması ya da hatalı ve kusurlu ürünlerle karşılaşan kişiler şikayet oluşturabilirler. Yapılan şikayetler değerlendirilerek anında giderilecektir. Ayrıca iade hakkına da sahipsiniz.

Selin Shoes şikayet hattı 0553 836 81 90 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Selin Shoes müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Selin Shoes şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Selin Shoes Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0553 836 81 90

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Selin Shoes çağrı merkezi numarasına 0553 836 81 90 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Adres : Küçükyalı Mahallesi Yıldırım Sokak No: 21/A Maltepe/ İstanbul
E-Posta : info@selinshoes.com
Telefon : 0216 366 10 16

Arama Terimleri: Selin Shoes iletişim bilgileri, Selin Shoes telefon no, Selin Shoes irtibat tel, Selin Shoes canlı destek, Selin Shoes müşteri temsilcisi, Selin Shoes şikayet hattı, Selin Shoes müşteri hizmetleri numarası, Selin Shoes çağrı merkezi numarası, Selin Shoes iletişim numarası, Selin Shoes çağrı merkezi, Selin Shoes müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap