herseybusepette-cagri-merkezi-numarasi

Her Şey Bu Sepette Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Her Şey Bu Sepette çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Her Şey Bu Sepette müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Her Şey Bu Sepette şikayet hattına erişebilirsiniz. Her Şey Bu Sepette müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Herşeybusepette Çağrı Merkezi Numarası

Lalegül Çarşı ve Lalegül Neşriyat ürünlerinin satışını yapmakta olunan Herşeybusepette sitesinin müşteri hizmetlerine ulaşmak için yapmanız gerekenleri anlatacağız. Sitemizde Cübbeli Ahmet Hocaefendi’nin eserleri, Lalegül Dergisi, takı, aksesuar, ev ürünleri, tesbihler ve yaşam ürünleri satışı yapılmaktadır. Yurt içi ve yurt dışı satış yapılmaktadır. Genel merkezimiz İstanbul’da bulunmaktadır. Alışverişinizi isterseniz üye olarak isterseniz de misafir olarak tamamlayabilirsiniz. Ödeme şekilleri ve taksit imkanları hakkında bilgileri site üzerinden ilgili bölümünden alabilirsiniz.

Her Şey Bu Sepette çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Herşeybusepette Müşteri Hizmetleri Numarası

Her şey bu sepette müşteri hizmetlerine ulaşmak için yapmanız gereken tek şey 0212 432 18 18 numarasını tuşlamaktır. Bu numara aynı zamanda genel merkezimize ait çağrı merkezi numaramızdır. 0551 446 5449 numarası aracılığıyla da whatsapp üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Sitemizde bulunan iletişim formu ile de bize ulaşabilirsiniz. Bu formda sizden ad ve e-posta bilgisi ile mesajınız istenmektedir. bilgi@herseybusepette.com e-posta adresine de ulaşabilirsiniz. Yurt dışı temsilciliğimize ulaşmak için +49 176 62512872 numarasını tuşlayabilirsiniz. Whatsapp numarası üzerinden de ulaşabilir ve bize mesaj atabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Her Şey Bu Sepette müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Herşeybusepette Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Herseybusepette müşteri hizmetlerine belirttiğimiz numaralar üzerinden doğrudan ulaşabilirsiniz. Herhangi bir tuşlamaya gerek kalmamaktadır. Yurt dışı temsilciliğimize de doğrudan bağlanabilirsiniz. Yazılı iletişim adreslerimize de istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Whatsapp hattımız da her zaman soru ve önerilerinize açıktır. Çağrı merkezimize çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz. Haftanın her günü saat 10.00- 20.00 saatleri arasında çalışmaktayız. Bu saatler arasında bize ulaşabilirsiniz. Çalışma saatleri dışındaki aramalara cevap verememekteyiz. Yazılı olarak ulaşırsanız çalışma saatleri içerisinde size geri dönüş sağlanacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Her Şey Bu Sepette müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Herşeybusepette Şikayet Hattı

Her Şey Bu Sepette müşteri hizmetleri aracılığıyla şikayetlerinizi bize iletebilirsiniz. Şikayetlerinizi ayrıca e-posta adresimize iletebilirsiniz. Kargo teslimatı sırasında bir sorun yaşarsanız lütfen tutanak tutunuz. Kutunuzda hasar varsa mutlaka tutanak tutunuz. Bu tutanağı bize e-posta adresimiz ya da 0212 444 3468 faks numaramız aracılığıyla bize iletiniz. Yapılan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilmektedir. İade işlemleri için ürünü teslim aldıktan sonra 14 gün süreniz bulunmaktadır. Bu 7 gün içerisinde iade başvurusunu yapmanız gerekmektedir. İade hakkında bilgi almak için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Her Şey Bu Sepette müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Her Şey Bu Sepette şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Her Şey Bu Sepette Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 432 18 18

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Her Şey Bu Sepette çağrı merkezi numarasına 0212 432 18 18 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Dervişhan Yayıncılık Dağıtım Pazarlama Sanayi ve Ticaret LTD. ŞTİ.

Adres Bilgisi : Fevzi Çakmak Mah. Osmangazi Cad. 1992 Sok. No: 1 Kat:4 Daire: 53 Tabya / Bağcılar – İSTANBUL

E Posta İletişim Adresi : bilgi@herseybusepette.com

Çağrı Merkezi : +90 212 432 18 18

Arama Terimleri: Her Şey Bu Sepette iletişim bilgileri, Her Şey Bu Sepette telefon no, Her Şey Bu Sepette irtibat tel, Her Şey Bu Sepette canlı destek, Her Şey Bu Sepette müşteri temsilcisi, Her Şey Bu Sepette şikayet hattı, Her Şey Bu Sepette müşteri hizmetleri numarası, Her Şey Bu Sepette çağrı merkezi numarası, Her Şey Bu Sepette iletişim numarası, Her Şey Bu Sepette çağrı merkezi, Her Şey Bu Sepette müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap