Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi aktif olarak çağrı merkezi hizmetlerini sağlayarak kişilerin çeşitli konularda destek almasına yardımcı olmaktadır. Belediyenin fiziki olarak binasına ziyarete gelmeden önce kişilerin yapabilecekleri şeyleri öğrenmesi için en iyi alternatifi oluşturmaktadır. Kurumun çağrı merkezi numarası ise resmi web sitelerinde yer alarak herkesin erişim sağlamasına imkan tanır.

Web sitesi üzerinden vatandaşların sorularına yanıt bulamaması halinde belediyenin iletişim adreslerini tercih edebilmesi mümkündür. Belediye üzerinden yapılması gereken işlemlerin öğrenilmesi, vergi borcu sorgulama, yardımlara başvuru ve sorgulama işlemleri gibi tüm süreçler iletişim adresleri üzerinden sağlanabilir. Kurumun temel amacı şehrin daha güvenli ve huzurlu bir şekilde yaşamasına imkan sağlamak olduğu için vatandaşlardan gelen her talep ve soru hızlı bir şekilde yanıtlanmaktadır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarası 0414 318 51 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurumun aktif olarak kullanmış olduğu iletişim kanalları farklı seçenekler ile sunulmaktadır. Şehirde yapılan etkinliklerin takip edilebilmesi, çeşitli konularda duyuruların aktif olarak bulunabilir olması için web sitesi üzerinden çeşitli paylaşımlar yapılmaktadır.

Yapılan paylaşımları takip eden vatandaşların oluşan sorularının yanıtlanması için ise müşteri hizmetleri numarası aktif olarak hizmet sağlamaktadır. Kurumun iletişim adresi olarak kullanmış olduğu telefon numarası ise 0414 318 51 00 şeklindedir. Kuruma bu hat üzerinden ulaşamayan ve şehir dışından aramak isteyen vatandaşların ise 0414 153 00 00 hattını tercih etmesi gerekir. Diğer bir seçenek ise Alo 153 üzerinden iletişim kurulabilir.

Kurum resmi olarak iletişim seçenekleri geniş ölçekler ile vatandaşlarıyla buluşturmaktadır. İletişim adreslerine gidebilecek olan tüm süreçlerde yetkili olan kişiler tarafından yönlendirme yapılmaktadır. Şehir içerisinde yer alan konumlarda çevre düzeni, temizlik ve geliştirme gibi tüm detayların iletişim adreslerine iletilmesi mümkündür. Belediyeye iletilen her konu kayıt altına alınarak çözüm için sıralanmaktadır.

Daha huzurlu bir şekilde yaşanabilmesi için iletilen her konu hızlı bir şekilde değerlendirilmektedir. Kuruma ulaşma aşamasında müşteri hizmetleri numarasını tercih etmeyen vatandaşlar için iletişim formu seçenekleri web sitesi üzerinden sağlanmaktadır. Web sitesini ziyaret eden kullanıcıların iletişim formunda yer alan alanları doldurarak daha sonra yetkili kişilerin kendileri ile iletişime geçmesini sağlaması mümkündür.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0414 318 51 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediyenin müşteri hizmetlerine direkt olarak bağlanarak işlemlerini yapmak isteyen kişilerin sunulan hatları araması gerekir. Yapılan çağrılar belediye tarafından kayıt altına alınarak herhangi bir aksilik durumunda dinleyebilmek üzere saklanmaktadır. Whatsapp üzerinden iletişim kurabilme seçeneğine sahip olan belediyeye aynı zamanda 0414 153 00 00 numaralı hat üzerinden erişim sağlanabilir. Vatandaşlar için dilekçe ve şikayet gibi resmi konuların iletilmesi için e-mail hizmetleri sağlanmaktadır. Mail adreslerine iletilen konular belediyenin yetkili kişilerine ulaştıktan sonra kısa bir zaman diliminde çözüme kavuşturulmaktadır. Kurumun iletişim adreslerinden hangisi tercih edilirse edilsin konuların iletimi ve çözümü için aksiyonlar alınmak üzere bir sıralama yapılmaktadır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0414 318 51 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Şikayet Hattı

Belediyenin vatandaşlarına sunmuş olduğu hizmetler arasında herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Kişilerin bir konu üzerinde olan şikayetlerini çağrı merkezi ve iletişim kanalları üzerinden yapması mümkündür. İletilen şikayetler için kayıtlar oluşturularak vatandaşların takip edebilecekleri bir numara sağlanmaktadır. Şikâyetin adım adım izlenerek hangi aşamada olduğu bu sayede takip edilebilmektedir. Yapılan izleme sonucunda şikayetinin çözüldüğünü gören vatandaşların diğer konular için aksiyona geçmesi mümkün olur.

Borç sorgulama, imar planı öğrenme, etkinliklerin takibi, sosyal ve güvenlik için gerekli olan öneriler ve tedbirler iletişim kanalları üzerinden aktif bir şekilde iletilebilmektedir. Sosyal medya kanallarında aktif olarak yer alan kurumun iletişim için sosyal medya hesapları tercih edilebilir. Ancak resmi bir iletişim adresi olmadığı için vatandaşların bu kanallar üzerinden cevap alması biraz daha geç olabilir. Bu nedenle iletişim için ve şikayetlerin iletimi için resmi iletişim kanallarının tercih edilmesi daha doğru olacaktır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı 0414 318 51 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0414 318 51 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0414 318 51 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Bamyasuyu Mahallesi 154. Sokak No:2 Haliliye / Şanlıurfa
E-Posta : bilgi@sanliurfa.bel.tr
Telefon : 0414 318 51 00

Telefon Numarası :  0 (414) 318 51 00
Şehir Dışı Alo 153 : 0 (414) 153 00 00
Faks Hattı :  0 (414) 316 08 62
Whatsapp Hattı : 0 (414) 153 00 00

Arama Terimleri: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi iletişim bilgileri, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi telefon no, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi irtibat tel, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi canlı destek, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap