Sancaktepe Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sancaktepe Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sancaktepe Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Sancaktepe Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sancaktepe Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Sancaktepe Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Sancaktepe Belediyesi çağrı merkezi numarasına erişim sağlayan vatandaşların çeşitli konular hakkında bilgi edinmesi ve başvurulan konuları sorgulaması mümkündür. Belediyenin sunmuş olduğu web site üzerinden vergi sorgulaması yapılarak vergi borçlarının öğrenilmesi sağlanabilir. Borçların ödeme planlaması ve borçların bilgilerinin edinilmesi sağlanabilir. Belediyenin başkanı ile iletişime geçmek, öneri ve şikayetleri iletebilmek için tercih edilebilecek olan bir diğer seçenek ise web sitesi üzerinden yazma seçeneği olarak sunulmaktadır. Başkana yaz sloganı ile yayınlanan formun doldurulması ile çeşitli konularda şikayetlerin ve önerilerin iletilmesi mümkün olur.

Belediye ilçede yaşayan kişilerin etkinlikler ile kendini zenginleştirmesine imkân sağlayan bir etkinlik takvimini de web sitesinde sağlayabilmektedir. Web sitesine erişim sağlamak için internet imkânı bulunmayan kişilerin ise belediye ile iletişime geçebilmesi müşteri hizmetlerini araması yeterli olmaktadır. Çağrı merkezinin erişilebilir olduğu saatler ise belediye çalışma saatleri ile uyumlu olacak şekilde organize edilmiştir. İletilen konuların çağrı merkezlerinde çözüme ulaştırılamaması halinde ilgili olan birimlere aktarımları yapılarak kişilerin talepleri değerlendirilmektedir.

Sancaktepe Belediyesi çağrı merkezi numarası 0216 311 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Belediyeye çeşitli nedenler ile ulaşmak isteyen kişilerin değerlendirebileceği iletişim seçenekleri bulunur. Belediyenin çağrı merkezi numarası 0216 311 11 11 şeklindedir. Kişilerin vergi sorgulaması, randevu talepleri gibi çeşitli konuları hat üzerinden sağlaması mümkündür. Belediyeye herhangi bir konuda dilekçe yazarak iletmiş olan kişilerin dilekçe durumlarını öğrenebilmesi için çağrı merkezini araması mümkündür. Dilekçelerin sorgulanabilmesi için kişilerin dosya numaralarını bilmesi ve müşteri hizmetlerinde yer alan görevlilere iletmesi gerekir. Belediyeye çağrı merkezleri üzerinden iletilen tüm talepler kayıt altına alınarak kişisel verilerin korunması kapsamında yer alan ilkeler ile korunmaktadır.

Belediyelere iletilebilecek olan dilekçeler çeşitli konular hakkında olabilir ve sorgulanması için web sitesi tercih edilebilir. Aynı zamanda ilçe genelinde ortaya çıkabilecek olan çevre sorunları, temizlik durumları, ulaşım ile ilgili olan tüm konularda önerilerin ve şikayetlerin müşteri hizmetlerine iletilmesi mümkün olur. İlçede yaşayan sakinlerin daha iyi bir ortamda günlük yaşamına devam edebilmesi için gelen talepler değerlendirilerek gerekli olan aksiyonların alınması için kayıt altına alınmaktadır.

Sancaktepe Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0216 311 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Belediyeye ulaşım esnasında zorluk yaşanması halinde diğer iletişim seçeneklerinin değerlendirilmesi mümkün olur. İlçede yaşayan sorunlara yönelik olarak öneri ve şikayette bulunacak olan kişilerin web sitesinde yer alan formu doldurması yeterli olabilir. Belediyede yer alan müşteri hizmetleri çalışanları ile iletişime geçmek isteyen kişilerin değerlendirebileceği 0216 311 11 11 numaralı hat bulunmaktadır. Belirtilen iletişim adresine aynı zamanda fax üzerinden bildirim yapılabilmektedir. Belediyelerin yoğun olduğu dönemlerde iletişim adreslerine ulaşma esnasında yaşanabilecek olan zorlukların ortaya çıkması halinde e-mail adresleri değerlendirilebilecek olan bir diğer seçenektir.

Mail adreslerine konu eklenerek net bir şekilde ifade edilmek istenen olay mail içeriğine eklenerek gerekli aksiyonların alınmasına imkân sağlanır. Belediyelerin iletişim adreslerine iletilmiş olan konular ilgili birimler tarafından titizlik ile incelenerek geri dönüşlerin yapılması sağlanır. Belediye ile iletişime geçerek kişilerin sorunlarını çözememesi halinde fiziki olarak daireyi ziyarette bulunması mümkündür. Belediye üzerinden yapılabilecek olan imar dosyalarının sorgulanması, ihaleler hakkında bilgi edinmesi, nikah işlemlerini yönetmesi müşteri hizmetlerinden destek alınarak kısa süre içerisinde gerçekleştirilebilir.

Sancaktepe Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 311 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sancaktepe Belediyesi Şikayet Hattı

Belediyenin vatandaşlara sağlamış olduğu şikayet hattı çeşitli konuların dile getirilmesi için uygundur. Çevre ve temizlik açısından yaşanan bir problemin oluşması halinde şikayet hattına iletilmesi halinde hızlı bir şekilde konu ile ilgili aksiyonlar alınmaktadır. İhalelerin tarihleri, ihale bilgileri gibi tüm detaylar belediyenin numaraları üzerinden sağlanabilir ve vatandaşların huzur içinde yaşayabilmesi için şikayetler dinlenir. Belediyelerin kreşleri ile ilgili bilgilerin alınabilecek olduğu müşteri hizmetleri numarası aynı zamanda herhangi bir aksilik durumunun oluşması halinde şikayetlerin iletilebileceği bir hattır. Daha huzurlu ve daha mutlu bir ilçe olmak için vatandaşların iletmiş olduğu talepler kısa süre içerisinde çözüme ulaştırılmak üzere değerlendirilmektedir.

Sancaktepe Belediyesi şikayet hattı 0216 311 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Sancaktepe Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Sancaktepe Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sancaktepe Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 311 11 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Sancaktepe Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0216 311 11 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Sancaktepe Belediyesi
Adres : Abdurrahmangazi Mahallesi Enderun Caddesi No:2 Sancaktepe
E-Posta : azmi.kelesoglu@sancaktepe.bel.tr
Çağrı Merkezi Numarası : 0216 311 11 11
Telefon Numarası : 0 216 622 33 33
Faks Numarası : 0216 620 93 37

Arama Terimleri: Sancaktepe Belediyesi iletişim bilgileri, Sancaktepe Belediyesi telefon no, Sancaktepe Belediyesi irtibat tel, Sancaktepe Belediyesi canlı destek, Sancaktepe Belediyesi müşteri temsilcisi, Sancaktepe Belediyesi şikayet hattı, Sancaktepe Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Sancaktepe Belediyesi çağrı merkezi numarası, Sancaktepe Belediyesi iletişim numarası, Sancaktepe Belediyesi çağrı merkezi, Sancaktepe Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap