Kidega şikayet hattı, Kidega müşteri hizmetleri numarası, Kidega çağrı merkezi numarası, Kidega iletişim numarası

Kidega Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kidega çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kidega müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Kitap sektöründe faaliyet gösteren firma alanında oldukça ilerlemiştir. Değişim için gereken bilgeliğe sahip olan firma anlayışı prensibi ile sürekli olarak okumanın üzerinde duran firma ayrıca insanların bilgeliğe ulaşmasında aracı olarak görev almayı hedeflemektedir. Kitap ve teknoloji harmanında müşterilerine en iyi deneyimleri sunmayı amaçlayan firma sektöründe ön plana çıkmayı amaçlamaktadır.

Satışa sunduğu binlerce kitabı ve bunları oluşturan yüzlerce yayınevini rahatlıkla bulabileceğiniz ortam oluşturan firma  bunu sağlarken de kitapları çok seven aynı zamanda da işinin ehli bir ekip ile çalışmaktadır. Ekibi ile sürekli gelişime ve yeniliğe açık olarak müşteriler için en iyi seçenekleri oluşturmayı istemektedir.

Kidega Çağrı Merkezi Numarası

Yüzde yüz mutlu okur elde etmeyi isteyen firma bununla birlikte 7/24 müşteri hizmetleri desteğini sağlama amacıyla çalışmaktadır. Hızlı ve kolay iade ile müşterilerin zorlanmadan kısa bir şekilde bunu gerçekleştirmesine olanak tanıyan firma aynı zamanda da güvenli alış verişin sağlanması için gerekli tedbirleri alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kidega müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kidega olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kidega ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kidega çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kidega Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 811 85 34

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kidega çağrı merkezi numarasına 0850 811 85 34 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Kurumsal Bilgiler
Firma İsmi: Kidega Elektronik Ticaret ve Yayıncılık A.Ş.
Genel Müdürlük: Kemankeş Karamustafapaşa Mah. Mumhane Cad. No: 9/3 34425 Beyoğlu, İstanbul

0850 811 85 34 numaralı hattına hafta içi 09:00 – 17:00 arasında erişim sağlayabilirsiniz.

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kidega iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kidega sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kidega iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kidega iletişim bilgileri, Kidega telefon no, Kidega irtibat tel, Kidega canlı destek, Kidega müşteri temsilcisi, Kidega şikayet hattı, Kidega müşteri hizmetleri numarası, Kidega çağrı merkezi numarası, Kidega iletişim numarası

Yorum Yap