Samsung Şikayet

Samsung Şikayet

Samsung şikayet, Samsung şikayet hattı, Samsung şikayet telefonu var mı? Samsung şikayetim var nasıl iletebilirim? Samsung şikayet yazma gibi konular hakkında bilgi sahibi olacağınız bu makalemizi okuyabilir ve şikayetlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Samsung Şikayet

Teknoloji çağında, teknolojinin bu denli hızlı gelişiminde ve tabii ki toplum genelinde yaygınlaşmasında önemli rol üstlenen markalardan birisi de uluslararası teknoloji şirketi Samsung markasıdır. Samsung, uluslararası alanda faaliyet gösteren ve teknolojinin farklı alanlarına yönelik olarak cihaz ve yazılım geliştiren bir teknoloji şirketidir. Türkiye’ de de beyaz eşya ürünlerinden, mobil cihazlarına kadar çok geniş yelpazede ürün çeşitliliğine sahip olan Samsung, teknolojinin gelişimine yön vermeye devam ediyor. Kuruluşu 1938 yılına kadar uzanan uluslararası teknoloji devi Samsung, aynı zamanda da dünyanın en değerli markalarından birisi konumunda bulunuyor.

Bu durumda dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen teknoloji markalarından birisi konumunda bulunmasına yol açıyor. Türkiye’ de de tüketicilerin yoğun ilgi gösterdiği Samsung markasının ürünlerine, şube hizmet yaklaşımlarına ve satış sonrası destek çözümleri sorunlarına kadar her türlü konuda dinamik bir şekilde Samsung müşteri hizmetlerinden yardım alınabiliyor. Özellikle de Samsung şikayet departmanı ile çok hızlı bir şekilde Samsung ürün ve hizmetlerinde yaşanan sorunların giderilmesi için resmi taleplerde bulunabilme şansına sahip olunabiliyor.

Samsung, Türkiye’ deki ofisi ve teknik servis desteği ile kullanıcılara, satış sonrasında da yüksek kalite standartlarına uygun olarak teknik destek sağlıyor. Özellikle de Samsung markalı ürünlerin kullanımına istinaden yaşanan sorunların en hızlı şekilde giderilerek uzun ömürlü cihaz kullanımının gerçekleştirilmesi için dinamik teknik destek hizmetleri sunuyor. Müşterilerinin her türlü durumda teknik yardım alabilmesini sağlamak amacı ile müşteri hizmetleri departmanı interaktif biçimde kesintisiz olarak faaliyet gösteriyor.

Dolayısı ile de tüketiciler herhangi bir cihaz sorununda ve hizmet mağduriyeti halinde direkt olarak Samsung şikayet servisine başvuruda bulunarak, sorunlarının giderilmesi için talepte bulunabilmektedir. Samsung markasının ürünlerindeki teknik sorunlardan, müşteri hizmet yaklaşımlarındaki problemlere kadar her konuda yaşanan mağduriyet için pratik bir şekilde şikayet oluşturulabiliyor. Bununla birlikte Samsung Türkiye ofisinin oldukça kaliteli ve aynı zamanda da tüketici dostu hizmet anlayışına sahip olması her sorun için dünya standartlarında teknik destek alabilmeleri mümkün oluyor.

Samsung şikayet servis sadece ürün teknik arızaları için değil aynı zamanda da satış personellerinin kötü hizmet yaklaşımları, müşteri temsilcilerinin destek sağlamamaları veya diğer genel hizmetlere ilişkin olarak yaşanan sorunlar için hızla teknik destek alınabilmesine yardımcı oluyor. Bu şekilde çok geniş yelpazede Türkiye’ deki Samsung kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu müşteri destek çözümleri Samsung müşteri hizmetleri servisindeki müşteri temsilcileri tarafından sağlanıyor. Dolayısı ile de müşteri temsilcileri görev aldıkları alana istinaden uluslararası akademik standartlarda eğitim sürecinden geçtikleri gibi son derece tecrübeli hizmet altyapısına sahiptir. Böylelikle gerekli olan her türlü durumda işlemleri süratle yerine getirerek, tüketicilerin kesinlikle herhangi bir mağduriyet yaşamamasını sağlıyor.

Türkiye’de ofisi bulunan teknoloji firmalarından birisi olması dolayısı ile Samsung markası, tüketiciler tarafından daha güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Çünkü ürün sorunları ya da hizmet problemleri olması fark etmeksizin her sorun için hızlı ve kaliteli teknik bir destek alabilme şansına sahip olabiliyor. Samsung şikayet servisinde yapılacak işlemler çok kısa zaman dilimleri içerisinde tamamlanabiliyor. Samsung kullanıcılar, son derece pratik bir şekilde arayabildiği Samsung müşteri hizmetleri departmanında, ilgili şikayet servisine anında ulaşabiliyor. Üstelik Samsung’ un şikayet servisinde her aradığında doğrudan müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirebiliyor. Dolayısı ile de her zaman uzun süreler telefonda bekletilmeden ve çok pratik bir şekilde işlemlerini tamamlayabiliyor. Samsung ürünlerindeki yüksek kalitesi ve yenilikleri kadar bu satış sonrası destek hizmetlerindeki kaliteli yaklaşımı nedeni ile de tüketiciler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.

Samsung Şikayet Hattı

Samsung, dünyanın en değerli teknoloji şirketlerinden birisi konumunda bulunuyor. Özellikle de her üründe getirmiş olduğu yüksek kalite standartları ve yenilikleri ile teknolojinin gelişimine yön veren şirketlerden birisi konumunda bulunuyor. Aynı zamanda da uluslararası teknoloji piyasasında yüksek Pazar hacmine de sahip olan Samsung, tüm dünya genelinde ülkelerdeki ofisleriyle tüketicilere daha hızlı satış sonrası destek hizmeti verebiliyor. Türkiye’ de de bir ofisi bulunan ve resmi olarak Türkiye’ deki teknoloji pazarında ürünlerine yer veren Samsung’ un müşteri hizmetleri departmanı ise bu ürünler hakkındaki her türlü konuda tüketicilere teknik ve profesyonel destek çözümleri sunuyor. Özellikle de Samsung şikayet hattı ile bir türlü çözümlenemeyen sorunlar için şikayet oluşturarak, daha üst birimlerden çözüm sağlanması talebinde bulunulabiliyor.

Tüketici tarafından yapılacak bu tip Samsung şikayetleri için ilgili birimler tarafından da çok kısa zaman dilimleri içerisinde olumlu geri dönüşler yapılıyor. Bu şekilde yaşanan sorunun tüketici açısından ciddi bir mağduriyete yol açmasının önüne geçilebiliyor. Samsung şikayet hattı servisini arayarak, şikayet bildiriminde bulunabilmek için ise tüketicilerin illa ki Samsung markalı ürün kullanıyor olması gerekliliği bulunmuyor. Çünkü tüketiciler Samsung markalı bir ürün almak istemiş ve satış noktasındaki hizmetten memnun kalmamış olabileceği gibi dijital satış kanallarında teknik sorunlarda yaşamış olabilir. Bu nedenle de tüm tüketicilere açık olarak hizmet vermektedir.

Samsung şikayet hattı olarak belirtilen telefon numarası Samsung müşteri hizmetleri numarasından oluşmaktadır. Yani tüketiciler bir sorun olduğunda şikayet oluşturmak için Samsung müşteri hizmetleri numarasını arayarak, sesli yanıt sisteminden yararlanarak, yapacağı tuşlamalar ile ilgili birimlere ulaşabiliyor. Bu birimlerde deneyimli ve uzman müşteri temsilcileri tarafından sağlanacak teknik destek ile şikayetine konu olan sorununa çözüm desteği alabiliyor. Samsung şikayetlerinin iletildiği birim 7/24 kesintisiz şekilde hizmet vererek, tüketicilerin ürünlerine ilişkin şikayette bulunmalarına neden olan sorun nedeni ile uzun süreler mağduriyet yaşamasının da önüne geçilebiliyor.

Samsung Şikayet Telefonu

Günümüzün teknoloji devi Samsung, müşterilerinin her zaman kendileri açısından en pratik yöntemi kullanarak, şirket ile iletişime geçebilmesine yardımcı oluyor. Samsung şikayet telefonu numarası da bu tip seçeneklerden birisidir. Samsung markalı ürünleri kullanan ve sorunlar yaşaması nedeniyle şikayet oluşturmak isteyen kullanıcılar Samsung’ un “444” sistemli çağrı merkezi numarasını kullanabilmektedir. Ancak Samsung çağrı merkezi numarasından yapılan aramalarda sadece müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilmesi için belirtilen çalışma saatleri içerisinde arama gerçekleştirilmesi gerekliliği bulunuyor. Samsung şikayetleri için aranmak istenen Samsung çağrı merkezi çalışma saatleri ise sabah 08.00 ile akşam 20.00 saatleri arasındadır. Bu nedenle de tüketicilerin bu çalışma saatleri içerisinde arama gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Samsung şikayet telefonu olarak belirtilen 444 sistemli telefon numarası ise 444 77 11 şeklindedir. Tüketicilerin bu Samsung müşteri hizmetleri numarasını aramak için illa ki Samsung müşteri olması gerekliliği bulunmuyor. Bu şekilde tüm tüketiciler her türlü şikayet konusunda Samsung müşteri hizmetlerini arayabilme şansına sahip olabiliyor. Bu noktada Samsung şikayet telefonu dışında Samsung Türkiye resmi internet sitesinde bulunan “Bize Ulaşın” ekranında yer alan “Canlı Destek” ekranı üzerinden de 09.00 ile 20.00 saatleri arasında online destek alabiliyor. Dolayısı ile de internet üzerinden de son derece hızlı ve kolay bir şekilde Samsung ürün ve hizmetlerine ilişkin olarak da şikayetlerini fazla uğraşmak zorunda kalmadan da iletebiliyor.

Arama Terimleri: samsung şikayet, samsung şikayet var, samsung şikayet hattı, samsung şikayet telefonu, samsung şikayetim var

11 Yorum

 1. hasan 9 Aralık 2019
 2. nejat andaş 11 Mart 2020
 3. BAHADIR 10 Nisan 2020
 4. MUHAMMET 20 Nisan 2020
 5. haydar emin dinler 9 Ocak 2021
 6. Filiz 19 Ocak 2021
 7. KADİR HARMANCI 6 Temmuz 2021
 8. Yasemin ucuz 27 Ağustos 2021
 9. Samet 12 Ekim 2021
 10. MURAT GÜNGÖR 21 Haziran 2022
 11. Dolunay Atik 2 Ağustos 2023

Yorum Yap