Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası 2019

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası 2023

Bu makalemizde Samsung müşteri hizmetleri numarası 2023, Samsung telefon numarası, Samsung iletişim, Samsung müşteri temsilcisi gibi konular hakkında bilgi vereceğiz.

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası 2023

Uluslararası teknoloji pazarının en büyük markalarından Samsung, teknolojinin her alanında faaliyet gösteriyor. Üretim ve satış alanlarında faaliyet gösteren, Kore merkezli olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 1938’ den beri elektronik ve dijital çözümler alanlarında üretim gerçekleştiren Samsung’ un uluslararası pazarda en fazla bilinen markası ise Samsung Electronics’ tir. Şirketin en önemli markası olan Samsung Electronics, 2009’ dan beri üretim gerçekleştiriyor. Son yıllarda akıllı telefonları ile daha fazla ön planda bulunuyor olsa da markanın ürün portföyü oldukça geniştir. Uluslararası pazarda tam 88 farklı ülkede satış gerçekleştirdiği gibi satış sonrası destek hizmetleri de sunuyor. Samsung, ürünlerindeki kullandığı yüksek kalite kadar satış sonrası destek konusunda da dinamik bir yapıya sahip. Özellikle de Samsung müşteri hizmetleri numarası 2023 ile her türlü konuya ilişkin olarak müşteri temsilcileriyle kolayca görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Ürün portföyünde yer alan akıllı telefonların yanı sıra tablet bilgisayar, dizüstü ve masaüstü bilgisayar, bilgisayar çevre birimleri, beyaz eşya teknolojileri ve kulaklık gibi çok farklı bilişim ve elektronik ürünler yer alıyor. Satış kanalları aracılığıyla tüketiciye ulaştırdığı bu ürünlerinde merak edilenler, yaşanan sorunlar ve öneriler ile ilgili olarak Samsung müşteri hizmetleri numarası 2023 hizmetlerine başvuru gerçekleştirilebiliyor. Yüzlerce farklı teknolojik alanında, on binlerce farklı ürün Ar-Ge, üretim ve satışını gerçekleştiren Samsung, satış sonrası hizmetlerde de Türkiye’ nin en önemli markaları arasında bulunuyor. Samsung müşteri hizmetleri numarası 2023 sayesinde güncel çağrı merkezi numarasını arayarak, satış sonrası destek alınabiliyor.

Son yıllarda alınan veriler baz alındığında Türkiye’ nin en çok satış yapan teknoloji markası Samsung’ un ürünlerine dair teknik destek alabilmek için Samsung müşteri hizmetleri numarası 2023 güncel olarak alınabiliyor. Samsung’ un Türkiye’ de “444” altyapısında çağrı merkezi hizmeti bulunuyor. Bu çerçevede de Samsung’ un 444 77 11 numaralı çağrı merkezi aranabilir. Ürün garantisi, şikayet ve öneri gibi her türlü konuya ilişkin olarak Samsung müşteri hizmetlerine başvurular gerçekleştirilebiliyor.

Samsung Çağrı Merkezi Numarası 2023

Gündelik yaşantıda sıkça kullanılan veya ihtiyaç duyulan teknolojik ürün gruplarına hitap eden ürün yelpazesi bulunuyor. Bu sebeple de Samsung oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Bu sebeple de Kore merkezli şirket, Türkiye’ de tüketicilerine yönelik olarak dinamik ve etkin müşteri hizmetleri desteği sağlıyor. Özellikle de kullanılan Samsung markalı ürünlerin kullanımı sırasında yaşanan bozulma ya da arızalanma durumunda mağduriyet yaşanmaması noktasında Samsung çağrı merkezi numarası 2023 ile aktif teknik destek hizmetleri sunuyor. Geniş ürün yelpazesine sahip olmasıyla birlikte şirketin müşteri hizmetleri pratik şekilde yetkili kişilerle görüşme sağlayabilecek şekilde dizayn edilmiş. Bu sayede uzun süreler telefonda bekleme ya da yetkili kişiye ulaşabilmek için çok sayıdaki yönlendirmeyle de uğraşılması gerekliliği bulunmuyor.

Samsung çağrı merkezi numarası 2023 ile müşteri hizmetlerine tüm tüketiciler, herhangi bir koşula sahip olma zorunluluğu bulunmuyor. Ancak Samsung müşterileri, çağrı merkezinde otomatik yanıt sisteminde müşteri bilgilerini vererek, daha hızlı şekilde ilgili ürünü hakkında destek veya bilgi alabilme şansına sahip olabiliyor. Bir teknoloji şirketi olarak, marka değerine ve kalitesine uyumlu bir müşteri hizmetleri servisi bulunuyor. Özellikle de sesli yanıt (otomatik) sisteminin geniş kapsamı sayesinde her türlü arıza veya soruna ilişkin olarak uğraşmadan kayıt oluşturulabiliyor. Oluşturulan kayıtlarda ise dinamik ekibiyle çok kısa zaman dilimleri içerisinde yetkili bir personel tarafından geri dönüş sağlıyor. Sesli yönlendirme sistemiyle de ilgili bölümlere giriş yaparken, tuşlara basmakla uğraşılması da gerekmiyor. Üstelik sesli yönlendirme sisteminin algoritmasının çok gelişmiş olması sayesinde tüm cümleler, kolay şekilde anlaşılıyor. Bu sayede çok fazla vakit kaybetmeden arıza kaydı oluşturmak ya da yaşanan sorunla ilgili yetkili birimlerle görüşme gerçekleştirilebiliyor.

Samsung çağrı merkezi numarası 2023 servisinde sesli yönlendirmelerin yanı sıra tuşlu yönlendirme çözümleri de sunuyor. Müşteri hizmetlerinin 12 saatlik bir çalışma mesaisi bulunuyor. Sabahları 08.00 ile başlayan çalışma saatleri 20.00 ile sona eriyor. Bu sebeple Samsung markalı ürünlerde yaşanan sorunlara istinaden yapılacak müşteri hizmetleri aramalarının bu saatlerde dahilinde gerçekleştirilmesi gerekiyor.

Samsung Telefon Numarası

Samsung Electronics ürünlerini kullanan kişilerin yaşadıkları arıza ve sorunlar için Samsung telefon numarası kolayca teknik destek alabilmelerini sağlıyor. Samsung’ un müşteri hizmetlerine bağlanabilmek için “444 77 11” numaralı çağrı merkezinin aranması gerekiyor. Müşteri hizmetlerinin aranmasına konu olan ürün türüne göre yönlendirme yapılabiliyor. Bu doğrultuda tüketicilerin çağrı merkezinde kullandıkları ürüne göre tuşlamalarını;

Akıllı cep telefonları için 1’i,

Elektronik ve beyaz eşya kurulumu için 2’yi,

Elektronik ürünler için 3’ü,

Beyaz eşya ürünleri için 4’ü,

Bilgisayarlar (tablet, masaüstü, dizüstü) için 5’i

Tuşlayarak, Samsung çağrı merkezinde ilgili departmana direkt olarak bağlanabiliyor. Böylelikle kolayca ilgili ürüne ilişkin yetkili olan birimlerle görüşme sağlanabiliyor. Bu sayede de yaşanan arıza ve soruna ilişkin olarak hızlı çözüm desteği alınabiliyor.

Samsung’ un müşteri hizmetlerini hafta içi ve hafta sonu arayabilmek mümkündür. Yapılan tüm arıza bildirimlerinde kısa zaman dilimlerine randevu veriliyor. Dinamik ve kurumsal satış sonrası destek hizmetlerine sahip olan Samsung telefon numarası sayesinde hangi üründe ve ne boyutta olursa olsun tüm arıza ve sorunlar için teknik destek hizmeti alınabiliyor. Ürünlere ve kampanyalara ilişkin olarak da kolayca çağrı merkezi üzerinden teknik destek alınabiliyor.

Samsung telefon numarası sayesinde ikamet edilen bölgede faaliyet gösteren resmi ve yetkili teknik servislerine ilişkin adres ve iletişim bilgilerini alabilir veya direkt olarak yönlendirme yapılması sağlanabilir. Bu şekilde teknik servis desteği alınmak istendiğinde de güvenilir bir çözüm sağlanabiliyor.

Samsung İletişim

Kore merkezli bir teknoloji markası olmasına rağmen Samsung Electronics’ in Türkiye’ de sunduğu destek hizmetleri, pek çok markanın önündedir. Özellikle teknoloji standartlarına uyumlu seviyede oluşturduğu Samsung iletişim hatlarıyla, tüm tüketicilerin ihtiyaç duydukları her konuda yardım alabilmelerini sağlıyor. Çağrı merkezi, genel müdürlük numarası ve diğer iletişim kanalları profesyonel destek ve bilgi alınabiliyor.

Ne kadar gelişmiş teknolojiye ve kaliteli ürünlere sahip olsa da elektronik nitelikli ürünlerde sorunlar/arıza olasılıkları tamamen önlenemez. Bu yüzden de elektronik ürünlere ilişkin teknik destek ve çağrı merkezi hizmetleri çok önemlidir. Samsung bu alanda diğer markalara örnek teşkil edecek bir müşteri hizmetleri ağıyla faaliyet göstermeye devam ediyor. Türkiye’ de Samsung iletişim kanalları açısından tüketicilerin işlemlerini kolay şekilde yapabilmelerini baz alıyor. Bu çerçevede de çağrı merkezi numarası veya genel müdürlük numarası ile başvurular yapılabileceği gibi aynı zamanda da “Online Chat” sistemiyle de mesai saatleri içerisinde teknik destek ve bilgi alınabiliyor. Bununla birlikte Samsung e-posta adresinden destek hizmeti alınabiliyor. E-posta ile Samsung destek çözümlerinden yararlanmak için “Samsung Genel Destek” ve “Samsung Teknik Destek” şeklinde iki farklı kategori bulunuyor. Bu kategoriler sayesinde başvuruya konu olan durumun niteliğine göre daha kısa süre içerisinde yetkili/doğru birime başvuru gerçekleştirilebilmesi mümkün oluyor. Bu kanallar üzerinden yapılan başvurularda çağrı merkezinde olduğu gibi kısa süreler içerisinde geri dönüşler sağlanıyor.

SAMSUNG ÇAĞRI MERKEZİ İLETİŞİM MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFON NUMARASI
444 77 11

Samsung İletişim Formu

Samsung Canlı Destek

Samsung müşteri hizmetleri adlı konumuza da göz atabilirsiniz.

Arama Terimleri: samsung çağrı merkezi, samsung iletişim bilgileri, samsung telefon numarası, samsung müşteri temsilcisi, samsung şikayet hattı, samsung müşteri hizmetleri 2023, samsung çağrı merkezi numarası 2023

Yorum Yap